Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie ma spalanie t 25

154 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 15 kwiecień 2008 - 17:40

Jakie ma spalanie t 25 Tak jak w tytule. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie ma spalanie t 25 Dzisiaj, 19:36
  •  

#2 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 18:04

Jakie ma spalanie t 25 U nas w żniwa jak woziliśmy T25 belki cały dzień bez przerwy to spalił tylko 4litry pod względem komfortu to nie nawidze go a spalania to uwielbiam ten ciągnik :D

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 kwiecień 2008 - 18:06

Jakie ma spalanie t 25 To znaczy, że na litrze 3 godziny chodził? Kosiarki do trawy palą więcej...

#4 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 18:10

Jakie ma spalanie t 25

U nas w żniwa jak woziliśmy T25 belki cały dzień bez przerwy to spalił tylko 4litry pod względem komfortu to nie nawidze go a spalania to uwielbiam ten ciągnik :D

hahaa 4litry xD
AF - to Jest To:)

#5 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 18:12

Jakie ma spalanie t 25 Może i wydaje się to śmieszne ale wlałem 5 litry i jeszcze trochę zostało i przecież zwożenie belek to nie jest ciężka praca

#6 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 18:16

Jakie ma spalanie t 25

Może i wydaje się to śmieszne ale wlałem 5 litry i jeszcze trochę zostało i przecież zwożenie belek to nie jest ciężka praca

To jest prawda.

Ja ci kamyk514 wierze bo bronowałem łąkę i ja jechałem to miałem 10 litrów zabronowałem 2 razy cała o powieszchni 20 arów i jak przyjechałem miałem 9 litrów.

#7 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 19:06

Jakie ma spalanie t 25 @Piotruniu25 nie pisz posta pod postem :D

nie ten dzial-przenosze
A fajna bajka z tymi 4 litrami na dzien :D jak już Mariusz pisał kosiarka do trawy pali wiecej

#8 Share grzego

grzego

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 19:31

Jakie ma spalanie t 25 Kiedyś mi zepsuł się w sezonie i musiałem szybko zrobić.
Gdy zrobiłem należało szybko dotrzeć no i zostawiłem go na noc na średnich obrotach,po obliczeniu czasu ipaliwa wyszło mi 2l na godz

#9 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 19:53

Jakie ma spalanie t 25 Ja jak kiedyś mierzyłem to w lekkiej pracy typu trząsanie siana spalił 2litry na godzine.Jazda na 4 biegu i gaz w podłodze. A jak miał ciężko np jak bronowałem bardzo piaszczyste pole po siewie zboża to około 5 litrów conajmniej spalił, to już c-360 mniej by spaliła tylko, że siewnika mi sie nie chciało odpinać i dlatego pojechałem władkiem. Od tamtej pory wole bronować c-360 i nawet nie dlatego że mniej spali ale dlatego że 2 razy szybciej zrobi robote. Ale ogólnie W LEKKICH pracach rusek jest bardzo oszczędny i 2 litry na godzine raczej nie przekracza.

#10 Share zen88

zen88

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:52

Jakie ma spalanie t 25 mi w glebogryzarce wyszedł 3,5 litra na godzinę, dodam że płytko nie robiłem. Spalanie ma super :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 maj 2008 - 20:32

Jakie ma spalanie t 25 Mój tata raz przelał ruska. To pobronowałem 2x6ha i 15 ha nawozu i jescze zostało do kartofli. Jakim cudem ci tyle@Wladekps2 spalił przy bronowaniu mi nigdy tyle nie wychlal i też szybko zrobie. A ni razu po siewie nie bronowaliśmy C-360 po siewie zawsze rusek i dużo pobronuje na pełnym zbiorniku i szybciej bo brony piątki 4 i gaz w podłodze. Jak rusek nie ma komfortu to ja jestem księdzem, jak na te lata tu one były najbardziej chyba komfortowe ciagniki z takich malych. Ja na komfort nie narzekam lepiej niż w moje C-360 i 3P, mam pod ręką wszystko nic mi nie przeszkadza oprócz wajchy od gazu ręcznego która się cofa do jednej wajchy też się przyzwyczaiłem
Mój Wladimirec podbija świat

#12 Share kamil14

kamil14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Mechanika
    Komunikacja samochodowa

Napisany 04 maj 2008 - 16:32

Jakie ma spalanie t 25 Mi przy bronowaniu wyszło

Edytowany przez kamil14, 09 wrzesień 2013 - 18:59.

Pamiętaj iż każda czynność wykonana przez Ciebie winna być wykonana dobrze !!!

#13 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 04 maj 2008 - 18:46

Jakie ma spalanie t 25 @Kamil14 to pobiłeś chyba rekord świata, chyba że przez cały dzień bronowałeś tylko godzine.
@UrsusCzesio jak ja bronuje ruskim powiedzmy po rżysku to wtedy jeżdże 5 bo po twardym ma lekko i sobie radzi. Ale jak bronuje pod siew czy po siewie na piachu piątej klasy bronami piątkami i koła sie zapadają naprawde głęboko to on na 2 biegu ledwo ciągnie i wtedy spala dużo. Zgodze sie że jak na ten czas to w tych traktorach było w miare komfortowo. Wszystko pod ręką i w miare znośny hałas, ale drugiego takiego ciągnika co tak skacze po nierównościach i tak buja, że latasz po tej kabinie jak zamknięty w puszce którą ktoś potrząsa to ja nie znam.
Są tu różne władki. Jedne ciągają maszyny od U-914, inne nie palą wogóle ropy prawie wcale. Mój jest jaki jest i nie odstaje od władków w mojej okolicy niczym, dlatego denerwuje mnie takie gadanie że " mój to pali 5 litrów na dzień w ciężkiej robocie". Zaraz ktoś napisz że mu pali 10 litrów na tydzień bo sie tu widze wszystcy targują który władek lepszy.

#14 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 maj 2008 - 19:15

Jakie ma spalanie t 25 @Waldekps2 zgodze się z tobą z tymi piachami takiej ziemi to nie idzie uprawiać jest miękko a i tak gówno urośnie ja mam jedną piaskową góre kąt 35 stopni co naj mniej to na 2 ale opony w ziemi siedzą i kupa dymu, trzęsie tez jak miałem obniżonego to n 6 mogłem popylać i tak źle nie było a teraz na 5 depnąć i można bania przywalic, a ja tam nie mówie ze mój spali 5 na dzień, chociaż przy wozeniu siana to policzyłem że wyszło 1 l na przyczepe ale 3 kilosy drogi na łąke i tym najwolniejszym biegiem podjeżdżałem więc to jest 6 kilosów 2 kilosy polną i 2 drogą, nie było źle, co przywieźliśmy to otwierałem maske i sprawdzałem. Ekonomiczny i na wiosne dużo nie spalił w polu bo zatankowałem do pełna to dość pojeździł a ziemia średnia więc 4 bronowałem

#15 Share Strajker

Strajker

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 maj 2008 - 15:15

Jakie ma spalanie t 25 Ja tylko raz mierzyłem spalanie mojego władimirca. W osiem godzin zaorałem 2ha, nabił mi 6mth i spalił mniej więcej 18l, czyli około 2.5l/h.
Mam pytanie czy wam też tak wolno nabijają mth, bo u mnie 1mth=1h20min przy 1650obr/min. :)

#16 Share Kristofer

Kristofer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 24 maj 2008 - 19:32

Jakie ma spalanie t 25 Rzeczywiście pod górke na świeżej orce to tylko dym z władka wali i nie warto takich rzeczy nim robić ale jeśli chodzi po siewie to śmiga <_< aż miło. Co do spalania to też zależy od pompy paliwowej i wtryskiwaczy u mnie zaczął mniej palić i ma więcej mocy po wymianie poza tym jak się ciśnie gaz do końca na za wysokim biegu a on już nie może to żłopie paliwa <_< nie tyle co trzeba ale i tak mało pali i w życiu nie wypali tyle co C-360 :lol: .

#17 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 24 maj 2008 - 19:45

Jakie ma spalanie t 25 http://pl.wikipedia....Władimirec_T-25

Tu pisze 2.6l na 1 mth.

#18 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 24 maj 2008 - 19:48

Jakie ma spalanie t 25 http://pl.wikipedia....Władimirec_T-25

Tu pisze 2.6l na 1 mth

#19 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 maj 2008 - 20:07

Jakie ma spalanie t 25 no dobrze tam piszą bo cos koło tego będzie 2,4l. 2,5l. 2,6l. 2,7l. zalezy od operatora

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 24 maj 2008 - 20:59

Jakie ma spalanie t 25 Mój władek przy orce spali tak jak jest napisane czyli 2.5 na mth
Chłop ze wsi