Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radio w T25

71 odpowiedzi na ten temat

#41 Share PaWeL07

PaWeL07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 08 maj 2008 - 08:42

Radio w T25 @UrsusCzesio
Może masz tak jak ja miałem w starym radyjku na kasety. Wtedy miałem jeden przewód do + klemy a drugi (minusowy) przykręciłem pod jedną śrubę mocującą włącznik prądu. I było git, radyjko działało po włączeniu włacznika prądu. Ale to było stare radyjko bez podtrzymywania pamięci. Z nowym tak się nie dało.

P.S Przepraszam że post pod postem ale komp mi zamulił i jakoś tak wyszło ;)
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Radio w T25 Dzisiaj, 10:09
  •  

#42 Share jasiu12512

jasiu12512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 maj 2008 - 13:03

Radio w T25 w t25 nie opłaca się zakładać za wielki hałas
ursusyc-360x2
mf 255
mtz 82

#43 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 czerwiec 2008 - 22:02

Radio w T25 Sorki że post pod postem tu dla niedowiarków co mówią że nie słychać http://pl.youtube.co...h?v=1i7KJ4JmelY co wy gadacie że nie słychać władka na oczy nie widzieli i wielcy mondrale :D :angry: . Radio na filmie zagłusza władka w srodku ciagnika nie słychać a muzyke owszem a i tak nie miałem na cały regulator. Aparat miałem na wysokości głowy traktorzysty
Mój Wladimirec podbija świat

#44 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 11:39

Radio w T25 Sorki że post pod postem ale mam sprawe nie cierpiąca zwłoki. Mam w domu taką kolumne moze wiecie od takiego duzego radia Unitra i znalazłem stare radio z Fiata 125p i przy niem do dłosnika jest takie gnizdo że idzie podłączyć kolumne, i chciał bym założyć do wladzia tą kolumne, nie wiem czy aku ją pociągnie ale myśle że tak bo jednak kolumien nie trzeba dodatkowo podłączać do prądu, pod kompa podlącze, a kolumienka super do władzia pasuje. Prosze o szybką odpowiedx kogoś kto sie zna na tym bardzo mi zależy

#45 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 20:50

Radio w T25 Jesli ta kolumna nie ma dodatkowego wzmacniacza i jest podłaczana tylko do radia to jedyny prąd będzie pobierany przez radio. Sprawdz jaka wartośc rezystancji ma radio a jaką głośniki w kolumnie. Jak dla mnie nie ma żądnych przeciwskazań do podłaczenia. A nawet gdyby radio grało cały dzień to przy aku od traktora to nie ma strachu że nie odpali. A w czasie jazdy to wiadomo jest alternator,

#46 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 20:51

Radio w T25 Jesli ta kolumna nie ma dodatkowego wzmacniacza i jest podłaczana tylko do radia to jedyny prąd będzie pobierany przez radio. Sprawdz jaka wartośc rezystancji ma radio a jaką głośniki w kolumnie. Jak dla mnie nie ma żądnych przeciwskazań do podłaczenia. A nawet gdyby radio grało cały dzień to przy aku od traktora to nie ma strachu że nie odpali. A w czasie jazdy to wiadomo jest alternator,

#47 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 21:16

Radio w T25 Aha dzięki, Jutro się pobawie z tym, ah mój bra, rozdupcył radio, tam w srodkku od ustawianiu stacji coś się urwało i nie moge ustawic, ale chociaż kasety mam

#48 Share ZETORRRRRR

ZETORRRRRR

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 16 sierpień 2008 - 22:58

Radio w T25 JA tam mam radyjko w T 25 i nie trzeba kabiny. gra jak trzeba głośne radyjko pięknie gra. do niego mam taka kasetę z kablem zakończonym mały jackiem ją podłączam do MP3 i mam muzyczkę z mp 3

#49 Share kuki

kuki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 wrzesień 2008 - 11:01

Radio w T25 Czyli reasumując jak to podpieliście żeby grało??? Mi głównie chodzi o radio a nie kasety - za dużo roboty z nagrywaniem kaset. + pod plusową klemę, czy gdzie indziej??? Szczerze to nie bardzo mi się uśmiecha podpinać bezpośrednio pod aku, czy radio z podtrzymywaniem pamięci też tak będzie działać bez utraty pamięci?

#50 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 wrzesień 2008 - 21:13

Radio w T25 Hmm ja to do aku i juz dziala bez zarzutów 5 minut i radyjko załozone podłączone, lalunia bez problemów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share RexiL

RexiL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja,Wędkarstwo,Piłka Nożna

Napisany 12 październik 2008 - 13:36

Radio w T25 Jeżeli mam radio minusowe to musze podłaczyc w radiu tylko minus a w kontakcie pod obrotomierzem tez minus czy tu plus i minus i w radiu plus i munus

#52 Share RexiL

RexiL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 12 październik 2008 - 18:18

Radio w T25 MOŻe mi ktoś wytłumaczyć jak podpiąć te radioo bo sie nie znam a nie chce go spalić z radia nie wychodza zadne kable tylko jest wejscie i napisane na górze + a na dole - gdzie i jak to mam popodłączac ludize prosze pomozcie !!

#53 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 październik 2008 - 20:06

Radio w T25 masz tylko jedno wejście??? kurde nie spotkalem sie z czyms takim, bewnie potrzebny pęczek kabli i wtyczka

#54 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 12 październik 2008 - 21:18

Radio w T25 Kolego @Rexil podaj nazwe radia i jego typ.
Podłaczysz zasilanie a głosniki gdzie?? Radio bedzie tylko swiecić :o
Opisz dokładnie, zapodaj fote. Wytłumacz jakoś bo typów radji i ich gniazd jest kilka.

#55 Share RexiL

RexiL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 13 październik 2008 - 12:54

Radio w T25 jest tez 2 wejscie na L lub P głosnik

#56 Share RexiL

RexiL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 13 październik 2008 - 12:55

Radio w T25 Poprostu nie wiem jak podłączyc zasilanie radiaa

#57 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 13 październik 2008 - 13:45

Radio w T25 Tam gdzie jest chyba + na górze to do plusa na aku a gdzie - to do minusa na aku i reszta głośniki i powinno być dobrze.Ja też mam takie radio z tym że ja nie wiedziałem gdzie jest do głośników i zasilnie i podłączałem pokolei i się radio nie spaliło.I gra.Bo były tylko 4 kable i sprawdzałęm do aku i chodzi.

#58 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 13 październik 2008 - 22:05

Radio w T25 @Rexil Powiedz dokładnie ile masz przewodów wystajacych z radia jakiego koloru jesli sa różne oraz opis jaki jest na radiu przy tych kablach.
Ja zrozumiałem że masz 4 przewody wystajace z radia.
Jesli wiesz które 2 to do głosników to znaczy że pozostałe 2 to zasilanie.
Jesli nie wiesz który to + i - to podłaczasz minus do obudowy radia. Wes żarówke 2, 4 albo 5 wat. Nastepnie plus z akumulatora podłacz do jednego styku w żarówce a drugim jednego z przewodów od radia. Jeśli żarówka zaświeci sie mocnym światłem to znaczy że ten przewód to -. A ten drugi to +. Ale sprawdz jeszcze dla pewnosci. czyli to samo z żarówką zrób z 2 przewodem. i prubuj właczyć radio. Jesli to przewód + to radio powinno sie właczyc a żarówko lekko świecić.

Kolego @330CUrsus skoro masz 4 przewody w radiu to ile masz głosników i jak podłaczyłeś??

#59 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 14 październik 2008 - 07:43

Radio w T25 No rozkręciłem radio żeby zobaczyć które kable są od głośników a które od zasilania.Gdy już wiedziałem to był problem gdzie + gdzie - .Wziąłęm i podłączyłem(strzelałem gdzie +) i chodzi.Potem głośnik jeden podłączyłem zobaczyć czy chodzi i gra.Potem + z radia do stacyjki podłączyłem(bo mam je w C-330) a - do akumulatora.No a 2 głośniki do tych 2 kabelków od głośnika i gra.Tyle że nie długo zamontuję Panasonic bo te to jakieś stare od Volvo i głośno chodzi mechanizm od kasety.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share RexiL

RexiL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 14 październik 2008 - 08:40

Radio w T25 Na obudowie na radiu jest napisane ktore wejscie to + a ktore to - tlyko nie wiem gdzie to podłaczyc zeby wszystko działało całe zasilanie i nie wiem jeszcze czy to radio plusowe czy minusowe