zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja wczoraj rano tankowałem autko na stacji JET w Piotrkowie Tryb. cena 4.33zł/l wieczorkiem tego samego dnia cena na tej samej stacji wyniosła 4.37zł/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wczoraj byłem kupić trochę paliwa na sianokosy. Powiem wam że po raz pierwszy byłem zadowolony z ceny paliwa na nakielskim Orlenie. Bo na większości stacji dookoła ropa była po 4,50, na najtańszej stacji w okolicy cena 4,46. No to byłem przygotowany na cenę co najmniej 4,75-4,80. Zajeżdżam a tu 4,52zł :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

No nie ma jak pozytywne podejście do ceny paliwa, być zadowolonym :)

 

Ja jak wjeżdżam na stację to już mnie bierze jak zobaczę tablicę z cenami. Faktura dobija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
koleś z Lotosa gadał że w najbliższym czasie ma znowu wzrosnąc tylko że ropy a benzyna nie :angry:

Chciałbyś żeby i benzyna podrożała? :) W sumie to już norma, zbliża sie lato to paliwo drożeje, apogeum osiągnie zazwyczaj w czasie żniw i potem może spadnie. Narazie mam zapasy ale do żniw chyba na tym nie dociągne... Za bardzo nie interesuje sie ceną na stacjach ale z tego co przyuważyłem lecąc po trasie to wczoraj ON był po 4,49 - 4,57 w lubelskim. Benzyna 95 podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

A cena Lp gaz też powoli idzie w góre co się nie robi.... :)


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Robert ja się ucieszyłem z tych paru groszy bo nic innego już mi nie zostało <_< . Z ceną to i tak już od dawna przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Wczoraj ON byla drozsza od benzyny o 2 gr na stacji Dulcet(Żnin-Szubin,krajowa 5).ON 4,46zl/Benzyna 4,44zł

 

Edit:

Raz Cejrowski(Boso przez swiat) byl w Wenezueli i mówil ze tam mozna zatankowac bak samochodu za 2 zlote !!!!!.On jak jedzie na wyprawe to ma terenowke,wiec ma dosc duzy bak.

I gdzie tu sprawiedliwosc na tym swiecie...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

swidnica - nie ma znaczenia gdzie bo wszystkie markowe stacje maja jedna cene - wczoraj było po 4.59, jedynie ciutke taniej ma tesco i pobliskim POM, ale to pewnie bedzie taniej rzedu 2-3 groszy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja mam podpisaną umowę z mleczarnią-odciągają mi za ropkę od mleka-jak przysyłają fakturę-to po prostu nie patrzę tylko wkładam do teczki <_<-polecam takie rozwiązanie (na nerwach się przyoszczędza <_< )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

we wtorek lałem po 4.43 ON, a tego samego dnia nieco dalej wiem że był po 4.57, teraz chyba podrożał, jutro bedę wiedział <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Czy lał ktoś z was ON bio do swojego ciągnika??? Bo u mnie jest On po 4,75 a ON bio po 4,15 i nie wiem czy opłaca sie go kupić, czy czasem nie szkodzi coś na ciągnik i czy nie spala go więcej, albo czy ciągnik nie jest słabszy na tym paliwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Nam w gminie mówili że za bio nie oddają Vatu. Bo producent już jest zwolniony z jakiejś tam stawki to rolnikowi sie zwrot nie należy. Spytaj u siebie z gminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmech    1

Cena ON rośnie i rosnąć bedzie jest to sztucznie nakręcane ale większość ludzi uważa że chlop śpi a jemu rośnie.Bierze przerażenie jak o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jakie posiadasz kompetencje, aby stwierdzic ze jest to sztucznie nakrecane??

jesli paliwo drozeje to ma to swoje odbicie na wzrost cen produktow rolnych takich oczywistych jak oleiste, ale nie tylko.

poza tym sa branze duzo bardziej uzaleznione od paliwa i tam to jest prawdziwa kleska, a akurat w rolnictwie nie ma co az tak bardzo narzekac, bo paliwo jest tylko czescia kosztow - gorzej z nawozami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

ON 4,64

Benzyna 4,39 <_<

Wielkopolska.


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

PUCK ( pomorskie)na dzień dzisiejszy Orlen ON 4.63 <_< ,ON verva 4.76 <_< :angry:


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczka    1

Witam ON w lotosie po 4.49 a w petrochemia płock już po 4.70

ceny z Chełma woj. lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Jeszcze wczoraj zalałem za 4,50, dziś już 4,65. No to do 5 zł już niedaleko <_< Zastanawiam się ile to jeszcze będzie trwało, czy oni już pogłupieli? ON w górę a mleko jak było tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj