Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie są u Was ceny cieląt?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1351 odpowiedzi na ten temat

#701 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 12 styczeń 2012 - 20:28

Jakie są u Was ceny cieląt? to powiem ci, ze ja za mieszańca miesiąc temu płaciłem taniej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie są u Was ceny cieląt? Dzisiaj, 19:12
  •  

#702 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:Długo by opowiadać :)

Napisany 13 styczeń 2012 - 22:12

wielkopolska 02.01.2012(jarmark szamocin)
-byczek mieszaniec(buro-biały) waga ok 140-150kg 2000,-
-jałoszka 3 tyg calutka biała 500,-(wziąłem ją prosto z gospodarstwa-2 tygodnie wcześniej sprzedający chciał za nią 450 ale była malutka :rolleyes: )

Sołtys to w Szamocinie cielakami też handlują?kurde tyle razy byłem i zazwyczaj tylko konie i bardzo wcześnie rano prosięta

KPK

#703 Share dromik

dromik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 195 postów
  • Zainteresowania:zootechnika i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 14 styczeń 2012 - 12:35

Jakie są u Was ceny cieląt? wie ktoś może jakie są ceny cieląt 100-250kg na targu w bodzentynie lub łagowie woj Swietokrzyskie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#704 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 14 styczeń 2012 - 13:57

Jakie są u Was ceny cieląt? PREZES91WLKP w Szamocinie handlują wszystkim;od kozy przez świnie do kur :rolleyes: ale tak poważnie trafia się,że i cielaki są ostatnio przez dwa razy były.....latem jak jeździłem to chyba przez 3 jarmarki przyjeżdżali handlarze z cielakami z pod białoruskiej granicy z malutkimi hf..... w poniedziałek jadę do szamocina po marchew i jeśli będzie jeszcze u tego gościa od którego będę ją kupował będzie cielę,które ostatnio oglądałem to je kupię :D
Kiedyś jak trzymaliśmy sporo świń to jeździłem z prosiakami do szamocina ale się poj....handlarze nie chcą brać jak mają kolczyk lub tatuaż a inaczej lekarz powiatowy Cię pogoni......

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#705 Share gomez181

gomez181

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 15:51

Jakie są u Was ceny cieląt? bral ktos byczki od firmy bykpol z wielkopolski? maja peno ogloszen ? dobre cielaki maja? miesne niby

#706 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 16:09

Jakie są u Was ceny cieląt? ta firma jest bodajże z Nowego Sącza a w wielkopolsce mają tylko filię :rolleyes:

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

#707 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 18:05

Jakie są u Was ceny cieląt? Bykpol to inna firma a Stary Sącz to też inna firma-Ekonatura. Cielaki będą ładne jak sam pojedziesz i wybierzesz,a jak zdasz się na ich wybór to różnie z tym bywa.

#708 Share gomez181

gomez181

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 18:12

Bykpol to inna firma a Stary Sącz to też inna firma-Ekonatura. Cielaki będą ładne jak sam pojedziesz i wybierzesz,a jak zdasz się na ich wybór to różnie z tym bywa.

a brales od nich moze? za 1000zl cos tak kupie fajnego?

#709 Share DANIEL1984

DANIEL1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 13:28

Jakie są u Was ceny cieląt? witam Ja bralem cielaki od firmy EKO NATURA z Starego Sącza i powiem ze cielaki ladnne,ale mialem problemy zdrowotne z nimi (jeden mi padl na 8 szt)i problemy z odpojeniem,nie chcialy pic mleka.ale to bylo prawie 2 lata temu nie wiem jak tam jest teraz.

witam potrzebowal bym Byczki miesne takie 60-70kg,ale od rolnika nie od handlarzy.Moze ktoś wie gdzie moge takie sztuki zakupić?? z góry czkieki za odp.

#710 Share dromik

dromik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 195 postów
  • Zainteresowania:zootechnika i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 15 styczeń 2012 - 19:28

Jakie są u Was ceny cieląt? wie ktoś może jakie są ceny cieląt 160-250kg na targu w bodzentynie lub łagowie woj Swietokrzyskie???
Interesuje mnie kupno 8 szt w okolicach radomia, starachowic w wadze 160-300kg najlepiej od rolnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#711 Share JPH2

JPH2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 20:55

Jakie są u Was ceny cieląt? ceny w Ekonaturze wysokie i chyba u wszystkich handlarzy tak jest .Ja brałam w ekonaturze i za pierwszym razem 3 były fajne pozostałe dwa takie sobie. teraz też mam od nich i jeden to super.drugi to wypierdek liliput ponoć krzyżówka z charolaisem jak osiągnie 500kg to będę sie cieszyć i dlatego piszę że jak jest możliwość to samemu wybierać.

#712 Share DANIEL1984

DANIEL1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:58

Jakie są u Was ceny cieląt? ja sam wybieralem z EKO NATURY i tez jeden niby charoles mial byc a tu wyszla d*pa niby siwy jest ale od pozostalych ze 200 kilo mniejszy.

#713 Share stojar

stojar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 13:33

wie ktoś może jakie są ceny cieląt 100-250kg na targu w bodzentynie lub łagowie woj Swietokrzyskie

Ostatnio nie byłem, ale sąsiad kupował w piątek u znajomego handlarza i za takie koło 200 kg HO płacił ponad 2 kafle:(
kupił też takiego tygodniowego za 1000 może z 50kg będzie miał.

Co do Eko Natury z okolic Starego Sącza to cielaczki ładne można trafić,ale lekarz to musi być na etacie:)
kupowaliśmy z kolegom swego czasu cielaczki u nich to ceny z kosmosu ( przez telefon to juz od 900 zł były a po przejcechaniu 300 km okazało się,że za 1500 nie ma co wybrać), a jak już udało się kupić to tak jak piszę lekarz co 2 dzień a koledze i tak najładniejsza sztuka padła. Także różnie może być, jak poczytałem opinie o nich to dużo osób nażekało właśnie na problemy zdrowotne cielaków.

#714 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 15:31

Jakie są u Was ceny cieląt? Ile w Woj.łódzkim (pow.kutnowski) cenią się cieliczki HF w wadze (65-75 kg)?

#715 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3381 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 15:40

Jakie są u Was ceny cieląt? Dziś mogłem kupić 5 sztuk jałówek(nie hf) ok 230-250kg po 2000,- ale tylko w komplecie ;[ to było dla mnie trochę za dużżo kasy zwłaszcza,że dopłat ani słychu....

3000 postów

#716 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 17:41

Jakie są u Was ceny cieląt? Dziś udało mi się kupić jałóweczke 1,5 miesięczną 50% hf 50% salers.Po koleżeńsku od rolnika dostałem za 800 zł. Jutro ciąg dalszy poszukiwań byczków może się uda coś ciekawego kupić.

#717 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 18:08

bral ktos byczki od firmy bykpol z wielkopolski? maja peno ogloszen ? dobre cielaki maja? miesne niby

Mają piękne byczki ale na zdjęciach. Nie byłem tam ale rozmawiałem z 2 osobami które tam były nic nie przywiozły. Niby przez telefon ja są ładne wczoraj dostawa. Za 2 godziny na miejscu porażka. Ot cały BYKPOL.
The Truth Is Out There

#718 Share pedro83

pedro83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 19:49

Jakie są u Was ceny cieląt? w moich okolicach (rawicz-gostyń)wielkopolska to ciężko takie zapotrzebowanie hf od700 do850 jak jest super cielak

#719 Share pio46

pio46

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:15

Jakie są u Was ceny cieląt? Dziś sprzedane tygodniowe byczki hf po 750(wiekszy) i700.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#720 Share pedro83

pedro83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:25

Dziś sprzedane tygodniowe byczki hf po 750(wiekszy) i700.

masz stałych odbiorców???w którum rejonie wielkopolski mieszkasz??