Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ??

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nostradamus

nostradamus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 grudzień 2006 - 20:27

Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ?? Coś mi sie stało ze wyskakuje mi drógi bieg. ile moze kosztować remont skrzyni czy to coś powaznego ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ?? Dzisiaj, 12:01
  •  

#2 Share karol5

karol5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 28 grudzień 2006 - 20:56

Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ?? Jesli wyskakuje to ja stawiam ze tryby tego biegu sa juz zjechane lub ktorys wyszczerbionu

#3 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 28 grudzień 2006 - 21:08

Jesli wyskakuje to ja stawiam ze tryby tego biegu sa juz zjechane lub ktorys wyszczerbionu

Jest jedno ale- koła zębate są o stałym zazębieniu ;)

#4 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 04 styczeń 2007 - 22:17

Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ?? ja robiłem kapitalke w c 385 a to chyba taka sam skrzynia co 914 to tak kapitalny wszytko prucz jednego wałka i korpusu nie było wymieniane to cos koło 6 tyś kosztowało ale jak tobie tylko wyskakuje to w 2000 tys sie zmiescisz bo napewno jak rozbiezesz to zaraz cos nowego znajdzie sie zeby przy okazji zrobic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Marcin

Marcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 04 styczeń 2007 - 23:35

Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ?? 6 tysiaków? to chyba drogo... powiedz ile kosztowała w tym przypadku robocizna a ile części?

#6 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 17 styczeń 2007 - 19:41

Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ?? 6 tysięcy z robocizna kosztowało mnie przy tym jeszcze miał kapitalke tylnego mostu sprzegła wszystkiego oprucz silinika . ciagnik rozebrany był w drobny mak silnik przedni most kabina sprzegło skrzynia tylny most zwolnice wszystko u goscia pod wiata rozebrane w mak czesci to mnie do samej skrzyni kosztowały jakieś ponad 5 tyś ale muwie ze było wszytsko na nowe wymienione oprucz jednego takiego małego wałka i korpusu wszystko nówka wsadzone i do tego trzeba doliczyc robocizne robocizna kosztowała mnie 500 zł ale to razem z tym co wyzej wymienione ogólnie w ciągnik wsadziłem 12 tyś i chodzi jak brzytwa teraz tylko instalacje elektryczną musze zrobić bo gdzies spiecie poszło i sie zjarała mi a tak to wszystko lux

#7 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 17 styczeń 2007 - 20:11

Coś mi sie stało ze wyskakuje mi drógi bieg. ile moze kosztować remont skrzyni czy to coś powaznego ??

Najlepiej wywal siedzenie i podłogę w kabinie, odkręć pokrywę skrzyni i zobaczysz co jest grane.
The Truth Is Out There

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 17 styczeń 2007 - 20:17

Kto remontował skrzynie w ursusie 914 ?? xobacz cvo jest grane moze jest jeszcze jedna zecz jak zakładasz pokrywe tam ida miedzy korpusem a pokrywa zruty i sprzezynki moze juz sie zwaliły sprezynki miekkie sie zribiły i wyskakuje ale to mało mozliwe bo jak 2 ci wyskakuje to i 1 by ci wyskakiwało jakby ta sprezynka z zrutem była zwalona czy cuś. Ile ja razyyy juz rozbierałem te skrzynie a ile razyyyy te pokrywe zciągałem ooooooo