Skocz do zawartości

Zdjęcie

TANIE Środki ochrony Roślin

118 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisany 11 grudzień 2008 - 20:30

TANIE Środki ochrony Roślin wozol wyslij mi swoja oferyte na privjaka cena czego njbardziej mnie interesuje moddus granstar alert i tilit plus glean

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TANIE Środki ochrony Roślin Dzisiaj, 21:53
  •  

#42 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 grudzień 2008 - 20:54

Nie kupuj u złodzieja bo możesz kupić swoje.
Amen

prawde piszesz kolego :D

Mój post nie tyczył sie konkretnej osoby tylko zasady nie kupowania z niewiadomego zródła.

komu wy chcecie teraz wode z mozgu zrobic??? palnac cos to latwo, a pozniej zamiast przyjac to z honorem to placzecie jak baby

Nie rozumiem więc Twojego oburzenia brzozak2.

kogos nazywasz zlodziejem i nie rozumiesz mojego oburzenia??? to ja nie rozumiem ciebie.

I jeszcze pytanie do brzozak2, wozol nazwał mnie i innych użytkowników lamusami i coś na nas "leje". Może swoje tanie środki? :rolleyes:. Dasz mu warna czy tylko ja dostaję?
Do wozola się nie czepiałem, uczulam rolników na co mogą trafić szukając oszczędności. Jak kupią herbatę rozpuszczalną to pół biedy, gorzej jak dostanie glifosat zamiast tebukonazolu.

warna nie dostales za ta wypowiedz, wiec o ci chodzi??
poza tym warn to tylko sygnal, nie ban o co ty placzesz juz w ktoryms z kolei temacie??

warna wozolowi nie dam, bo dopiero co wszedlem na forum, a juz balzak edytowal jego post, byc moze zwracal mu uwage na PW wiec nie mam prawa robic tego jeszcze raz, ale nie popieram tego ze sie w ten sposob wypowiada, ale to wy go sprowokowaliscie
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#43 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 09:20

TANIE Środki ochrony Roślin Ja nie płacze jak baba tylko takie mam zdanie. Jesli nie ma odbiorcy to nie ma złodzieja koniec i kropka.
A jesli chodzi juz o te srodki i ta konkretna osobe to jesli nie ma faktury na towar to mi sie to wydaje juz podejrzane.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share NAMOOR

NAMOOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 15:48

TANIE Środki ochrony Roślin Zgadzam się z tobą benek79. do brzozak2 też nic nie mam, jego rola pilnować forum i już, myślę, że gość mało siedzi w chemii i nie wie jak wielki jest czarny rynek i ilu rolników z tego powodu wje...ło się w kłopoty. A że ktoś wykorzystuje forum do upłynniania jakiegoś shitu to jego prawo, kto nie chce nie kupi i już.
Nic więcej nie dodam w tym temacie.

#45 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 16:21

TANIE Środki ochrony Roślin Jeżeli chcecie kogoś oczerniać to nie tutaj za to grozi BAN. I skąd taka pewność że to jest jakiś syf???
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#46 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 16:38

TANIE Środki ochrony Roślin W polskim prawie jest jasno stwierdzone kto i na jakich zasadach może prowadzić obrót środkami ochrony roślin, sprzedaż taka jak ta z całą pewnością do legalnych nie należy, więc pytam się dlaczego ludzie pytający o jakieś linki obrywają po głowie a temat z nielegalnym obrotem środkami nikomu nie przeszkadza??

#47 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 17:39

TANIE Środki ochrony Roślin znajdz na to artykul i udowodnij jest tak jak mowisz, to wtedy pomyslimy
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#48 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 18:04

TANIE Środki ochrony Roślin http://prawo.rolnicy...ony-roslin.html

Art. 67 podpunkt d

chociaż wątpię żeby ten pan spełniał jakiekolwiek wymogi dotyczące obrotu środkami ochrony roślin

#49 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 19:08

TANIE Środki ochrony Roślin teraz jeszcze poczekajmy co wozol ma do powiedzenia w tej gestii

#50 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 12 grudzień 2008 - 21:48

TANIE Środki ochrony Roślin Trochę poczekamy bo dostał bana na 3 dni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share wozol

wozol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 15:29

TANIE Środki ochrony Roślin widze ze paru osobom niepodoba sie mój temat ... nie bede wchodzil w jakie kolwiek dewagacje odnosnie tych linkow... jak sie komus nie podoba to prosze zamknac ten temat nie bede płakał z tego powodu. ale jesli ktos piewrszy mnie obraza i wysuwa pochopne wnioski to tez nie bede dluzny. kupiles cos?? oceniles?? jesli nie to nie pisz durnot wyssanych z palca...

#52 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 21:07

http://prawo.rolnicy...ony-roslin.html

Art. 67 podpunkt d

chociaż wątpię żeby ten pan spełniał jakiekolwiek wymogi dotyczące obrotu środkami ochrony roślin

wozol skoro ktos cie wywoluje do odpowiedzi to odpowiedz

#53 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 18 grudzień 2008 - 23:32

TANIE Środki ochrony Roślin A temat o używaniu opału zamiast napędu jest innego typu. Sytuacja prawna jest identyczna, to jest nielegalne i nikt nie czepia się do tematu.

#54 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 17:50

TANIE Środki ochrony Roślin Chodziło mi bardziej o handel środkami poprzez forum. Skoro zeszło na pytania retoryczne to ja zapytam co by się stało gdybym założył temat w którym oferowałbym sprzedaż wysyłkową broni, narkotyków bądź innego syfu.

Ps chciałem tylko uzmysłowić że AF w takim przypadku łamie prawo pozwalając na nielegalny obrót środkami, a czy ktoś to kupuje to mi zwisa, sam osobiście nie zaryzykowałbym kupna kakao za kilkaset złotych

#55 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 grudzień 2008 - 10:26

TANIE Środki ochrony Roślin jacek powiedzial, ze sie zastanowi co zrobic z tym tematem, tyle wiem

#56 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 19:38

TANIE Środki ochrony Roślin ?

Edytowany przez farmermf, 04 styczeń 2009 - 09:22.
popraw ten koszmarny post!!!!!!!!

#57 Share pawelzx

pawelzx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 20:46

TANIE Środki ochrony Roślin oferta nielegalnej sprzedaży jest doskonałym donosem na siebie ( do PIOR , US i prokuratury )

pewnie znalazłby też się paragraf dla moderatora za nie powiadomienie ...

#58 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 20:54

TANIE Środki ochrony Roślin Fakt z handlem to lepiej uważać.jak PIORiN albo straż graniczna złapie to duuży problem

#59 Share mocne255

mocne255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,mechanizacja wędkarstwo

Napisany 06 styczeń 2009 - 19:42

TANIE Środki ochrony Roślin Kilka lat temu był artykuł w TOP AGRAR na temat kupowania środków niewiadomego pochodzenia. Rolnik potraktował 18 ha pszenicy środkiem chwastobujczym, tylko później się okazało że to był glifosat. No i miał piękne czyste pole i mógł iść na skarge do Pana Boga
zetor5211 c 360 ZT303D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 06 styczeń 2009 - 19:57

TANIE Środki ochrony Roślin a po ile płacił za glifostat może był korzystna cena :P rynek podróbek jest wielki kupując w sklepie na 100% nie jesteśmy pewni a co dopiero z przemytu