Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotr6991z    8

Witam.

Muszę dolać olej do neptuna a w instrukcji jest napisane, że jest on zalany olejem hydraulicznym 30. W internecie nic nie znalazłem o takim oleju, może ktoś wie jaki olej ma podobne parametry?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No przecież L HL 32 jest wszędzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6991z    8

Na pewno to ten sam olej? Nie chciał bym "nabroić" dolewając innego oleju.  Na stronie grene nie widzę takiego oleju, gdy nie będzie w pobliskim sklepie to czy olej l-hl 46 nada się do tego? Chodzi o to czy te oleje mogą być ze sobą pomieszane?

Edytowano przez Piotr6991z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jesteś na 100% pewien jaki masz tam olej? Jesli tak to kiedy był wymieniany? Na pewno dawno, więc wymień na HL32 i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6991z    8

Z tego co się orientuje to on nigdy nie był dolewany/wymieniany. Kombajn nie pracuje dużo a wycieków też nie ma tylko przy wymianie przewodu ubyło trochę tego oleju. A gdybym wymieniał to może bym wymienił od razu na l-hl46 czy są do tego jakieś przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ma. Wszystkie oleje HL możesz mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez kwiat82cch
      Witam. Mam pytanie. Otóż tak, posiadam problem przy moim fohn deere 3140, wyciek jest pod tylnym mostem, olej kąpię z rurki na zdjęciu i pytanie brzmi, jak uszczelnic ta rurkę, co trzeba wykręcić... 


    • Przez Luki1988
      Witam, czy jest jakiś olej hydrauliczny do skrzyni power quad na dolewkę? Nie wiem jaki jest zalany. Kupiłem jd 6300, na bagnecie olej jest czysciutki ale stan na minimum.Chciałem chociaż trochę jeszcze na nim przepracowac.
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
    • Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj