Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspomaganie elektryczne od scenica II do c328-czy będzie pasowało? Co trzeba ciąć?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kiro67

kiro67

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 październik 2016 - 11:24

Wspomaganie elektryczne od scenica II do c328-czy będzie pasowało? Co trzeba ciąć? Witam, zastanawiam się nad zamontowaniem w swoim ttaktorze-Ursus c328 wspomagania elektrycznego. Widziałem na Youtube filmiki z takimi modyfikacjami w c330, gdzie ludzie wstawiali do ciągników wspomaganie elektryczne z scenica II. W związku z tym mam kilka pytań:
-Czy w c328 również będzie można takie coś zamontować?
-Czy będzie trzeba przyciąć zbironik paliwa? A może też coś innego?
-Czy będzie z tym dużo zabawy? Czy komuś z Was udało się tego dokonać właśnie w c328?
-Od jakiego samochodu najlepiej wykorzystać wspomaganie-scenic II czy może jakieś inne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady.
Pozdrawiam serdecznie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wspomaganie elektryczne od scenica II do c328-czy będzie pasowało? Co trzeba ciąć? Dzisiaj, 03:36
  •  

#2 Share Arti16

Arti16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 październik 2016 - 13:27

Wspomaganie elektryczne od scenica II do c328-czy będzie pasowało? Co trzeba ciąć?

Witam, sądzę, że na filmikach w miarę dobrze omówiono i pokazano wspomniane wspomaganie elektryczne od scenica II. Było kilka spraw na, które trzeba zwrócić uwagę:

1. bardzo dobre uszczelnienie obciętej kolumny kierowniczej (woda),

2. uszczelnienie elektroniki wspomagania (woda, pył,kurz),

3. przeszkadzający zbiornik paliwa (poradzono sobie z nim siłowo "młotkiem").

Są to według mnie minusy ale do zaakceptowania bowiem cena w porównaniu do wspomaganie hydraulicznego jest dużo niższa. Sam pewnie niedługo stanę przed taką samą sprawą ponieważ mam c360 3p i ciężko mi się kręci ale na razie muszę przejrzeć układ kierowniczy i dopiero pójdzie wspomaganie choć muszę przyznać, że skłaniam się w kierunku ws. elektrycznego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wspomaganie elektryczne od scenica II do c328-czy będzie pasowało? Co trzeba ciąć? Dzisiaj, 03:36
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share JoinZBain

JoinZBain

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 listopad 2016 - 13:30

Wspomaganie elektryczne od scenica II do c328-czy będzie pasowało? Co trzeba ciąć? poszukaj w: wspomaganie elektryczne do c360
tam jest dużo o tym i o 330 też tam jest

zżarło  mi 2 '' Z '' w loginie