ZetorPower

7211 i rozsiewacz nawozow 800l

Polecane posty

ZetorPower    0

tak jak w temacie a chodzi mi o to czy nie bedzie zrywac przodu o podnosnik sie nie boje bo da rade podniesc. mam zawieszany opryskiwacz 600l i nie ma problemow ale jeszcze do tego 200l hmmm, czy lepiej bez obaw kupic rozsiewacz 600l ??


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

tak przy okazji mam 4letni siewnik z brzegu 750l z nadstawka tak ze łyka 2 big bagi, za pare dni raczej bede go sprzedawal - moze jestes chetny?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

800 l u mnie w rejonie to norma do zetora 7211

 

600 litrowy opryskiwacz to taty kuzyn ma do T-25 i chodzi jak się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rusek może i chodzi z 600 litrowym, pytanie tylko ile do niego sypią :D . Pełny podniósł by mu przód i byłby koniec siania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Zetor na pewno da sobie rade. Wujek do Ursusa 2812 ma 700l ale trochę przód podrywa a zetor jest cięzszy i na lajcie będzie sobie z nim latał ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Możesz śmiało kupować 800l. Ja właśnie kupiłem Rauch 700l i jak jest cały zasypany to 7211 nic go nie czuje.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

pewnie że będzie chodził, tylko wystarczy troche wilgotna łąka lub pole i tylko lekko koła podestnie i będziesz niebo ogladał, co roku przerabiam to c330 z rozsiewaczem lejkowym, no ale na mokre łąki i pola można po pół rozsiewacza latać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemmek    0

Mam zetora 7211 i śmiga z Amazone 800l bez problemów. Więc śmiało można pracowac. Nawet na dziurach przód się nie podrywa. Na mokrych łąkach też nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja do 3p zakladam 600l Amazona sypie go do pełna ok.12-14 workow saletry i mam wtedy "wspomaganie" jak sie patrzy B) wiec do zetora 800 śmiało mozesz kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiiill    0

kolego sieje zetorem już3 lata siewnikiem zawieszanym 850l i powiem tak 800l podniesie ale to nie jest za dodze lepiej wsypac te 2 worki mniej i spokojnie jechac a nie bac się jechac ze coś się urwie czy coś w tym stylu. Kupuj 800 poradzi sobie

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

W galerii jest 7211 z agregatem uprawowo-siewnym aktywnym który waży 1600kg i jakoś nic się mu nie urywa i ciągnik jakoś chodzi więc rozsiewacz 800l targnie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

U mnie 7211 bez przednich obciążników nie ma problemu z 500kg nawozu na rozsiewaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada kwestia opryskiwacza do 7211? 1000 l. zawieszany to nie za bogato? Próbował ktoś?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wujek targa 7211 1000l ma z krukowiaka chyba heros jeszcze lance hydraulicznie rozkładane z przodu tylko obciążniki dołożone od mf i dowalone powietrza z tyłu lata jak rakieta nic go nie podnosi jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jakie ma opony z tyłu? Opryskiwacz do pełna tankuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak do pełna opony ma 16,9-28 ma tak dopompowane że jak jedzie się pusto to strasznie trzepie ale jeździ po górach i idzie ekstra ma tylko z przodu nawalone obciążenia i zablokowaną oś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

mój wujo ursusem 3512 lata z brzeg'iem 700 kg radzi sobie bez problemów spokojnie możesz brać nawet i 1000 kg


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

krukowiak 1000l H pusty waży około 700kg + tona cieczy i to wszystko do zetora 7211 ... ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

tak do pełna opony ma 16,9-28 ma tak dopompowane że jak jedzie się pusto to strasznie trzepie ale jeździ po górach i idzie ekstra ma tylko z przodu nawalone obciążenia i zablokowaną oś

 

Ma jeden siłownik wspomagający podnośnik czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

kolega zieje zetorem 7211+ amazone 1000[plus cos tam w srodku zau czy zaf] i bez problemu daje sobie rade, ale nie wiem ile w niego laduje-minimum 1 big-baga , zawsze uprawia wczesniej po razie.

wczoraj sial i zobaczylem ze 1 laduje .

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj