Skocz do zawartości

Zdjęcie

wentylacja i oswietlenie halogenowe MF 698T nie działa i klima też nie

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Carpinus

Carpinus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 03 październik 2016 - 17:15

wentylacja i oswietlenie halogenowe MF 698T nie działa i klima też nie

Po zakupie mojej maszyny doszedłem do klimatyzacji i nawiewu w kabinie  oraz halogenów aby ję  ponaprawiać

1 halogeny ogólnie są 4 szt jeden świeci reszta nie bezpieczniki w poddaszu nowe pozakładałem ale niestety tylko świeci jeden z tyłu z prawej strony, żarówki dobre co dalej nie mam pojęcia bo w dachu jest dużo kabli i wszystkie poplątane możne ktoś mi pomoże jak się do tego zabrać temat wiąże sie z nawiewem i klimą podejrzewam bo też nie działa,

2. nawiew. tu cisza zupełna odkąd kupiłem maszynę wszystko zlokalizowane jest w dachu na sto procent zaglądałem tam ale muszę najpierw pył ziemi z pola ogarnąć bo sporo tego tylko nie wiem od czego tam zacząć dajcie znać jak ma ktoś pomysł  

3 klima fajnie było by ja uruchomić też ale tu to w ogóle nie wiem co i jak na pewno na sprężarce nie ma paska klinowego 

jak oglądałem trochę to budowa silnika podobna i ułożenie w moim Ferdku  698 T jak MF 3050(a przynajmniej silnik tak wygląda jak w nim) i sprężarka też jak ktoś ma pomysł jak to wszystko uruchamiać zapraszam do podpowiedzi 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wentylacja i oswietlenie halogenowe MF 698T nie działa i klima też nie Dzisiaj, 01:41
  •  

#2 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 03 październik 2016 - 18:37

wentylacja i oswietlenie halogenowe MF 698T nie działa i klima też nie jak nie masz pojęcia za wiele o tych sprawach to zaprowadz do mechanika klimy i tak sam nie uruchomisz i nie wyczyscisz a co do halogenow to sprawdziłes prąd do nich dochodzi czy nie może masy brakuje
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wentylacja i oswietlenie halogenowe MF 698T nie działa i klima też nie Dzisiaj, 01:41
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Carpinus

Carpinus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 05 październik 2016 - 16:25

wentylacja i oswietlenie halogenowe MF 698T nie działa i klima też nie Masa jest