Skocz do zawartości

Zdjęcie

Swap silnika TZ4K14

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MateuszModywider

MateuszModywider

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 październik 2016 - 10:19

Swap silnika TZ4K14

Witam grono forum icon_e_smile.gif
Jako ze sezon powoli dobiega końca i zima zbliża się małymi krokami po wielu rozmowach z tata doszliśmy do wniosku ze w naszym łamańcu brakuje mocy i oto pytanie czy są wśród nas osoby które wstawiały większe silniki do TZ i ile było przeróbek by spasować je ze skrzynia.
Obecnie rozglądam się za silnikami z Isuzu 1.7 bądź daihatsu 1.0 diesel wolnossący czy owe silniki będą współgrały ze skrzynia teka ???
Mile widziane inne propozycje icon_e_smile.gif

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Swap silnika TZ4K14 Dzisiaj, 05:02
  •  

#2 Share DionizyZlotopolski

DionizyZlotopolski

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 07 październik 2016 - 10:53

Swap silnika TZ4K14 Witam mój kuzyn ma taki traktorek i z obserwacji to powiem Ci ze nie ma sensu swap bo ten ciagnik jest za lekki Czasem jak jechał do góry to siedzieliśmy na przednich blotnikach żeby miał przyczepność Ale to tylko moje zdanie Teraz kupił sobie jakiegoś małego chyba Yanmara czy coś w tym stylu Bo tamen to jednak za słaby i za lekki jest.

#3 Share MateuszModywider

MateuszModywider

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 październik 2016 - 11:15

Swap silnika TZ4K14

Sprawa wygląda w ten sposób ze oryginalny silnik się rozleciał remont to jakieś 3tys zł  tydzień temu zamontowaliśmy nowy zawias ze wspomaganiem który tez nie był tani poza tym części  do tego traktorka SA strasznie drogie  a zależy mi na podratowaniu go bo super sprawdza się w naszych terenach górzystych :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kaczor4011

kaczor4011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 07 październik 2016 - 13:39

Swap silnika TZ4K14 Kiedys widzialem z silnikiem c330. Wlasciciel mowil ze musial dorobic flansze laczaca silnik ze skrzynia. O silnikach z auta zapomnij. Sa to silniki wysokoobrotowe.

#5 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3321 postów

Napisany 07 październik 2016 - 14:01

Swap silnika TZ4K14

Poczytaj komentarze pod filmami - masz tam różne silniki 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share NicramIkswezslo

NicramIkswezslo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 styczeń 2017 - 17:14

Swap silnika TZ4K14

Witam polecam Ci mój sposób na przeróbke. Kilku kolegów juz przerobiło TZ i nie narzeka. Flansza pozwala zamontować 1,5d lub 1,7d z opla ISUZU- pancerny dieselek bez elektroniki. Tutaj opisałem przeróbke. Sam montaż wraz z przystosowaniem zajmuje około 6h. Reszta to kosmetyka. http://www.elektroda...pic3276661.html