Skocz do zawartości

Zdjęcie

waga elektroniczna na wagopakowarke

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share patryk741

patryk741

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 02 październik 2016 - 18:21

waga elektroniczna na wagopakowarke witam wszystkich !! chciałbym przerobić moja wagę żeby była lepsza praca i wygodniejsza obecnie każdy worek muszę sprawdzać na dodatkowej wadze jest to męczące i chciałbym to jakoś przerobić. .. moja waga to zwykła niemiecka jabelman i wymyśliłem żeby na podescie założyć jakieś czujniki żeby np przy 15.20 kg waga się wylaczyla. .. zamiast czujnika musiał by być chyba komputer jakiś ... Ale pisze żeby się właśnie dowiedzieć a może ktoś się zajmuje takim czymś ;) i czy wogole jest coś takiego możliwe? jestem otwarty na inne propozycje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
waga elektroniczna na wagopakowarke Dzisiaj, 17:44
  •  

#2 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 02 październik 2016 - 20:39

waga elektroniczna na wagopakowarke

To jest do zrobienia ale wnioskuję z Twojej wypowiedzi że sam tego nie wykonasz a zlecenie nie będzie tanie. Dokładność będzie podobna do tej którą masz obecnie czyli do ostatniego wrzuconego ziemniaka. Zostań przy mechanicznej jaką masz, zrób jej przegląd aby dobrze ważyła (często spada z kamieni albo są zardzewiałe), jeżeli masz proste klapki można też pokusić się o wymianę taśmy na klapki w układzie schodkowym, albo zmienić przełożenie aby zmniejszyć prędkość taśmy to również poprawi dokładność choć zmniejszy wydajność ale cudów nie zrobisz, taka konstrukcja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share patryk741

patryk741

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 02 październik 2016 - 22:23

waga elektroniczna na wagopakowarke Tak ja wiem ze sam nie zrobię tego ;) trzeba rozejrzeć się nad nową