Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RexiL    0

Jeżeli mam radio minusowe to musze podłaczyc w radiu tylko minus a w kontakcie pod obrotomierzem tez minus czy tu plus i minus i w radiu plus i munus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

MOŻe mi ktoś wytłumaczyć jak podpiąć te radioo bo sie nie znam a nie chce go spalić z radia nie wychodza zadne kable tylko jest wejscie i napisane na górze + a na dole - gdzie i jak to mam popodłączac ludize prosze pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

masz tylko jedno wejście??? kurde nie spotkalem sie z czyms takim, bewnie potrzebny pęczek kabli i wtyczka


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Kolego @Rexil podaj nazwe radia i jego typ.

Podłaczysz zasilanie a głosniki gdzie?? Radio bedzie tylko swiecić :o

Opisz dokładnie, zapodaj fote. Wytłumacz jakoś bo typów radji i ich gniazd jest kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Tam gdzie jest chyba + na górze to do plusa na aku a gdzie - to do minusa na aku i reszta głośniki i powinno być dobrze.Ja też mam takie radio z tym że ja nie wiedziałem gdzie jest do głośników i zasilnie i podłączałem pokolei i się radio nie spaliło.I gra.Bo były tylko 4 kable i sprawdzałęm do aku i chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

@Rexil Powiedz dokładnie ile masz przewodów wystajacych z radia jakiego koloru jesli sa różne oraz opis jaki jest na radiu przy tych kablach.

Ja zrozumiałem że masz 4 przewody wystajace z radia.

Jesli wiesz które 2 to do głosników to znaczy że pozostałe 2 to zasilanie.

Jesli nie wiesz który to + i - to podłaczasz minus do obudowy radia. Wes żarówke 2, 4 albo 5 wat. Nastepnie plus z akumulatora podłacz do jednego styku w żarówce a drugim jednego z przewodów od radia. Jeśli żarówka zaświeci sie mocnym światłem to znaczy że ten przewód to -. A ten drugi to +. Ale sprawdz jeszcze dla pewnosci. czyli to samo z żarówką zrób z 2 przewodem. i prubuj właczyć radio. Jesli to przewód + to radio powinno sie właczyc a żarówko lekko świecić.

 

Kolego @330CUrsus skoro masz 4 przewody w radiu to ile masz głosników i jak podłaczyłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

No rozkręciłem radio żeby zobaczyć które kable są od głośników a które od zasilania.Gdy już wiedziałem to był problem gdzie + gdzie - .Wziąłęm i podłączyłem(strzelałem gdzie +) i chodzi.Potem głośnik jeden podłączyłem zobaczyć czy chodzi i gra.Potem + z radia do stacyjki podłączyłem(bo mam je w C-330) a - do akumulatora.No a 2 głośniki do tych 2 kabelków od głośnika i gra.Tyle że nie długo zamontuję Panasonic bo te to jakieś stare od Volvo i głośno chodzi mechanizm od kasety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

Na obudowie na radiu jest napisane ktore wejscie to + a ktore to - tlyko nie wiem gdzie to podłaczyc zeby wszystko działało całe zasilanie i nie wiem jeszcze czy to radio plusowe czy minusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

Czyli Musze podłączyc + w radiu podczepic pod kleme plusowa a drugim kalem podłączyc w radiu - i pod kleme minusopwa tak ? i zasilanie powinno działąc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76
No a 2 głośniki do tych 2 kabelków od głośnika i gra.

I właśnie interesuje mnie jak podpiołeś 2 głosniki do 2 przewodów??

 

Kolego @Rexil nie spotkałem sie z stwierdzeniem że radio jest plusowe albo minusowe. Podejrzewam że chodziło ci o to jaki biegun wystepuje na obudowie radia. A więc na obudowie radia masz - czyli to samo co na przewodzie minusowym wiec możesz podłaczyć tu albo tu.

Jesli przewód opisany jako + mocujesz do + na akumulatorze badz w jakis przewód w instalacji jesli wiesz który można uzyć. Najlpiej podłacz sie pod bezpieczniki w instalacji.

Minus natomiast podłaczasz do - na akumulatorze badz do ramy ciagnika.

Czyli zrób tak jak to napisałeś w swoim poscie.

A jedno pytanie to jest w Władku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

DziEki WszyStkim Za poMoc Radyjko choDzi jak Talala wszystko picus glancuss za tydzien wstawie zdjecia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Do wszystkich, montujący i tuningujący swoich t-25 - radio w tym traktorze to bardzo dobry pomysł, moze wydawać się że jest za głośno pracuje silnik ale nic bardziej mylnego! Radio słychać idealnie, nic tylko założyć i wrzucić jakieś 2 głośniki.. może 4:) Jeździć, szaleć, driftować tuningować!

Sam nie mam t-25 ale radio zakładałem w kolegi władku i na prawdę super efekt :) Polecam, samo założenie radioa zajmuje na prawdę bardzo mało czasu :)

Jak by ktoś chciał zaczerpnąć pomysł zamontowania głośników to proszę obejrzeć - radio w c-330 http://www.youtube.com/watch?v=Nk5nSkvnWzY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosił bym bardzo o pomoc bo też chce zamontować radio w moim Władku ale mam problem bo wiem w moim radiu który to plus i minus i które kable to od głośników ale ja mam 5 kable zasilające ...radio sony XR-C2300R i mam tak jeden czarny czyli (-) czerwony power czyli (+) i jeszcze mam tak pomarańczowy i pisze na nim illumination mam żółty na którym pisze +12V permanent i niebieski antena remote kto mi by mógł pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Co za różnica razem czy osobno? Jak i tak podłączysz wszystkie do klemy. Daj jakiś bezpiecznik i Będzie dobrze a jeśli radio ma wbudowany bezpiecznik to podłącz na dziko. Jak mam bez bezpiecznika i chodzi aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacsio    0

Zainstalowałem radio w Władimirec T25a Leda , inne niż na filmiku :http://www.youtube.com/watch?v=mOU5_OLa4Sgu chodzi całkiem czysto , i pięknie gra , głośnik jest ten sam jak na filmie i nowe radio umieszczone na tym samym miejscu . Jeżeli ktoś ma pomysł na jakąś skrzyneczkę lub półkę wszystkie sugestie mile widziane!

 

 

Czekam na pomysły ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba12345    0

Zamontuj sobie pod fotelem ja też bardzo chciałem mieć stereo w rusku tylko szkoda mi było radia kupować to głośniki komputerowe przerobiłem pod 12 V i podłączyłem sobie teraz albo telefon albo mp 4 i mam radyjko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacsio    0

Jak przerobiłeś ?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj