Zaloguj się, aby obserwować  
ferguson235

Problem z programem ARES

Polecane posty

ferguson235    0

ma problem z programem bo jak zaistalowalem aresa to niemoge nic wyszukac bo zawsze wyskakuje brak wynikow wyszukiwania co zrobic, trzeba jakos sie poloczyc czy jak ? :D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz się połączyć. Najlepiej w ustawieniach ustaw sobie aby sam się uruchamiał i podłączał do sieci to nie będziesz musiał pamiętać żeby podłączać :D


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja też mam Aresa tylko broblem polega na tym że nie chce mi się wogule połączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

macie zablokowane porty wiec sie nie dziwcie. dostawca internetu wam zablokował. na innych programach mozesz sciagac? np. bear share? skoro tak to masz zablokowane tylko na aresa ale to tez jest malo prawdopodobne bo jak blokuja to wszystkie porty ;)

 

nie wiem ale w neo mniej jest zamknietych bo da sie ominac a w radiowce nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
macie zablokowane porty wiec sie nie dziwcie. dostawca internetu wam zablokował. na innych programach mozesz sciagac? np. bear share? skoro tak to masz zablokowane tylko na aresa ale to tez jest malo prawdopodobne bo jak blokuja to wszystkie porty ;)

 

nie wiem ale w neo mniej jest zamknietych bo da sie ominac a w radiowce nie da rady

Emule mi działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
To możesz miec zablokowane porty tylko na aresa, co masz neostrade?

 

 

Ja tak samo jak kolega "BRAMA" emule mi tez dziala ale ares niedziala

neostrade mam 512 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

Ja też mam Aresa<2.0.3.3024> i przez jakis czas nie chciał ściągac ale gdy uostępniłem filmy które mam na dysku tak żeby inni mogli je sobie sciągac...to już sie da sciągac :)

to trzeba wejsc na panel sterowania/filesharing/ja biore ręczną konfiguracje i zaznaczam :)

no chyba ze wy macie innego albo o tym wiecie...to przepraszam :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Ja radze ściągnąć program antywirusowy ESET NOD32 jest on o wiele szybszy i lepszy od ares ;) Wiem bo sam jestem jego użytkownikiem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Tak. Nod32 jest bardzo dobry. Mam go juz 3ci rok i nie narzekam. ;) Przede wszytkim nie zżera tyle RAMu.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor6    0

Witam, ja mam taki z nim problem Ares łączy się pobiera pliki ale pochwali czy w przeciągu 5 minut tak jakby zawieszał rozłancza mnie z internetem i nic nie pobiera nie mogę go nawet wyłączyć dopiero menadżerem urządzeń go wyłączyć mogę , a połączenia z internetem też nie mogę rozłączyć przerwać przeglądarka internetowa tez wtedy sie nie otworzy po prostu internet przez niego mi się zawiesza nie wiem po prostu nie chodzi nawet normalnie kompa nie mogę wyłączyć muszę sam go wyłączyć ręcznie i włączyć to wtedy internet chodzi normalnie się włącza wyłącza dopiero jak znowu włączę Aresa to pochwali się znowu zawiesza miał może ktoś z was tak Proszę niech ktoś napisze kiedyś jakieś pół roku temu było wszystko dobrze a teraz nie wiem o co chodzi wirusów nie mam system parę razy był instalowany i to samo nawet dzisiaj skanowałem go Avastem I skanerem online MKS i nic nie wykrył .Jesli ktoś wie jak się z tym uporać to Proszę niech napisze bo w tej chwili to jedyne wyjście to zrezygnować z Aresa i z innych tez bo miałem i to samo nie wiem kiedyś było dobrze a może specjalnie to jest tak zęby nie pobierać nic nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej z tym że nie chce się połączyć to miałem coś podobnego sprawę rozwiązałem. przy instalacji pojawia się okienko jest tam takie okno na dole dwa okienka do zatwierdzenia wybierzcie drugie i powinno być ok ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor6    0
Hej z tym że nie chce się połączyć to miałem coś podobnego sprawę rozwiązałem. przy instalacji pojawia się okienko jest tam takie okno na dole dwa okienka do zatwierdzenia wybierzcie drugie i powinno być ok ;) .

 

 

 

mam tak zaznaczone zaraz przy instalacji ale to tez nic nie daje chodzi tobie oto zaznaczenie na dole to jest zaznaczone tylko ja mam inną sytuacje ja się łącze tylko po chwili Ares się wyłącza i do tego zacina ze nie mogę go normalnie wyłączyć pisałem to post wyżej nie wiem co jest grane inne programy też się tak zachowują nie wiem co jest grane kiedyś było dobrze ;) nie wiem dlaczego mam dużo procesów uruchomionych jak sprawdzę wierszem ;netstat; to wyswietla jch się dużo aż za dużo a wiem ze wirusa nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj