zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bobytempelton    161

Powiat Opatów statoil 4.97 na inne nawet nie zaglądam , a jak kupowałem 1000 l miesiąc temu po 4.60 to mówili w domu że strzeliłem sobie w stope, a teraz żałuje że nie wziołem więcej ;[


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

w obrębie trójmiasta zaczyna się od 5,03 (z nielicznymi wyjątkami),poza miastem zatrzymała się cena na 4,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7947

kolego danielhaker widzialem po 4,88 zl w siedlcach :) a na shelu czy orlenie to po 4,99zl siedlce mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

10km odemnie dziś ON po 4.93zł. tak normalnie jadąc trochę po Polsce w kierunku świecka w środe ceny oscylowały koło 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

co macie wszyscy takie miny jakbyście się piołunu napili ;[

cieszmy się że w granicach pięciu przyhamowało.

jak zrobią 5,8-to będziemy się martwić-a zrobią,bo kto im zabroni:rząd,urząd do spraw konkurencji?-wytłumaczą to drożejącą baryłką,i zwiększonym popytem na świecie.

baryłka osiągała 170 dolarów,i dolar stał ponad 3 zł.to ropa była niespełna 4zł.-teraz baryłka 100 dolarów nie kosztuje,dolar do 3 zł. dochodzi,a ropa 5zł-jak oni koszta liczą to ja nie pojmuję,jakieś specjalne wzory matematyczne mają.

no chyba że im drastycznie ceny paliw wzrosły,co się przekłada na koszty produkcji-produkcji paliw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W mojm regionie do napedu ciągników i nie tylko wielu używa on z białorusi po 3,85 z dostawą do domu. W stacjach paliw to nawet nie wiem po ile jest tankuje auto powiedzmy za 100 i nie wnikam ile to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

dzis na statoil 4.86 w miescie inne ok 5zl im wieksza konkurencja tym taniej nawet kupujac hurtowo placi sie wiecej niz w mniescie na stacji moze trzeba by sie ich zapytac o upust i podjechac ze zbiornikeiem 1000l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja dzisiaj pojeździłem trochę po powiecie żnińskim i ceny zaczynają się od 4,91zł/l ON (Bliska) do 4,96zł/l ON (Orlen).


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5,15 a benzyna 5,10 no patologia normalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :huh: <_< ;[ ;[

Edytowano przez sisuTL100JD5720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile jest na dzien dzisiejszy w lubelskim lub mazowieckim? Gdzie kupujecie większe ilości? Mnie interesuje min 1000l i nie wiem u jakiego sprawdzonego dostawcy kupić. Hurtowo zawsze taniej no i dowóz jest. Od kiedy wchodzi paliwo letnie? 15 kwiecień czy 1 maj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

małopolskie 5.25normalnie szok na stacji. a unia jeszcze ma ponieść akcyze na olej napędowy o 60gr patologia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Mi czwartek przywieźli ponad 3000L po 4.86zł, dziś już 800L prawie wypompowałem. Na stacji 5.04,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Po ile jest na dzien dzisiejszy w lubelskim lub mazowieckim? Gdzie kupujecie większe ilości? Mnie interesuje min 1000l i nie wiem u jakiego sprawdzonego dostawcy kupić. Hurtowo zawsze taniej no i dowóz jest. Od kiedy wchodzi paliwo letnie? 15 kwiecień czy 1 maj?

U mnie ostatnio zawsze w Siedlcach albo na Poczcie (Brzeska) albo Olgros (Starzyńskiego). Gdzie tańsza. Tam też można się zapytać o cenę hurtowych.

Na Orlenie ON 5.04, najtańsza po 4.94 (Olgros)

Verva benzyna 5.39 :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj