Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!!

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 16:31

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! podobno te dwie mleczarnie sie połączyły czy cos wiece na ten temat??? Co sądzicie o tym a może znacie zasady połaczenia???

Czy dobra to alternatywy?? Piszcie co uważacie w tej sprawie

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Dzisiaj, 23:28
  •  

#2 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 19:15

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Tak połączenie ma być od 1 maja :D Ja uważam ,że to bdb ,że się łączą Mlekovita to mleczny gigant ,a Ostrołęka ma nowy zakład w ,który po połączeniu zacznie pracować na 100% swoich mozliwości .

#3 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 19:31

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Ja tez cos slyszalem ze teraz maja sie laczyc z mleksem ale niewiem jak to jest najpierw mieli sie laczyc z piatnica pozniej z dylewem a teraz z mleksem ciort wie co z tego bedzie najwazniejsza jest tylko dla mnie cena mleka a z kim tam sie bedo laczyc to mnie to nie obchodzi aby mleko wychodzilo chociaz po 1,50zl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 19:35

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Grzesiek0090 to chyba teraz po 1. 50 to ci w ostrołece nie wychodzi

#5 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 19:42

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! to musze was zmartwić. ja oddaję mleko do mlekovity wysokie mazowieckie czyli to macierzystego zakladu tej firmy. mam pełny udział i nawet wtedy gdy ceny były najwyższe mleko nie kosztowało więcej jak 1,50. (1, 45 - 1,48) więc nie liczcie że wam od razu nawalą .teraz dużo nie staniało , podobno 8 groszy na litrze

#6 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 19:46

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! ja to wiem jak to jest ale może inny tego nie rozumieją:D

#7 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 19:49

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Po 1,5 zł na bank nie dadzą (przynajmniej narazie) , ale myślę ,że to bardzo dobrze ,że te 2 mleczarnie sie połączą , ciekawe co się stanie z udziałami dostawców ,którzy do tej pory odstawiali mleko do Ostrołęki .

#8 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 20:20

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Czy dobrze to wyjdzie w praktyce ale zawsze jakaś Alternatywa jest jedna i druga mleczarnia ma swoje atuty wiec z połączenia może wyjść coś ciekawego. Konkretne warunki tego połączenia chyba jeszcze nie sa znane

#9 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 21:32

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!!

Grzesiek0090 to chyba teraz po 1. 50 to ci w ostrołece nie wychodzi

kolego balzak ja napisalem zeby mleko chociaz wychodzilo po 1,50 a obecnie wychodzi mi 1,25 1,30 ale byl taki czas ze mleko wychodzilo mi po 1,50 wtedy to juz bylo dobrze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:nienudzenie się

Napisany 07 kwiecień 2008 - 21:49

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! kwestią do zastanowienia jest to, jak będą traktowani mniejsi dostawcy z Ostrołęki, i to czy Ostrołęka nie stanie się po prostu zakładem produkcyjnym Wysokiego. No i co z udziałami spółdzielców...
can do

#11 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 21:52

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! nom sie okaze niedlugo jak to bedzie wtedy bedzie mozna cos o tym powiedziec

#12 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 07 kwiecień 2008 - 22:03

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Ostrołęka napewno bedzie zakładem produkcyjnym, Bo to Mlekowita bedzie zakładem przejmujacym, A ostrołęka przejmowanym. Bo wątpie zeby duży zakład dał sie przejąc mniejszemu. teraz tylko czekać na warunki przejęcia,

A sprawa udziałów jest faktycznie ciekawa, mysle ze jakos to bedzie załatwione nikt na tym nie straci

#13 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 08:51

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Hmmm pierwsze słyszę o tym połączeniu. Jestem cieka jakie są tam warunki odbioru mleka itd. no co z tymi udziałami będzie... Sam nie wiem czy to będzie dla nas dobrze czy źle czy cena nie będzie niższa???? Zobaczymy co czas pokaże. Ale info mile widziane w każdej chwili.
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#14 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 09:01

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Ostrołęka będzie oddziałem produkcyjnym, bądź w najgorszym przypadku podmiotem skupującym surowiec. Co do udziałów to zostaną one przejęte przez Mlekovite na poczet udziałów w tej że spółdzielni ale jako, że w przeliczeniu na PLN są droższe trzeba będzie jeszcze do nich dopłacić.
Tak przynajmniej to wygląda po połączeniu SM Lubawa z Mlekovitą.
Co do samego zakładu to będą spore redukcje pracowników- już taka polityka Mlekovity
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#15 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 09:14

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Aby płacili za mleko to mi tam bez znaczenia co bedzie w ostrołece. Teraz rynek Mleka jest nie ograniczony i o rolnika kazdy zabiega wiec jak nie tu to w innej mleczarni.

#16 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 20 luty 2011 - 08:11

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! Sorki,że w tym temacie ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Czy to prawda,że Mlekovita to niemiecka firma ?? Tak sie wczoraj dowiedziałem...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 20 luty 2011 - 09:33

Podobno Mleczarnie Ostrołęka i Mlekovita razem!! To masz chyba złych informatorów ! Jeszcze do nie dawna to była firma polska , z premedytacją piszę "firma" bo to nie jest spółdzielnia tylko firma założona na zasadach prawa handlowego a nie spółdzielczego.
W sumie nie wiem jak jest obecnie ale wątpię czy masz rację.