Polecane posty

Rysiek66    0

Witam wszystkich forumowiczów. pisze z zapytaniem dotyczącym zaslepki do 3p. Ale od początku,niedawno kupiłem c-360 3p do remontu po dobrej cenie. tylko problem polega na tym ze brakuje zaślepek w bloku silnika. Średnica dziury to około 7-8mm. Szukałem juz na allegro i w innych sklepach ale nie moge tego nigdzie znaleźć. Proszę o jakieś linki jak by ktoś miał lub jakiś pomysł jak to w inny sposób mozna rozwiązać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek66    0

Patrzyłem  też na google ale nie widzę tam czegoś takiego co mogło by mieć rozmiar około 8mm. Nie wiem nawet czy jest coś takiego osiągalne przez to pytam bo może ktoś miał podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego potrzebujesz tzw. brok do bloku silnika. Już nie pamiętam ale chyba w perkinsie 3 cylindrowym wszystkie mają jednakową średnicę. A że mam akurat taki pod ręką to zmierzyłem i ma dokładnie 31,52mm.
Chyba że masz na myśli te które są pod pompą wodna. To tam nie pomogę bo nie wiem. Jak chcesz to mogę ci zrobić zdjęcie tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek66    0

Jak byś mógł to zrób zdjęcie. ale to chyba nie to. tam są dziury  o średnicy okołło 8mm. To jest po lewej stronie silnika (od strony pompy wtryskowej) u góry bloku pod głowicą zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie ma tam nic więcej, na samej górze gwinty do kolanka wody i podstawę filtra

 

BLOKMF-3_431_0.jpg

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jak nie ma takiej  zaślepki  gdzie kupić, to dorób z kawałka pręta i wciśnij na klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek66    0

Albo z pręta zrobic a jak nie to myśle ze może nagwintuje te dziury na M10 i wkręce śruby z podkładkami miedzianymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Tylko  zastanów sie  czy nic tam nie powinno być przykręcone , bez powodu  tam  sie nie  znalazły chyba .

A przeciwzamrożeniowe - to na pewno nie  są 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj