Miszka123

Jaki tur do Ursusa 1224

Polecane posty

Miszka123    6

Witam tak jak w temacie   proszę was o rade jaki tur wybrać do ursusa 1224  żeby i cenowo było dobrze i także parametry i wykonanie tura było dobre  mam mętlik w głowie z tym ładowaczem  i nie wiem jaki wybrać z jakiej firmy  i czy też dobrze żeby szyna była ta z dołu  więc jak macie  to opiszcie jaki wybrać i na co zwrócić uwagę z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilBugdol    1

12 do tura jest za bardzo zawalata z skretem i za długa jak masz cos mniejszego to bym ci radzil do tego to dac np 80 czy tam zetor jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dokładnie  , miałem przez kilka  lat  i nie  da sie  tym  robic .Największa  wada  to  zwrotność , a  raczej jej brak 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    180

kolega pyta o tura, a nie o ciągnik !!!

ja ma Hydramet EXTREME 2 i jestem zadowolony !

zobacz ładowacze AGRIMET, to jest Hydramet pod inną nazwą (produkowany przez Hydramet) a tańszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

kolega pyta jaki  ładowacz  wybrać  do  tego traktora , a  odpowiedzi padają że  ten  traktor  i  tur  to nieporozumienie i  są  jak  najbardziej  rzeczowe i  w temacie .

Więc  w  czym  masz problem ? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

ty  zacznij  to  robić  :P bo  efekty juz widac .

Ja  w  swojej  opini  nie  jestem odosobniony  , ty  w  swojej  tak .

Doradzasz jak  wydać pieniądze  na  tura  który nie  będzie  efektywnie  pracował , bo  traktor jest  nie  do  tego  stworzony .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja mam tura oryginał zetora 95r i jest dobry tylko już zmęczony luzy itp ale nic nie pęka czy się krzywi udźwig 2300kg.
Co do ciągnika to jest to bardZo niemrawy sprzęt biegi ciężko chodzą dodatkowo trzeba używać sprzęgła i hamulca przy zmianie rewersu skręt moim zdaniem ma dobry jak na taki gabaryt dodatkowo można pracować bez żadnej przeciwwagi aby tylko były obciążeniki na kołach i jest w pełni stabilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka123    6

tylko ze nic  mniejszego typu 80 km nie mam tylko c330 i c-360 ale i tak już ciężko te dwa  podnoszą baloty  a co mówić już przy oborniku  więc zapytałem  jak o dużym  sądzicie a placu mam trochę na zawroty tym sprzętem i warunki   w mojej galerii  jest 12-nastka i filmy z prac jej  na yt mój kanał to Michał TeamUrsus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

WeŹmiesz chociażby 914 to różnicy nie ma moim zdaniem jak masz sporo roboty to kup nowy ladowacz + osprzęt łyzko krokodyl (do wszystkiego jest dobry )suma wyjdzie pewnie nie mała i trzeba uczyć się jeździć traktorem od nowa;)
Ps jak będziesz wybierał to taki aby nie był zbyt długi bo krótszy jest lepszy nie robi tak ciągnikiem i lepiej się manewruje a i spokojnie np chwytakiem drugą belke z przyczepy zdejmniesz czy tam widłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka123    6

No zobaczę jeszcze jak będzie. Tura to nowego używanego nie ma co i nie wiem czy krokodyl i łyżkę oddzielnie kupić czy łyżko krokodyl razem 2 w 1 jak radzicie taniej wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam tura 8 do sprzedania, tulejowany w tamtym roku więc jak nowy. Jak coś to priv.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja mam łyżkokrokodyla i jest uniwersalny zaladujesz wóz paszowy zawieziesz belki piasek wybierzesz obornik z głębokiej ściółki ogólnie zrobisz nim mnóstwo rzeczy a zwykły krokodyl odpuść sobie bo jest on dobry ale tylko do obornika a i to nie zawsze, najwyżej dokupisz w co wątpię bo po co ci on?
Do balotow nie więcej jak dwa zęby bo nie idzie później wyjąć chyba że po sipmie to nawet widły do palet wbijesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj