zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

qazi    61
Liczyłem i mi sie dobrze oplaca, jeszcze mi zostanie kilkadziesiat zlotych

jak Ci się to opłaca to ok ale w naszym przypadku bez faktury to paliwo musiało by być poniżej 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Mi żeby opłaciło się kupić ON bez faktury to góra mógłbym dać 1 zł/L :).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to nie tajemnica to czemu Ci sie bardzioej oplaca kupwac bez faktury i nie brac zwrotu akcyzy?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65
W taki jak twój zetor to można naprawdę lać to co się chce - ja do nowej proximy leje i jeździ

 

Ta 8441?? Oooo...kolego to ciekawe ile pompa ci pociagnie,a ten twoj zetor to ma taka sile jak miec powinien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286
Masz całkowitą rację.Wczoraj kupujac 400 litrów na stacji carrefour-a po 3,09 :) podszedł do mnie kierowca cysterny który właśnie przywiózł paliwo na stację i mówi do mnie:bierz chłopie ile tylko możesz bo już zaczyna drożeć i zobaczysz co będzie się działo w niedługim czasie :)

 

Ostatnio w czwartek kupowałem 1000l ON za 3,10zł, albo ze 2-3gr mniej... Po 2 dniach to samo ON u tego samego faceta kosztowało 3,30zł, a teraz to nie wiem, ale na pewno jest jeszcze droższe, może niewiele, ale droższe... Ten zestaw co do nas jechał był już po ok. 3,20zł tyle, że nam jeszcze taniej spuścił...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy paniki, ropa na giełdach od kilku dni tanieje, zwyżka cen na niektórych stacjach spowodowana jest kilkudniowymi podwyżkami na początku roku.

W tym tygodniu mają być opublikowane dane na temat rynku ropy i od nich zależy, jak dalej będą się zachowywały ceny. Jeśli okaże się, że podaż nadal będzie przewyższać popyt, to ceny powinny się utrzymać, a może jeszcze trochę spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

dzisiaj dzwonilem o cene ropy i jest po 3.26 i podobno poszla do góry na orlenie tez wzrosla.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

kupiłem dzisiaj łącznie z sąsiadami 8000l cena 3,29 woj podlaskie kupywałem w firmie LTL na składowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzymek gdzie kupowales jesli to nie tajemnica


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Rano jak jechalem na uczelnie to byla ropka po 3,21, a o wlasnie przed chwila jak wracalem z BIALEGOSTOKU to 3,35. Slabo a wszyscy bajki gadali ze bedzie taniec.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2
W taki jak twój zetor to można naprawdę lać to co się chce - ja do nowej proximy leje i jeździ

Do czasu kolego, do czasu, już wielu zetorowców tak twierdziło i końcówki wtryskiwaczy w nowych ciągnikach zmieniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Dziś na Orlenie zakupiłem 1200l ON po 3,17, na tej ilości dostałem 12 groszy upustu na litrze, ceny podobno mają podskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Na prywatnym CPN, ON po 3,45 zł/litr. Przy zakupie powyżej 400 litrów - 3,30 zł/litr.

Jak u Was wygląda sytuacja? Baryłka ropy chyba nie zdrożała, ale dolar drożeje - nie wiadomo co robic w takiej sytuacji?


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

To coś drogo bo podobno na Orlenie na Kawaleryjskiej jest po 3,23 w detalu.

 

kupiłem dzisiaj łącznie z sąsiadami 8000l cena 3,29 woj podlaskie kupywałem w firmie LTL na składowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Ja kupiłem zupke z oltransu po 2.90 z faktórą ale idzie w góre :)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja 14-01-2009 wyczaiłem w Wawie legalnie z fakturką ON po 3,04 i kupiłem 2 tyś.L


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

Kilak dni temu jak wspominałem we wcześniejszym poście kupiłem ON po 3.09 wczoraj będąc na tej samej stacji cena była już 3.27 :angry: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj