wozol

TANIE Środki ochrony Roślin

Polecane posty

wozol    0

Witam!

Mam do zaoferowania Srodki ochrony Roślin glownie pod zboza ale rowniez sadownicze zachodnich koncernow. Czasami (w paru rzypadkach) ceny sa o prawie polowe mniejsze od cen w hurtowaniach.

 

W ofercie posiadam:

- Grandstar,

- Grodyl,

-Pume,

- Falcon,

- Amistar,

- Apyros

 

oraz takze inne. Realizacja pod wczesniejsze zamowienie ( czas okolo 1,2 - tygodni).Podalem przykladowe nazwy najbardziej popularnych i zamawiancyh srodkow w razie zainteresowania prosze o zapytania o inne produkty , postaram sie ocenic ich dostepnosc oraz cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Wyślij na priv ofertą środków do zboża. Interesuje mnie od chwastów, chorób, regulatory wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale gdzie w takim razie jest haczyk?

Zakładam oczywiście że po zakupie nie okaże się iż w opakowaniu jest odpowiednio dobrana mieszanina barwników i substancji zapachowych!


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0

odpowiedx jest prosta a jesli ktos jest z wojewodztwa lubelskiego to wie o co chodzi ..środki te sa kupowane w hurtowniach na Ukrainie gdzie w wiekszosci przypadkow ceny sa o wiele mniejsze. Pewnie ktos napisze ze to ryzyko itp. srodki sa oryginalne, zalakowane, w naszych stronach juz popularne od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0

hehe.... nie musze ... jak ktos nie wierzy nie musi dokonywac zakupu... najlepsza gwarancja sa osoby ktore od lat stosuja..zreszta srodki oprocz jezyka na etykiecie (choc nie zawsze) niczym nie roznia sie od tych w Polsce.

 

Tak apropos zainteresowanym moge przeslac fotki opakowania i etykiety dostepnych srodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

sorki ze pytam jesli ja mam granstar 100gr w hurtowni po upustach za 180zł a ty mi go opylisz za 90 to na ukrainie kosztuje ? ( bo charytatywnie nie robisz tego) to skad oni to maja? bo napewno firma nie sprzedaje tam tego tak tanio. a jednak głowy nie dajesz a swoje dane z dowodu? dobra juz nie drąze tematu ale dlamnie to fenomen ekonomiki . bez urazy pozdrawiam


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0

nie bede sie wdawal w tego typu polemike... Granstar mam w opakowaniu 0,5 kg w cenie 550 - 600 zl. Ceny ukrainskiej nie zdradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
sorki ze pytam jesli ja mam granstar 100gr w hurtowni po upustach za 180zł a ty mi go opylisz za 90 to na ukrainie kosztuje ? ( bo charytatywnie nie robisz tego) to skad oni to maja? bo napewno firma nie sprzedaje tam tego tak tanio. a jednak głowy nie dajesz a swoje dane z dowodu? dobra juz nie drąze tematu ale dlamnie to fenomen ekonomiki . bez urazy pozdrawiam

Nie wiesz, że mały handelek jest lepszy jak duży szpadelek. Tak poważnie to cena zawiera w sobie różne podatki, akcyzy, marże, wystarczy różnica w vacie, te nasze hurtownie mają niezłe narzuty. Ostatnio w detalu kupowałem taniej jak w hurtowni. Może mają tam swoje fabryki. Wiem od dawna, że ta chemia z Ukrainy jest dużo tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

a w 100gr masz? i jak ma przebiegać ta tranzakcja zakupu, pytam poważnie bo to ciekawa oferta i co masz jeszcze ciekawego, jesli to nie problem to podaj namiary na osoby stosujace twoje srodki bo na to sie powołujesz, mówie powaznie skoro coś sprzedajesz to musisz sie liczyć z odpowiedzialnoscia ze jak nie zadziała to bedzie problem a nie daj boze jak szlak trafi plantacje.

 

juwell, swing, amistar, caramba, butisan star, ramrod, galera, to mnie interesuje ceny mozesz wysłać na gg


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0

primo - 100 gr nie sprzedaje po prostu nie jest oplacalne,

secundo - zapraszam na priv albo kontakt mailowy wozol5@wp.pl tam podam wszelkie szczegóły dotyczące ewentualnej transakcji oraz inne nurtujace Was niejasnosci.

 

Dla zainteresowanych podam jeszcze ze lista tych srodkow ktore podalem jest tylko czesciowa. Prosze skladac zapytania o inne nazwy jedynym ograniczeniem jest to ,iz musza byc to produkty znanych zagranicznych koncernow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Moze cena kuszaca ale ryzyko dostraszajace,mozesz podac mi ceny na PW srodków grzybowych na zboza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

a randup jaka jest cena i czy jest

akurat przy tym ryzyko jest małe najwyżej nie zniszczy ziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
Witam!

Mam do zaoferowania Srodki ochrony Roślin glownie pod zboza ale rowniez sadownicze zachodnich koncernow. Czasami (w paru rzypadkach) ceny sa o prawie polowe mniejsze od cen w hurtowaniach.

 

W ofercie posiadam:

- Grandstar,

- Grodyl,

-Pume,

- Falcon,

- Amistar,

oraz takze inne. Realizacja pod wczesniejsze zamowienie ( czas okolo 1,2 - tygodni).Podalem przykladowe nazwy najbardziej popularnych i zamawiancyh srodkow w razie zainteresowania prosze o zapytania o inne produkty , postaram sie ocenic ich dostepnosc oraz cene.

powiedz mi skąd dokładnie jesteś bo widzę ze z Lubelskiego bo mnie też interesuje to może odrazu od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0

Jesli chodzi o Roundup jest, ale sami Ukraincy mowia ze jest on orszej jakosci i nie polecam, ale dla proby mozna sprobowac. jesli chodzi o inne srodki sa sprawdzone od paru lat.

W ofercie pojawil sie tez Basagran i Mospilan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ale jest to orginalny roundup, czy jakis tam ukraiński glifosad? jak może być na ukrainę roundup gorszej jakości?

Podobnie oleje lotos te same co u nas na ukrainie o 40% taniej

ps. pewnie nie zdradzisz gdzie na ukrainie są te sklepy ze środkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

A czy ktos kupił juz z AF u tego pana jakieś środki ?? A jak tak to niech sie wypowie na ten temat co i jak . Pytam z czystej ciekawości ;)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

czy są jakieśograniczenia jak bym sam pojechał kupić środki lub nawozy to ile można prywatnei przewieść przez granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0
ale jest to orginalny roundup, czy jakis tam ukraiński glifosad? jak może być na ukrainę roundup gorszej jakości?

Podobnie oleje lotos te same co u nas na ukrainie o 40% taniej

ps. pewnie nie zdradzisz gdzie na ukrainie są te sklepy ze środkami ;)

Hmm a jak wytłumaczysz nastepujacy fakt : Dostawca ktory przywozi mi do Polski środki Roundap kupuje u nas.

a Jesli chodzi o zrodlo to wcale nie takie hop siup, po piewrsze przewiezc legalnie nie mozesz, po drugie nie dostaniesz w dobrych cenach jesli nie masz znajomosci, po 3 nie zawsze srodki musza pochodzic bezposrednio z hurtowni ( np z tamtejszych pozostalych jeszcze kolchozow pracownicy czesto sprzedaja za grosze srodki ktore wlasciciel kupil na swoje potrzeby...ale w to juz nie wnikam), no i po 4 czesto bywa tak ze srodki nie sa od reki tylko musze czekac nazamowienie pare dni az dowioza z magazynow z Kijowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Czytajac to o randapie mozna to wytłumaczyc tak: kupujac wschodnie papierosyL&M i porównujac je do naszych jest roznica duza w smaku,tak samo moze byc z srodkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0

zawsze znajda sie malkontenci... ale to juz nie moja sprawa i nie moje pieniazki z portfela.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

No to pochwal sie ile miałes zamowien na te srodki od uzytkowników tego forum,takich malkomentów jest znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozol    0
Napisano (edytowany)

Nie przekonam "nieprzekonanych" i nie bede robil tego na sile ... wystarczy mi ze mam stalych odbiorców w lubelskim i podlaskim ale myślę ze z czasem bede miał zainteresowanych i na tym forum ... za pozno wyszdlem z reklama na forach ...

 

//Kolego nie cytujemy poprzedniego postu, zapoznaj sie z regulaminem oraz z Nowym Taryfikatorem Kar który na dniach będzie obowiązywał

Edytowano przez Balzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

ja potrzebował bym basagramu 100 l i ridomilu okolo 50 kilo po ile miał bys jak masz gg to napisz albo jakis inny kontakt


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

no to zrób prosty test z Roundapem poprostu sam popryskaj jakieś ziele koło domu i zobacz czy działa jeśli jest w porządku a cena 50% polskiego to zrobisz furore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj