Skocz do zawartości

Zdjęcie

UWAGA!!! na sprzedawców jaj lęgowych na olx

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtf23

wojtf23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:wszystko po trochu :D

Napisany 06 październik 2016 - 19:59

Witam. Ten temat może pomóc komuś kto będzie chciał kupić jaja lęgowe na OLX. Możecie również sami dodawać innych oszustów pseudo hodowców którzy oszukują na jajach lęgowych.

Mój pierwszy oszust to Pan który oferuje się jako hodowca i ma ponad 30 odmian samych kur. Oferuje jaja z miasta JAROCIN, PLESZEW albo Dobrzyca. jego nick na OLX to HODOWCA albo MICHAŁ albo ptaki ozdobne dobrzyca. NR. TEL. 606 662 122 Zamówiłem 60 jaj u tego Pana. Otrzymałem paczkę oczywiście Bardzo ładnie zapakowana. ALE z pośród 60 jaj w pudełkach 2 jaja były pęknięte. Jedno tak pęknięte że się wylało. Nie wiem ile to jajo mogło mieć ale tak śmierdziało że zawaliło całą kuchnię tym smrodem. Drugie miało pękniętą skorupkę. Jaja były brudne jak by w gniazdach w ogóle nie wymieniano ściółki. Nie przejąłem się tymi dwoma jajami  bo jeszcze 58 zostało.

Z 58 jaj tylko 10 się wykluło, 2 zamarły a reszta jaj nie zalężonych.

Zapłacone za 60 jaj 290 złotych.

Zrozumiał bym jakby powiedział że nie jest na 100% pewny że są zalężone i przy takiej ilości dołoży z 10 jaj. A ceny tych jaj nie były by raz większe jak u innych na OLX.

Teść zamówił u zwykłego gościa 10 jaj Cochina olbrzymiego. Gość przysłał 14 jaj na wypadek jak by były puste. Z wylęgu wyszło 12 z czego 3 padły. Moim zdaniem to jest hodowca a nie jak inni PSEUDO Hodowcy.

Edytowany przez wojtf23, 06 październik 2016 - 20:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UWAGA!!! na sprzedawców jaj lęgowych na olx Dzisiaj, 06:56
  •  

#2 Share wilhelm

wilhelm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 06 październik 2016 - 20:03

UWAGA!!! na sprzedawców jaj lęgowych na olx Ej szalała, szalała... jajcami handlowała (na OLX) :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share srodecky

srodecky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 październik 2016 - 15:04

UWAGA!!! na sprzedawców jaj lęgowych na olx Żeby jaja na Olxie kupować haha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share gwozd

gwozd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1789 postów
  • Zainteresowania:kynologia, botanika itp

Napisany 30 październik 2016 - 21:52

W zeszłym roku kupiłem jaja perliczek od usera z innego forum, takiego ptasiego. Zapłaciłem za 20jaj, dostałem 22. Wykluło się 16 piskląt, 2 zamarły w jajach na wczesnym etapie rozwoju.

Jak ktoś jest uczciwy to można kupować przez internet. Tylko jak znaleźć kogoś uczciwego? Nawet ogłoszenia o sprzedaży dorosłych ptaków niektóre są co najmniej dziwne. Zdażają sie kradzione zdjęcia, mixy sprzedawane jako rasowe albo z wadami. Jak ze wszystkim trzeba uwarzać