Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case Farmall 65C

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Wiesiek65

Wiesiek65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 październik 2016 - 17:59

Case Farmall 65C

Witajcie,

Mam od niedawna ciągnik Case Farmall 65C, czy u Was też pojawia się lekkie zgrzytanie przy ruszaniu do tyłu na trzecim zakresie?

Prośba o informację zwrotną. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case Farmall 65C Dzisiaj, 11:30
  •  

#2 Share Roman_h2

Roman_h2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 15 październik 2016 - 23:19

Case Farmall 65C ktoś kto posiada 75c pisał kiedyś że po miesiącu na serwisie stwierdzili że to norma i że po kilkunastu godzinach ustało
był to @prezestundt i napisał tak: Awarie wystąpiły, od pierwszych godzin skrzynia zgrzytała przy cofaniu, traktor był na serwisie(przy 60 mth), stał tam miesiąc i nic nie naprawili, powiedzili że tak ma być... Na szczęście teraz przy 180mth zgrzuytanie ustało (może coś sę dotarło w końcu) Do tego cały czas są problemy ze spadającym paskiem sprężarki ( układ pneumatyczny i napinacz jest nieoryginalny firmy Tract Air więc to nie wina traktora tylko tych od sprężarek) w dodatku teraz zaczęła jakoś walićtak jakby zawory czy coś  ale do póki jest gwarancja nie martwięsiętym, czekam aż walnie i wymienią. Cena brutto bez tura z dość dobrym wyposażeniem 157 (128 netto) Każdy tur czy to new holland czy case to produkcja firmy stoll z naklejkami Case/Nh 

#3 Share pp1208

pp1208

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 16 październik 2016 - 10:06

Case Farmall 65C Case to Case :) jak Case to tylko od Maxxum w górę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 16 październik 2016 - 10:21

Case Farmall 65C

Albo jeszcze farmal u lub u pro, reszta to popierdólki to słabiutkie jest i tandetne.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Wiesiek65

Wiesiek65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 październik 2016 - 16:51

Case Farmall 65C ja juz mam 210 mtg i czasem pod obciążeniem powstaje zgrzyt ale tylko na 3 zakresie,a z sprężarka to tez mam problem bo zawsze przy zapaleniu cignikia hałasuje... serwisanci powiedzieli że to normalka

Dodaj odpowiedź