Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
882 odpowiedzi na ten temat

#641 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 00:01

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie W mojm regionie do napedu ciągników i nie tylko wielu używa on z białorusi po 3,85 z dostawą do domu. W stacjach paliw to nawet nie wiem po ile jest tankuje auto powiedzmy za 100 i nie wnikam ile to jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Dzisiaj, 14:21
  •  

#642 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 26 marzec 2011 - 00:02

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie dzis na statoil 4.86 w miescie inne ok 5zl im wieksza konkurencja tym taniej nawet kupujac hurtowo placi sie wiecej niz w mniescie na stacji moze trzeba by sie ich zapytac o upust i podjechac ze zbiornikeiem 1000l?

#643 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 29 marzec 2011 - 21:41

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Cena dzisiejsza Orlen 5,15zł ON szok :(.Woj. Opolskie,Powiat Brzeski. ;[

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#644 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 17:32

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie ja dzisiaj pojeździłem trochę po powiecie żnińskim i ceny zaczynają się od 4,91zł/l ON (Bliska) do 4,96zł/l ON (Orlen).

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#645 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 30 marzec 2011 - 18:08

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie 4.99 zł i trafia się też 5.12 zł. :(

#646 Share sisuTL100JD5720

sisuTL100JD5720

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja, elektronika, :D NH :D

Napisany 30 marzec 2011 - 23:12

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie 5,15 a benzyna 5,10 no patologia normalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :huh: <_< ;[ ;[

Edytowany przez sisuTL100JD5720, 30 marzec 2011 - 23:15.

#647 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:01

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Po ile jest na dzien dzisiejszy w lubelskim lub mazowieckim? Gdzie kupujecie większe ilości? Mnie interesuje min 1000l i nie wiem u jakiego sprawdzonego dostawcy kupić. Hurtowo zawsze taniej no i dowóz jest. Od kiedy wchodzi paliwo letnie? 15 kwiecień czy 1 maj?

#648 Share super

super

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 19:18

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie małopolskie 5.25normalnie szok na stacji. a unia jeszcze ma ponieść akcyze na olej napędowy o 60gr patologia:(

#649 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 20:58

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Mi czwartek przywieźli ponad 3000L po 4.86zł, dziś już 800L prawie wypompowałem. Na stacji 5.04,

#650 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 11 kwiecień 2011 - 21:01

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Na orlenie 4.96 <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 11 kwiecień 2011 - 21:30

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Po ile jest na dzien dzisiejszy w lubelskim lub mazowieckim? Gdzie kupujecie większe ilości? Mnie interesuje min 1000l i nie wiem u jakiego sprawdzonego dostawcy kupić. Hurtowo zawsze taniej no i dowóz jest. Od kiedy wchodzi paliwo letnie? 15 kwiecień czy 1 maj?

U mnie ostatnio zawsze w Siedlcach albo na Poczcie (Brzeska) albo Olgros (Starzyńskiego). Gdzie tańsza. Tam też można się zapytać o cenę hurtowych.
Na Orlenie ON 5.04, najtańsza po 4.94 (Olgros)
Verva benzyna 5.39 :blink:

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#652 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 22:50

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie W biedronce można się tankować po 4.16

#653 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 23:12

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Orlen 5,05zł będzie niemal 6zł

#654 Share Damix

Damix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem i nie tylko

Napisany 12 kwiecień 2011 - 10:59

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie opolskie pow.krap. shell 5.05 bliska 5.03 normalnie szok i jak tu zyski mieć ;[ .

#655 Share super

super

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 23:36

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie chcieliśćie wszyscy uni to teraz bedziecie mieć paliwa po 10zł.

#656 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 kwiecień 2011 - 06:23

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie u nas po 5.12
www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

#657 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 07:54

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Ja płaciłem po 5zł brałem na firmę 2000l i odliczyłem wat i wychodzi około 4,15zł z przywozem .
No ale mnie zaraz szlak trafi z tą unią . Przez nią paliwo podrożało , opryski , nawozy , maszyny , jedzenie itd . A jak była komuna to wszystko było tanie ( nawet o 3 razy tańsze ) a za 10 krów można było kupić samochód , ciągnik i wiele innych rzeczy . Nie było wysokich płac ale przynajmniej pracowali wszyscy . Nie było tylu podatków . Nikt nie myślał o zamykaniu dużych zakładów takich jak ;
kopalnie , cukrownie , żwirownie . Nie było powodzi bo wszystko było czyszczone . Stało się w kolejkach do sklepu ale jak kupiłeś jakiś produkt to go zjadłeś z chęcią . Ceny były wyższe ale ludzie nie narzekali bo umieli kupować . Schab wieprzowy w latach 70 były po 65zł a teraz są po 15 zł . No ale teraz jest drogo . A w tedy nie było !!! Wiadomo że była inflacja . No ale ludzie potrafi wykorzystać jedzenie a teraz co ? Kupują co dziennie po 100zł jedzenie dla 10 osób z których np. 6 osób na mieście . Teraz kupuje się gotowe potrawy , słodycze oraz masę niepotrzebnych rzeczy których i tak nie zjedzą . I wyrzucają bo przeterminowane . No powiedzcie mi na co kupować jedzenie którego się nie zje . Sam wiem na przykładzie mojej rodziny że tak jest . Tu kupi się jakieś mięso , ser , szynkę . A pojutrze znowu kupi się to samo a o tych dzisiejszych się zapomni . Ludzie otrzymywali prawie takie same płace zresztą na czysto jak teraz . Bo był podatek niższy nie było tylu opłat które musiały płacić firmy . Jak ktoś był inżynierem to miał ofert pracy że aż chciało się uczyć a teraz co ? Lepiej iść do cechu i pracować po 2 latach na budowie a nie po 6 latach być inżynierem i też pracować na budowie . Unia taka dobra ale dlaczego my dostajemy 2 razy mniejsze dopłaty od niemca który otrzymuje dopłaty kilkadziesiąt lat ? . Bez tych dopłat lepiej radził . Bo nie trzeba by było spełniać prawie sterylnych warunków hodowli które kosztują krocie . I tak samo opryski , nawozy ,paliwo było kilka razy tańsze przed wejściem do Uni . Tak samo maszyny . W 2002 ciągnik XXX kosztował 55 tyś teraz kosztuje 65 tyś . Bez Uni byśmy żyli lepiej . Taka prawda , kto się ze mną zgadza pisać !!!
Poczytajcie to ale tam są błędy
http://nortus.pinger...sie-zylo-i-zyje
Gdzie ci teraz płacą średnio 3 tyś . Powyżej 5 tyś zarabia pewnie 5% , 20% zarabia od 3tyś do 5 tyś ( większość to budżetówka ) jakieś 25% od 2tyś do 3 tyś reszta poniżej 2 tyś taka prawda . Niby płace większe od tych w 1970 ale o ile wrosły podatki i koszty utrzymania ? Kilkakrotnie ...

Edytowany przez Marrus, 13 kwiecień 2011 - 08:00.

#658 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 09:57

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Olbenz z białej podlaski za 1000l z dowozem śpiewa sobie 4,95, tylko nie wiem jaka jest jakość tego paliwa:/

#659 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 13 kwiecień 2011 - 12:01

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie To trochę dużo chcą. U mnie w detalu po 4.94 a też z paliwa z Orlenu.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share jacekkombajnista

jacekkombajnista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 12:29

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie @danielhaker a hurtowo też sprzedają? Daj mi namiary do nich. Nazwa firmy, tel. itp.