Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey Ferguson 6495

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 08 październik 2016 - 07:25

Massey Ferguson 6495

Mam  problem ze swoim MF, czasami nie chcę opuszczać cięgieł. Na przełączniku pozycja na opuszczanie podnosi agregat, na podnoszeniu troszkę opuści i dalej nic. Parę razy samo się naprawiło ale ostatnio jest coraz gorzej. Przy ostatniej opuszczałem tym przyciskiem z boku podłokietnika i przełącznik na pozycji opuszczania. Gdy agregat opuścił się za głęboko i ciągnik się szarpnoł agregatem to wszystko było w porządku. Może komuś też tak siędziało.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey Ferguson 6495 Dzisiaj, 10:50
  •  

#2 Share marian3p

marian3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 08 październik 2016 - 12:17

Massey Ferguson 6495

Trochę niezrozumiale to opisałeś. Jak masz masz ustawione pokrętło szybkości opuszczania? Jak pokrętło regulacji pozycyjna/siłowa? Dioda od opuszczania świeci się się gdy próbujesz opuszczać? Z przycisków z błotników dobrze działa? Póki co wygląda to na zacinający się elektrozawór, ale musisz to jaśniej opisać.

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 09 październik 2016 - 10:34

Massey Ferguson 6495

Sprawa jest taka że przełącznik daje na opuszczanie a maszyna idzie do góry, daje na podnoszenie maszyna lekko opada i koniec. Pokretło regulacji głębokości na 6 szybkie opadanie regulacja siłowa w połowie na. Jak wezmę na opuszczanie to świeci się dioda od podnoszenia jak wezme na podnoszenie wezmę to dioda pali się od opuszczania maszyna opada na 5-10 cm i koniec podniesiona na sama górę. Jak się prawie zakopałem i szarpneło agregatem to zaczęło działaś poprawnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 02 listopad 2016 - 08:25