Skocz do zawartości

Zdjęcie

reklama danej odmiany

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1610 postów

Napisany 19 październik 2016 - 20:33

reklama danej odmiany

witam otoz mam takie pytanie ostatnio zauwazylem na polach przy w miare ruchliwych szosach ze jest zasiana np pszenica czy kukurydza danej odmiany i stoi tabliczka przy polu i pisze jaka to odmiana itd na polach prywatnych i teraz pytanie na jakiej zasadzie to ejst czy to jest tak ze dana centrala daje nam za darmo nasienie np kukurydzy siejemy ja i oni stawiaja swoja tabliczke z nazwa i reklamuja ta odmiane ? czy jakei inne korzysci sa z tego tytułu ? ja mam jedno pole przy w miare ruchliwej szosie i sie zastanawiam bo tez bede sial kukurydze z kim to trzeba rozmawiac itd i neich sie ktos wypowie co tak robi ze sieje dana odmiane i tabliczke stawiaja z nazwa  ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
reklama danej odmiany Dzisiaj, 16:16
  •  

#2 Share Jarecki88

Jarecki88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 19 październik 2016 - 21:03

reklama danej odmiany No chyba sobie żartujesz, że Ci ktoś coś da.

#3 Share GucioJUMZ

GucioJUMZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 459 postów

Napisany 19 październik 2016 - 21:13

reklama danej odmiany

Jak kupisz nasiona i środki na bogatą sumę i kilka odmian i zrobisz poletko to tabliczki dostaniesz 

#4 Share MateuszZaczyński

MateuszZaczyński

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 131 postów

Napisany 19 październik 2016 - 21:37

reklama danej odmiany Wystarczy kupić odpowiednią ilość nasion i spytać się o tabliczkę bo nikt nie będzie dawał ci tabliczki jak kupisz nasiona na 1 ha
RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pawelek11

pawelek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 19 październik 2016 - 22:15

reklama danej odmiany Mi w agricoli zaproponowli za darmo nasiona kukurydzy na 4ha ale firma która daje nasiona miała od siewu aż do zbioru kukurydzy kontrole nad rozwojem roślin doradzali co i kiedy w jakich dawkach zastosować. Później podczas zbioru każda odmiana była oddzielnie zbierana i ważona. Masz rację że zazwyczaj wybierają pola przy drogach ruchliwych ale nie koniecznie moje pole nie było ale akurat potrzebowali 4ha a już nie mieli czasu nic innego szukać.

#6 Share mraukot

mraukot

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 20 październik 2016 - 00:24

reklama danej odmiany W mojej okolicy od kilku lat u obszarowców firmy zakładają takie poletka odmianowe z kukurydzą. W tym roku były to KWS, PIONEER, FARM SAAT, EURALIS.. Ale to tylko u wielkich gospodarzy, uprawiających po kilkaset ha. kuku.

#7 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1610 postów

Napisany 20 październik 2016 - 20:03

reklama danej odmiany

Wystarczy kupić odpowiednią ilość nasion i spytać się o tabliczkę bo nikt nie będzie dawał ci tabliczki jak kupisz nasiona na 1 ha

tabliczka to mi na hu.. za darmo ich reklamowac nie mialbym za darmo prosty układ daja nasienie np na 2 ha danej odmiany mam lux ziemie akurat te pole i swietnie dabm o to a za darmo to bym nie dal im wstawic tabliczki albo niech płacą . a do kogo trzeba to sie zgłosić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3581 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 17:00

reklama danej odmiany

Co z tego że chcesz te parę gorszy za tą tabliczkę, jesteś gotowy na pełną agrotechnikę, bo chyba nawet sobie jej nie wyobrażasz.