Zaloguj się, aby obserwować  
zetorr6441

Kubota ME5700-Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorr6441    365

Witam

są tu może użytkownicy małej 61 konnej kuboty?

Interesuje mnie głównie jak ona ise psrawuje w turze, bo jest bardzo lekka...

za ile mozna ja nabyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

O ile sie nie mylę to @sebol ma Kubote ME5700. Chyba coś koło 100tyś kosztuje


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Własnie widziałem sie z kumplem , który wzioł ME 8200 mówil ze te mniejsza za 105 tys mozna juz miec :D

Tylko czy on nnie będzie jednak za lekki do tura, bo w kosiarce i belarce to chyba będzie radził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Dzięki tym 5 cylindrów ma mieć niższe spalanie. Ja mam ME8200 i polecam Kubotę jest doskonale skonstruowana i ma standardy które za taką cene nie mają inne ciągniki.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

ja nie mowie ze to zle, tylko to inne niz u wszystkich. mi sie podoba 8200 i w najblizszym czasie mam zamiar wybrac sie do dealera i obejrzec ja dokladnie i sie przejechac. bardzo podoba mi sie jak silnik pracuje. skusilbym sie na nia chocby dlatego zeby zobaczyc miny ludzi na wsi hehehe. cena jest atrakcyjna w porownaniu do proximy, tdd i jx wiec musze kubote uwzglednic w moich rozwazaniach. @Hunter150 wiesz moze czy mozna do niej zamowic troszke szersze opony na przod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

@Hanter150 a jak ci sie sprawuje ta Kubota ? z jakimi maszynkami smiga i na ile ha robi ? ;] Godna polecenia, a jeszcze jedno ile kosztuje ta ME8200 on ma 80km?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ma 87 słoni :D :D Z tego co wiem to da sie szersze są 2 typy opon do wyboru ale to trzeba wcześniej z dealerem ustalać. Kubota robiła na razie przy rozrzutniku 8 ton , kultywatorze i przy transporcie trochę. Ma już nakręcone 40 mtg. Awarii jeszcze nie było. W ogóle wydaje się mocniejsza i sprawniejsza od Zetora 9641. Niedługo będzie śmigać z belarką. A ceny to za bardzo teraz nie wiem ale około 128 tys bez pneumatyki


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Me5700 za 105 tys po upuście tez będzie bez pneumatyki ;/

we wcześniejsztych postach byla wypowiedz goscia który mial te mała kubote na 4 dniowym tescie to pisal na forum ze jest strasznie słaba...

W sąsiedzniej wiosce maja 3 sztuki 8200 i sobie chwala, a ten śilnik naprawde pieknie pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Nie ma porównania. W Kubocie prawie nic z zewnątrz nie słychać... W zetorze silnik jest głośny i w kabinie mocno daje się warkot we znaki.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Robiłeś nia jakies cięzsze prace? np. orka ,agregat...

w sąsiedniej wiosce gosc ma kubote 8200 to w zwykłych trujkach nie ciekaweie chodzil, tzn koła mu omykały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Narazie przy kultywatorze i rozrzutniku 8 ton robił. Niedaleko gość ma takiego samego i ciąga nim pług taki jak mam 3+1 z odkładnią 40 z Unii i świetnie sobie radzi nawet lepiej jak mój zetor. W tym roku Kubotą będziemy więcej rzeczy robić więc wszystko opiszę...


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Przy kultywatorze spaliła 6 l/mtg a przy rozrzutniku coś koło 9l/mtg. Wyjściami hydrauliki itp... Wiem że od ME9000 turbiną czy czymś tam sie tylko różni.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ale nieźle dostała . Błotko było bo po deszczach woziliśmy... Zetor 14l/mtg spalił z tym rozrzutnikiem jesienią także różnica kolosalna.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Każdy ciągnik coś pali. Jedne więcej drugie mniej. My mieliśmy do wyboru przy kupnie Zetora Proximę 8441, New Holland a TD80D i Kubotę ME8200. Wypadło na nią z wielu względów. Rewers grał tu główną role bo myśleliśmy o ładowaczu (uznaliśmy że lepiej jakąś ładowareczkę małą) Skręt to kolejna ważna rzecz, promień skrętu to prawie jak w C330. Wyposażenie takie że w innych ciągnikach trzeba wybulić kupę kasy na ich kupienie. A tu wszystko w standardzie. I kilka innych rzeczy. Także żeby wyposażyć New Holland a lub Proximę do takiego wyposażenia jak w standardzie ma Kubota to trzeba by było zapłacić około 150 tys, a i z tego co wiem to rewers elektrohydrauliczny może mieć tylko kilka ciągników o tej mocy.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

No właśnie tu masz rację. Te wyposatrzenie jest naprawde konkretne klima i ten rewers.

Tylko jednego się obawiam, co będzie za kilka lat, jak zaczną się awarie... kto to naprawim kiedy i za ile ;/

a nie myślałeś o agrofarmie, albo r3 ???

obok mojej miejscowości maja juz 3 kuboty ME8200 naarzie sobie chwalą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Nam jeszcze głównie chodziło żeby nie było zbyt dużo niepotrzebnej elektroniki. Z tego co wiem to chyba od kąd kiedy w Polsce zaczęli sprzedawać Kuboty Czyli około 3 lata temu to nie było żadnej poważnej awarii.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sniperghost
      Witam.
      Posiadam mini traktor kubota gl 320 . Ostatnio zauważyłem, że jakiś przewód wisi , jakby został zerwany, nie wiem gdzie on ma być podłączony. Jeżeli ktoś wie co to jest z góry dzięki za pomoc.


    • Przez strd
      Witojcie hej.
       Z racji zapchania się DPFa u ojca w Kubocie M7060 poszukuję gniazdka diagnostycznego. Wiem, że jest 4 pinowe i wisi gdzieś na wiązce nad chłodnicą, ale nic tam takiego nie widzę. Czy to jest to w którym jest wtyknięty rezystor 120 Ohm 1/2W?
      Z góry dzięki.
    • Przez kubaguzik
      co myslicie o marce kubota wasze wrazenia plusy i minusy tych ciagników
    • Przez jacek_83
      Mam problem z Kubotą l5040.
      Gdy jechałem z przemysłem, ciągnik zaczął tracić moc i mocno dymić na niebiesko, do tego stopnia, że byłem zmuszony redukować i nie wkręcał się w obroty. Pomyślałem, że może wtryski lub filtr paliwa. Wymieniłem filtr na nowy, do zbiornika wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, ale to nie pomogło.
      Następnego dnia było już ok. Cały dzień i nawet małej chmurki. Kolejnego dnia problem powrócił. Dolałem paliwa i siuwaksu do czyszczenia wtrysków i pojeździłem. Było ok.
      Za jakiś czas pojechałem do majstra Kubotą, żeby poprawił elektrykę, było ok. Następnego dnia gdy wracałem znowu zaczął dymić na niebiesko.
      Nie zauważyłem, żadnej reguły, raz jest wszystko dobrze, a innym razem już nie. Nie zwróciłem uwagi czy bierze olej. Jak nie dymi nie ma siły, to wstawiam do garażu i nim nie jeżdżę.
      Problem pojawia się przy zagrzanym silniku. Nigdy przy odpalaniu. Paliwo z jednego źródła z Orlenu. Problem pojawił się na jesieni, po zakończonym sezonie zbiorów.
      Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Gdzie najepierw szukać przyczyny?
    • Przez Nikt23489
      Witam. Mam problem z Kubotą M7040. Mianowicie traktor do tyłu jedzie płynie na każdym biegu lecz po przełączeniu rewersu do przodu ona ruszy kawałek i przestaje jechać. Jaki może być tego problem ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj