Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ???

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 21:08

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Wacham sie jaki pług zakupić ! może urzywana 3+1 w obrocie jakiejś zagranicznej firmy , czy może kupić teraz 5*45 Uni urzywke i poczekać i zakupić akpila KM 80 3+1 a jeśli już obrotówke urzywaną to naco zwracać uwage ???
New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Dzisiaj, 20:33
  •  

#2 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 21:20

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Najlepiej jak uzywke bedziesz miał okazje zobaczy w orce,teraz coraz wiecej handlarzy pozwala sprawdzic jak pracuje(maja zostawione kawałki pola i tam mozna zobaczyc,tak jest w mojej okolicy.

#3 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 21:23

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Ja bym wolał zwykły Pług Nieobracalny ponieważ Nie szarpie ciągnikiem.. a zresztą jak byłem u dilera to sam mi odradzał obrotka..
Ja bym ci polecił 4x40 Nieobrotowy.. Mój TL-A daje rade bez problemu...:D
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#4 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 08 kwiecień 2008 - 21:33

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? zapraszam do mnie na orke bez obrotki!!!
na 6 kawałków 5 to takie kliny ze bania mała i oraj to zagonowka

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#5 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 21:38

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? ja mam na 2 polach kliny ale małe więc mi to za bardzo nie przeszkadza..
Ja sie za bardzo nie znam.. :D
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#6 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 21:42

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Ja osobiscie uzytkowałem zagonowe B-200 i Uni teraz mam obrotówke i bez porównania dzie do nocy teraz to dopiero wygoda.

#7 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 12:41

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Czyli jednak obrotowy ! a na co mam zwracać uwage przy zakupie ! niewiecie czasem ???
New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

#8 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 13:39

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? jak uzywka to zuzycie materiałów, bo one nie sa zbyt tanie oraz wszelkie luzy na glowicy, stan silownika

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Dzisiaj, 20:33
  •  

#9 Share piotkorol

piotkorol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 17:50

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Ale jaką masz ziemię bo to też jest istotne u mnie sąsiad na glinie 4*35 zagonowy w TD95D orze ale kupił z Agro-Masz-a dla mnie to tandeta. Ja mam TD80D i unijna 4*35 zag. na wysokim korpusie i na glinie to nie jest łatwo na lżejszych to śmiga. W 95 taka 4 powinna pomykać nawet na ciężkich glebach a szybsza orka to lepiej kręci itp.

#10 Share Atlonik

Atlonik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 20:12

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? no umnie jest glina ! a słyszałem że plugi uni cieżko idzą ! to prawda ???

#11 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 06:32

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Najczesciej uzytkownicy zachodniego złomu(10-15 letniego) pisza o tym jak to ciezko idzie w polu UNIA!!!
Ja uzytkuje IBISA 4X48 na non stopach z przedpłuzkami na glinie i nie moge powiedziec złego słowa (nic sie nie oblepia) pracuje z 1614.

#12 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów

Napisany 10 kwiecień 2008 - 06:39

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? a czy ty uzywales takiego zloma zeby miec porownanie z unia?
mam znajomego - kilka lat temu kupil tura 4 do mtzta, mowil ze w koncu ma rewelacyjny plug i nic innego nie chce,
po kilku latach kupil ztsa16245 wiec zmienil plug na ibisa 4 chyba tez xxl, jak ojcu opowiadal jak sie orze to byl zachwycony.
nie wiem jak to sie stalo ale zmienil plug na kverniego, mowi ze idzie jakies 20% lzej od ibisa i pole lepiej wyorane i wogole to nie ma porownania.
z kim nie rozmawiam kto oral ibisem i czyms zachodnim to wszyscy mowia - nie kupuj ibisa - on jest tylko dobrym plugiem ale jest duzo lepszych w podobnych pieiadzach

#13 Share farmerak

farmerak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 30 maj 2008 - 21:10

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? nie wiem jak wolisz ja ma mtz 82 i orze nim UG 5*35 i idzie jak burza :lol:
Green power ;]

#14 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9681 postów

Napisany 30 maj 2008 - 21:22

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? ja dla 100km zetora czyli cos bardzo zblizonego do twojego tdd95 - ostatnio kupiłem ibisa 3x48 xxl uzywke i do niego wał cambella 2x700mm
relacje zdam dopiero po zniwach, jak juz go przetestuje

#15 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 12 czerwiec 2008 - 18:48

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? mam pytanie ponieważ nie będę zakładał nowego tematu jaki pług obrotówka najlepszy do SAME SILVER 105? jakiej firmy i jaka szerokość waga itp.?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share ursus1014turbo

ursus1014turbo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Elektromechanika

Napisany 08 lipiec 2008 - 12:28

Jaki wybrać pług do NH TD95D ??? i na co zwracać uwage przy zakupie ??? Napewno 4 obrotowa kvernelanda 4X35, to spokojnie sobie poradzi, moze dociązenie do przodu lepsze dac, bo plugi te nie sa lekkie
Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość