Skocz do zawartości

Zdjęcie

TANIE Środki ochrony Roślin

118 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Kamilmkm

Kamilmkm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 21:23

TANIE Środki ochrony Roślin Płaciłem przelewem, raz że taniej, a dwa to do bankomatu daleko mam a suma spora wyszła. Środki nie są przeterminowane, z tego co pamiętam to chyba wszystkie z 2012r, bo nowych dostaw jeszcze nie mieli, tylko jeden miał termin ważności upływający za 3 miesiące i nawet się pytali czy taki mają wysłać czy też rezygnuje z tego środka. Przeterminowanych środków chyba nie wolno sprzedawać, przynajmniej bez zgody kupującego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TANIE Środki ochrony Roślin Dzisiaj, 19:24
  •  

#82 Share Nowy81

Nowy81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 16:00

TANIE Środki ochrony Roślin Ja zlozylem zamowienie W rud..przez neta 3 dni temu, troche fungicydow i 95% jest po terminie (od roku do miesiaca) i nikt mnie sie o nic nie pytal!
i nawet epoksykanazol w litrowych opakowaniach nie ma pląby nakretki! Nie ciekawie a tyle pozytywnych opini o sklepie...tu slychac.

#83 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 16:08

TANIE Środki ochrony Roślin Nawet w zwykłym sklepie potrafią sprzedać oprysk, którego termin ważności minął 2 lata temu(środek z roku produkcji 2008 kupiony w roku2012).

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Nowy81

Nowy81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 16:10

TANIE Środki ochrony Roślin Miejmy nadzieje, ze zadzialaja i w butelkach jest to co byc powinno...

#85 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 16:13

TANIE Środki ochrony Roślin W naszym przypadku zabiegi wymagały powtórki, czyli podwójne koszta, itp.

#86 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 18:39

TANIE Środki ochrony Roślin

Ja złożyłem zamówienie W rud..przez neta 3 dni temu, trochę fungicydow i 95% jest po terminie (od roku do miesiąca) i nikt mnie się o nic nie pytał!
i nawet epoksykanazol w litrowych opakowaniach nie ma plomby nakrętki! Nie ciekawie a tyle pozytywnych opinii o sklepie...tu słychać.

Właśnie takie jest ryzyko zakupu gdzie towar przyjeżdża kurierem, bo kupując towar który widzimy fizycznie takie przypadki nie mają miejsca (mamy możliwość zobaczenia tego przed zakupem).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#87 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3216 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 18:58

TANIE Środki ochrony Roślin Trzeba brać chyba poprostu za pobraniem z możliwością obejżenia zawartośći paczki, jeśli coś nie pasuje do nie bierzemy i dowidzenia.

#88 Share Kamilmkm

Kamilmkm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 18:59

TANIE Środki ochrony Roślin tylko akurat mój post na temat zapytania sprzedającego o wysyłkę środka z kończącą się datą ważności dotyczył sklepu rolno-ogrodniczy

#89 Share qba333

qba333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 19:36

TANIE Środki ochrony Roślin tak chodzilo o rolno ogrodniczy. Ja mam chec wlasnie zamowic ale tylko za pobraniem i przy kurierze sprawdzam opakowania bo jak mam dwa razy placic to dziekuje

#90 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 18:16

TANIE Środki ochrony Roślin gba widze ze rolno-ogrodniczy to porządny sklep płace przelewem zawsze taniej dostawa ok dakładnie co chciałem firma sama wie ze jak raz oszuka rolnika to traci klijenta i przterminowane nie wciska a sam nie wiesz że w betonowym sklepie w swej miejscowości zimą płynne nie zmarzły i tobie sprzeda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 18:33

TANIE Środki ochrony Roślin na trawsko stosujemy greckie opryski. Pole po oprysku wyglada zolte jak rzepak
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#92 Share robert123farmer

robert123farmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport

Napisany 15 marzec 2013 - 20:59

TANIE Środki ochrony Roślin mogę polecić mojego dealera. firma Agrolok Golub dobrzyń. od 2 lat kupuje tam środki ochrony roślin i jestem zadowolony, Ceny są jeszcze niższe niż w tym internetowym rolno spożywczym( przed chwilą sprawdzałem swoją fakturę z tym rolno-spożywczym). nie ma problemu ze zwrotem opakowań gdyż kwit na to jest wystawiany bez przesyłania. poprostu idzie się dogadać. dostawa w 2,3 dni

#93 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3216 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 22:34

TANIE Środki ochrony Roślin Za dostawe liczą sobie coś czy nie??

#94 Share Kamilmkm

Kamilmkm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 06:40

TANIE Środki ochrony Roślin Sprawdzam właśnie ceny w Agrolok sklep internetowy i jest tu drożej niż w rolno-ogrodniczym. Chyba, że są jeszcze jakieś zniżki o których nie wiem.
Oferta jest też strasznie uboga, wielu popularnych środków brakuje. Nawozy dolistne jedynie są w dobrych cenach, wysyłkę obliczyło mi tylko zaledwie 10zl.

#95 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 07:43

TANIE Środki ochrony Roślin We wszystkich sklepach internetowych coś ubogie są stany magazynowe.Pisałem do Rudnika ze 2 razy z zapytaniem kiedy uzupełnią stany magazynowe to mi nie odpisali.
W tym roku chciałem zamówić wcześniej bo w tamtym czekałem dwa tygodnie a tu lipa,brak nawet Chwastox nie mają.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#96 Share Nowy81

Nowy81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 08:24

TANIE Środki ochrony Roślin Rudnik ma miec dostawy pod koniec marca. Kupilem u nich, a w mojej okolicy jak nigdy maja te srodki co chcialem. i nic nie drozej niz u rudnika.
Raczej wiecej nie bede kupowal przez internet;)

#97 Share robert123farmer

robert123farmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport

Napisany 16 marzec 2013 - 21:19

TANIE Środki ochrony Roślin golub dobrzyń jest główna siedzibą, mają jeszcze w kujawsko pomorskim kilka oddziałów. ja np kupuje w Suszu. np u mnie chwastox turbo w sklepie kosztuje 30 zł za 1l a w agroloku 19 z groszami.zresztą wszystkie środki które kupowałem były tańsze niż przez internet bo porównywałem. wybór jest większy a ja głównie kupuję środki które ja chce i z dostępnosia nie ma większego problemu. ja za przesyłe nic nie płace- chyba jest wliczona w cenę. przychodzi kurierem.

#98 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 16 marzec 2013 - 21:32

TANIE Środki ochrony Roślin Zgadza się w Agroloku transport jest wliczany w cenę tak samo w środkach jak i w przypadku materiału siewnego (zapewne w każdym przypadku ich towaru tak się dzieje).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#99 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 21 marzec 2013 - 12:24

TANIE Środki ochrony Roślin co myslicie o zainwestowaniu w sklep ze srodkami ochrony roslin i artykulami rolniczymi w ramach roznicowania? oplacalne by to bylo? nie mowie o jakiejs hurtownii od razu, na poczatek cos malego i zarobek na srodku ochrony okolo 5%. na dofinansowanie mialoby byc wybudowanie malego pomieszczenia na to wykonczenie go, pomalowanie itp, zakupienie mebli i sprzetu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share jarek33

jarek33

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 09 kwiecień 2013 - 14:19

TANIE Środki ochrony Roślin Czy ktoś z was zamawiał środki ochrony roślin z hurtowni apol-merol a jeżeli tak to jakie macie zdanie na temat tej firmy?Bo ceny mają całkiem ciekawe,tansze niż u rudnika.