Skocz do zawartości

Zdjęcie

radio w ciagniku - alternatywa.

47 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 10:03

ja mam teraz około 10GB nutek :D najgorsze w transmiterze to to ze i tak potrzebuje radio :D

Kup w komisie, na szrocie, jakiś starszy model radia fabrycznego montażu za 3 dychy i będzie śmigać, że aż miło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
radio w ciagniku - alternatywa. Dzisiaj, 01:13
  •  

#42 Share lukasz912

lukasz912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 05 maj 2008 - 17:01

radio w ciagniku - alternatywa. ja kupiłem sobie 2 głosniki wzmachola i kurde 912 nie moze zagłuszycz ich :) a po 2 godzinach jazdy na max podłoszonym telefonie uszy bola jak hugo :) jest to dobra zecz kurde bo muze jak i radio puszczam sobie z tela ( se w800i) . Jezdze 360 biore głosniki pod pache odłaczam kabelek od wycieraczek właczam od wzmacniacza masa i hej a radio to jednak nie da sie szybko przeniesć POLECAM !!!!

#43 Share lukasz912

lukasz912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 05 maj 2008 - 17:10

radio w ciagniku - alternatywa. głosniki z wzmacniaczem są w "wynalazkach" ja podłaczam wzmacniacz pod kabelek co idzie do silniczka od wycieraczek w 912 czy w 360 :)

#44 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 19 maj 2008 - 08:50

radio w ciagniku - alternatywa. naprawfde to zalezy od inwencji co i jak gdzie podpiąć :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 07:25

radio w ciagniku - alternatywa. Ja mam zwykłego kaseciaka bezproblemowo podłączony w 5 minut i jest dobrze kumpel mi kasety nagrywa i mam całą skrzynke z narzędziami kaset. Tylko ze teraz mam pękniętą gumkę od napędu w radyjku bo jak dałem do naprawy to miałem nową wsadzoną a oni podmienili i założyli jakąś całą skruszałą ale teraz muszę kupić i założe i jazda bo narazie to musze rozkoszować się radiem Maryja i radiem Weekend
Mój Wladimirec podbija świat

#46 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 25 czerwiec 2008 - 09:47

radio w ciagniku - alternatywa. ja mam radio i sluchawki zamiast głosników

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#47 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 25 czerwiec 2008 - 09:54

Ja mam zwykłego kaseciaka bezproblemowo podłączony w 5 minut i jest dobrze kumpel mi kasety nagrywa i mam całą skrzynke z narzędziami kaset. Tylko ze teraz mam pękniętą gumkę od napędu w radyjku bo jak dałem do naprawy to miałem nową wsadzoną a oni podmienili i założyli jakąś całą skruszałą ale teraz muszę kupić i założe i jazda bo narazie to musze rozkoszować się radiem Maryja i radiem Weekend

Podłącz antenę pod kabinę (miedzianym kabelkiem) i jednocześnie (-) powinno ciągnąć... ściąga tyle stacji, że nieraz ciężko trafić ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 26 czerwiec 2008 - 06:56

radio w ciagniku - alternatywa. prawde mowiac nie wiem czy warto mntowac radio do 3512 bo nie wiem jaka bylaby potrezbna moc zeby np cos z niego uslyszec przy orce ale to druga sprawa. Ja w swoim TD90D mam radio JVC na płyty i nie przerywa pomimo wybojów i podskokow, ale tej firmy bym nie polecał bo mają bardzo słabe lasery. Moim zdaniem najlepszym radiem z MP3 w stosunku jakosc do ceny jest Kenwood KDC W311 takiej jak naprzykłąd tu http://allegro.pl/it...gwarancja_.html Mam takie radio od połtorej roku w samochodzi i sprawuje sie naprawde doskonale. Co do róznych przystawek do kasetowcow nie jangorszym rozwiazaniem jest własnie kasetka z przewodem ktora mozna kupic na allegro za jakies 3 zł, podlaczana do odtwarzacza mp3. Jakosc dzwiek nie jest najgorsza a jest to chyba najtansze rozwiazanie o ile ktos dysponuje odtwarzaczem mp3
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500