Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z programem ARES

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ferguson235

ferguson235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 21:25

Problem z programem ARES ma problem z programem bo jak zaistalowalem aresa to niemoge nic wyszukac bo zawsze wyskakuje brak wynikow wyszukiwania co zrobic, trzeba jakos sie poloczyc czy jak ? :D :D :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z programem ARES Dzisiaj, 19:03
  •  

#2 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 12:45

Problem z programem ARES Musisz się połączyć. Najlepiej w ustawieniach ustaw sobie aby sam się uruchamiał i podłączał do sieci to nie będziesz musiał pamiętać żeby podłączać :D
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#3 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 12:53

Problem z programem ARES ja też mam Aresa tylko broblem polega na tym że nie chce mi się wogule połączyć ;)

#4 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 12:58

Problem z programem ARES macie zablokowane porty wiec sie nie dziwcie. dostawca internetu wam zablokował. na innych programach mozesz sciagac? np. bear share? skoro tak to masz zablokowane tylko na aresa ale to tez jest malo prawdopodobne bo jak blokuja to wszystkie porty ;)

nie wiem ale w neo mniej jest zamknietych bo da sie ominac a w radiowce nie da rady

#5 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ

Napisany 20 kwiecień 2008 - 13:19

Problem z programem ARES Ja mam radiówke i ściągam przez aresa.

#6 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 13:32

Problem z programem ARES

macie zablokowane porty wiec sie nie dziwcie. dostawca internetu wam zablokował. na innych programach mozesz sciagac? np. bear share? skoro tak to masz zablokowane tylko na aresa ale to tez jest malo prawdopodobne bo jak blokuja to wszystkie porty ;)

nie wiem ale w neo mniej jest zamknietych bo da sie ominac a w radiowce nie da rady

Emule mi działa.

#7 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 13:36

Problem z programem ARES To możesz miec zablokowane porty tylko na aresa, co masz neostrade?

#8 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 15:11

Problem z programem ARES Mam neostrade 512kbs

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share ferguson235

ferguson235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 18:10

Problem z programem ARES

To możesz miec zablokowane porty tylko na aresa, co masz neostrade?

Ja tak samo jak kolega "BRAMA" emule mi tez dziala ale ares niedziala
neostrade mam 512 kb/s

#10 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 04 maj 2008 - 09:46

Problem z programem ARES Ja też mam Aresa<2.0.3.3024> i przez jakis czas nie chciał ściągac ale gdy uostępniłem filmy które mam na dysku tak żeby inni mogli je sobie sciągac...to już sie da sciągac :)
to trzeba wejsc na panel sterowania/filesharing/ja biore ręczną konfiguracje i zaznaczam :)
no chyba ze wy macie innego albo o tym wiecie...to przepraszam :) pozdro

#11 Share fdt309ci

fdt309ci

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 02 styczeń 2009 - 01:16

Problem z programem ARES Ja radze ściągnąć program antywirusowy ESET NOD32 jest on o wiele szybszy i lepszy od ares ;) Wiem bo sam jestem jego użytkownikiem B)

#12 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 00:11

Problem z programem ARES Tak. Nod32 jest bardzo dobry. Mam go juz 3ci rok i nie narzekam. ;) Przede wszytkim nie zżera tyle RAMu.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#13 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 22:29

Problem z programem ARES Witam, ja mam taki z nim problem Ares łączy się pobiera pliki ale pochwali czy w przeciągu 5 minut tak jakby zawieszał rozłancza mnie z internetem i nic nie pobiera nie mogę go nawet wyłączyć dopiero menadżerem urządzeń go wyłączyć mogę , a połączenia z internetem też nie mogę rozłączyć przerwać przeglądarka internetowa tez wtedy sie nie otworzy po prostu internet przez niego mi się zawiesza nie wiem po prostu nie chodzi nawet normalnie kompa nie mogę wyłączyć muszę sam go wyłączyć ręcznie i włączyć to wtedy internet chodzi normalnie się włącza wyłącza dopiero jak znowu włączę Aresa to pochwali się znowu zawiesza miał może ktoś z was tak Proszę niech ktoś napisze kiedyś jakieś pół roku temu było wszystko dobrze a teraz nie wiem o co chodzi wirusów nie mam system parę razy był instalowany i to samo nawet dzisiaj skanowałem go Avastem I skanerem online MKS i nic nie wykrył .Jesli ktoś wie jak się z tym uporać to Proszę niech napisze bo w tej chwili to jedyne wyjście to zrezygnować z Aresa i z innych tez bo miałem i to samo nie wiem kiedyś było dobrze a może specjalnie to jest tak zęby nie pobierać nic nie wiem???

#14 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 22:38

Problem z programem ARES Hej z tym że nie chce się połączyć to miałem coś podobnego sprawę rozwiązałem. przy instalacji pojawia się okienko jest tam takie okno na dole dwa okienka do zatwierdzenia wybierzcie drugie i powinno być ok ;).
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 22:32

Problem z programem ARES

Hej z tym że nie chce się połączyć to miałem coś podobnego sprawę rozwiązałem. przy instalacji pojawia się okienko jest tam takie okno na dole dwa okienka do zatwierdzenia wybierzcie drugie i powinno być ok ;) .

mam tak zaznaczone zaraz przy instalacji ale to tez nic nie daje chodzi tobie oto zaznaczenie na dole to jest zaznaczone tylko ja mam inną sytuacje ja się łącze tylko po chwili Ares się wyłącza i do tego zacina ze nie mogę go normalnie wyłączyć pisałem to post wyżej nie wiem co jest grane inne programy też się tak zachowują nie wiem co jest grane kiedyś było dobrze ;) nie wiem dlaczego mam dużo procesów uruchomionych jak sprawdzę wierszem ;netstat; to wyswietla jch się dużo aż za dużo a wiem ze wirusa nie mam :)

Dodaj odpowiedź