Mechaniki

Za ile T-25??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mechaniki    5

Mam na sprzedaż T-25 z roku 1995 ma przepracowane 1890mth, stan bardzo dobry, opony przód nowe tył jakieś 60%.jestem jego pierwszym właścicielem, pracuje u mnie tylko przy lekkich robotach. Za jaką cenę powinienem go wystawić?? Czy

15000zł do negocjacji to za dużo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Na allegro T 25 stoją do 10 tyś ale są one przeważnie z lat 80 ty masz dobry rocznikowo traktor choć powiem ci że T25 idą dość słabo, sam mam Władimirca T25A z roku 1984 i niemam zamiaru go sprzedać.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Za 15tys. to kiedyś na Allegro widziałam w stanie z pod igły, pomarańczowego, a tak najczęściej to po 7-8tys. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Może wstaw zdjęcia będzie łatwiej wycenić.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

było już kilku kupców dawali 13500zł ale ojciec nie chcę sprzedać za tyle chcę za niego 14000zł, jednym się nie podoba bo zaniedbany nie wymalowany, znowu jak go pomalujemy to powiedzą że malowany i szykowany, więc coś nie tak w nim jest, i weź tu bądź mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Trochę dziwne właściciel ciągnika nie wie za ile ma sprzedać ciągnik ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Jak by mi za mojego T25 dawali 13.500zł to bym go obrazu sprzedał i nawet bym go zawiózł kupującemu gdzie to nie jest bo jak dasz wysoką cenę to zaraz się będą śmiać ze ceni niewiadomo ile i kto mu to kupi a czasami ze za mało ja myślę ze powinieneś cenić max 12tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5
Trochę dziwne właściciel ciągnika nie wie za ile ma sprzedać ciągnik ;/

jak to nie wiem chciałem sie tylko dowiedzieć czy 15000zł to nie za dużo, ja wiem ile on jest wart ale zawsze lepiej się rozejrzeć i podyskutować z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

No niby tak ale 15tyś to nie wieźmiesz za T25


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagi    0

Czemu ma juz nowe opony na przodzie? Przecież ma nie tak dużo mth


 

Sikajac z wiatrem idziesz na łatwizne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Władek dużo jeździ po drogach asfaltowych i się już zdarły więc musieliśmy wymienić, na poprzednich przejeździłem 10lat od nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

miał już kupców co dawali mi nawet 14,5 tys ale nie chciałem im sprzedac bo kupili od kogos innego i odprowadzili im ciągnik bo się nie podobał, takich kupców nie potrzebuje, a inni dawali po 13 lub 13,5 ale szkoda mi go sprzedac za takie pieniądze chciałbym za niego 14 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

No i nie ma już T-25 ostatecznie poszedł za 13500zł, trochę szkoda ale trzeba było go sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszu    7

Witam.

Mojemu ojcu dawali 13 500 zł i tak nie sprzedał bo dla niego jest więcej chodź ma 9000 mth to chodzi jak zegarek i jest z roku 1994 nawet się nie grzeje w kosiarce a ni w glebogryzałce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
Witam.

Mojemu ojcu dawali 13 500 zł i tak nie sprzedał bo dla niego jest więcej chodź ma 9000 mth to chodzi jak zegarek i jest z roku 1994 nawet się nie grzeje w kosiarce a ni w glebogryzałce.

gdzie ty tyle tych mth nabiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Niestety musieliśmy go sprzedać, nie udało się nam wziąść za niego tyle co ojciec chciał czyli 15000zł ale zawsze dobre to co się dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj