Skocz do zawartości

Zdjęcie

Autosan D47A, numery ramy

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dzony9203

dzony9203

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 październik 2016 - 13:48

Byłem na stacji diagnostycznej u mnie. Diagnosta twierdzi że tylko koła balonówki wchodzą w grę. Muszę mieć tą fakturę ale do urzędu komunikacji, więc muszę pomyśleć skąd ją załatwić.

Ale diagnosta mówił że muszę znaleźć numery ramy a z tym było gorzej bo szukałem tam gdzie mówiliście bo niby musi porobić zdjęcia. 

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Autosan D47A, numery ramy Dzisiaj, 07:56
  •  

#22 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3475 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 19 październik 2016 - 15:45

Ciekawe  czy  tylna belka  oryginalna ..? 

Co do kół  BALONÓWEK BZDURA , BZDURA I JESZCZE  RAZ  BZDURA , Przebudowa  na  rolniczą  nie  ma nic  do kół , robiłem przebudowe  2 szt d 55  mam je  nadal i pomagałem kupmlowi  z  d 47  na  20  kołach i  diagnosta  nawet  sie  nie  zająknął o kołach .

Zdjęcia porobić musi - to  fakt , i  na  zdjęciach było że  d47  na  20 kołach i poszło  bez problemu 

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#23 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3431 postów

Napisany 19 październik 2016 - 17:47

zmień diagnostę, jeśli ten twierdzi że muszą być 15 to raczej nie wie o czym mówi

jeśli znasz numer to wystarczy nabić, maznąć farbą, żeby nie było widać że świeżo robione i wsio

Polska B

#24 Share dzony9203

dzony9203

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 październik 2016 - 17:56

Niestety jest tylko jeden diagnosta z przejezdnym kanałem, reszta nie chce brać przyczep.

Postaram się uzgodnić to z innym diagnostą, zobaczymy co powie.

Jeśli nie to jak się z nim kłócić o tych kołach? Jest na to jakiś przepis? On twierdzi że przyczepa rolnicza musi być na kołach które nie nadają się do szybkiej jazdy.

Co do belki nie wiem czy oryginał czy zamiennik bo rama jest trochę pogięta, i rzeczywiście mogła być wymieniana.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3475 postów

Napisany 20 październik 2016 - 03:31

Autosan D47A, numery ramy to działa tylko w drugą stronę. w samochodowych nie moźe być opon wolnobieźnych. To on niech ci pokaźe przepis który zabrania stosować 20 koła. Co do nabicia numerów, jak nabijesz na nieoryginalnej ramie- to wpierdzielisz się na mine...

Edytowany przez mariuszd93, 20 październik 2016 - 04:54.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#26 Share kamil642

kamil642

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 19:51

Witam,

Zamierzam kupić przyczepę D47A. Jednak po jej obejrzeniu dziwna wydała mi się tabliczka znamionowa (chyba była dorabiana). Czy może ktoś mi podpowiedzieć jakiej wysokości były nabijane na niej oryginalnie numery?

#27 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3475 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:53

Mogła  byc  dorabiana  legalnie  , tylko wtedy powinno pisac  "tabliczka  znamionowa  zastępcza ".

Numery sa  bite na  tylnej belce , w  prawej  części  z  10  cm  od  brzegu . Jesli belka  nieoryginalna - to nie  znajdziesz numerów... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 08:53

Wierz mi nikt nie będzie Ci sprawdzał tej tabliczki znamionowej, powinien być napis jak kolega pisał tabliczka zastępcza. Tam gdzie robią pieczątki + grawerowanie to dorabiają tabliczki tylko trzeba mieć dokument potwierdzający numery.

Edytowany przez Sadek, 14 listopad 2016 - 09:22.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878