Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
882 odpowiedzi na ten temat

#281 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 20:45

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie U nas na stacji w PKS 3.45 Miastko Pomorskie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Dzisiaj, 07:52
  •  

#282 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 21:13

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie ja trochę odbiegnę od tematu wie ktoś może gdzie można zrobić badania paliwa.chodzi mi o to gdzie można sprawdzić co tak naprawdę kupujemy. nie chodzi mi tu o stacje ale o hurtowników którzy nam sprzedaja paliwa.
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#283 Share aldanio

aldanio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 22:01

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie u mnie po 3.41 Włocławek

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#284 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 22:14

ja trochę odbiegnę od tematu wie ktoś może gdzie można zrobić badania paliwa.chodzi mi o to gdzie można sprawdzić co tak naprawdę kupujemy. nie chodzi mi tu o stacje ale o hurtowników którzy nam sprzedaja paliwa.

to ile ty zużywasz paliwa ze od hurtowników bierzesz??

a paliwo mamy po 3.39 Grajewo

#285 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 22:26

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Co wy chcecie nikt popłochu nie robi. Proste jest teraz taki ruch w sprzedaży hurtowej bo nie wiem jak u was ale u nas już praktycznie wszyscy rolncy dostali dopłaty to każdy kto ma jakiś większy zbiornik to zamówił żeby mieć już zapas na wiosne.
A co do tego sprawdzania to nie wiem kto dokonuje tego ale u nas na wiosce ludzie biorą tylko z dwóch zródeł no i jakoś nikt jeszcze nie narzekał, zależy skąd jesteś ale jak co to moge Ci powiedzieć kto w kujawsko pomorskim sprzedaje od dłuższego czasu i wszystko jest dobrze, można śmiało samochody tankować xD

#286 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 08:18

Ropa w hurcie drozeje

Masz całkowitą rację.Wczoraj kupujac 400 litrów na stacji carrefour-a po 3,09 :lol: podszedł do mnie kierowca cysterny który właśnie przywiózł paliwo na stację i mówi do mnie:bierz chłopie ile tylko możesz bo już zaczyna drożeć i zobaczysz co będzie się działo w niedługim czasie ;)

#287 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 09:30

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Aż mi się nie chce czytać tych waszych postów-ktoś wam tam powiedział (przeważnie kierwoca-skąd on niby ma wiedzieć?) że będzie drożeć a wy już robicie wielki szum.

Ja słyszałem że będzie jeszcze tanieć-ale tym się nie sugeruje-natomiast liczą sie dla mnie fakty ponieważ przez 3 dni na stacjach (przynjamniej u mnie) paliwo szło do dołu-wiem bo codziennie przejeżdzałem obok stacji i jednego dnia byla po 3,15 drugiego 3,07 a następnego 3,06-nie wiem jak dzisiaj ;)

#288 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 10:45

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie qazi po 3-4 tys na raz. tanie u was to paliwo u mnie na stacji orlen jest po 3.37. i ostatnimi dniami spadalo nie wiem jak dzisiaj .jestem z zachodniopomorskiego okolice kolobrzegu. wiem że w sŁUPSKU NA ORLENIE ROPA JEST PO 3.02
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#289 Share maskin

maskin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 280 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 19:27

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie aj troche poszperalem po internecie i dzwonilem dzis do znanej mi hurtowni i.... fakt faktem ze ropa idzie... ale tylko narazie bo dostalismy doplaty i kupujemy, wiec stad ten ruch... ale ile ten biedny chlop kupi? pani z hurtowni mowi ze po 3,20, mozna teraz wziac i mowila ze faktycznie troszke podrozala, ale chyba juz sie uspokoilo, a wszystko stad ze putin postraszyl... ale co on moze jezeli na internecie czytalem ze USA ma najwieksze zapasy ropy od 7 lat, szacowali zwyzke na 0,8 mln litrow, a maja nadwyzke6 mln czy 600 nie pamietam, barylka ropy to w tej chwili ok 43 dolarów, a nawet jak drozala to 1 czy 2 dolary. po drugie kryzys wstrzymal transport, po trzecie putin mieknie... wiec ja jeszce nie kupuje

#290 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 13:41

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie 2 000 litrów zamówione po 2,80

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 14:42

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Chyba netto co? Bo nie wierze ze w takiej cenie masz paliwo. Znajomy bierze miesiecznie 20 tys litrow i pare dni temu mial po 3,15.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#292 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 15:27

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie 2,80 bez faktury to uwierzę ;).
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#293 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 16:03

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie kupiłem 4 sty po 3.05 z transportem 3 tyś l.

#294 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 16:47

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Tak bez faktury,Juz od paru lat zawsze u tego samego faceta zamawiam

#295 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 19:01

2 000 litrów zamówione po 2,80

po 2.80 bez faktury to się zabardzo nie opłaca bo jak u mnie jest paliwo po 3.39 brutto to minus 85gr akcyzy i mamy po 2.54 wiec taniej a jak jeszcze ktoś jest na VAT to jeszcze ok 61gr VAT-u mniej wiec wychodzi po 1.93 wiec ja wole kupić na fakturę po 3.39

#296 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 20:51

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Stacja Lukoil w mojej okolicy, stan na wczoraj - ON 3,38 zł/l a benzyna 3,37 zł/l. Nie wiem ile cenią teraz w hurcie.

#297 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 21:05

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie Ruscy przywoza po 2,7. Oczywiscie bez faktury ;) Jak zwracaja mi 85 gr to ruski musialby zejsc do jakichs 2-2,1 zeby mi sie oplacalo. Ze juz nie wspomne o tym ze raz pojade przywioze i mam z glowy a nie musze przelewac kanistry do duzych beczek. W dodatku ciezko znalezc ruska ktory bedzie stale dobre paliwo przywozil i nie kombinowal na litrach. I sprawa najwazniejsza ze nie musze sie obawiac zadnego urzedu ktoremu by sier zachcialo sprawdzic na czym ja jezdze i skad mam paliwo.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#298 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 16:03

po 2.80 bez faktury to się zabardzo nie opłaca bo jak u mnie jest paliwo po 3.39 brutto to minus 85gr akcyzy i mamy po 2.54 wiec taniej a jak jeszcze ktoś jest na VAT to jeszcze ok 61gr VAT-u mniej wiec wychodzi po 1.93 wiec ja wole kupić na fakturę po 3.39

Liczyłem i mi sie dobrze oplaca, jeszcze mi zostanie kilkadziesiat zlotych

#299 Share bili

bili

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 16:33

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie a co powiecie o czerwonej(olej opałowy) 2 zł za litr ??? i nie chodzi mi tu o wywody jak bardzo szkodzi silnikowi tylko czy warto i po ile u was

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 16:35

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie a u nas na wioche belarus przywozi za 2 40 ale troche chrzczona do takich JD albo fendów się nie nadaje ale do zetora i mtz jak znalazł