Rolnik551

Pronar 82A ciężko odpala

Polecane posty

Rolnik551    2

Witam ostatnio pronar ciężko odpala rozrusznik nowy lecz gdy za pompuje pompka paliwa to odpala prawidłowo co jest problemem? Podobno pompa nie podaje dawki na start czy jest to do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

Problemem jest to że pompka nie trzyma paliwa... :) Najprawdopodobniej oring ci sparciał i przez to ci paliwo schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

@up twoja rada jest na zasadzie, boli Cię noga, to załóż wygodniejsze buty. Nie prościej naprawić to co jest zepsute, niż zakładać dosatkowy zaworek i dalej jeździć z tą awarią?


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Hm albo pompka albo pompa paliwowa. U mnie w tym roku kupiona byłą nowa zasilająca to po założeniu okazało się że tłok jest lepszy w starej. A tak przy okazji co jest problemem gdy jest ponad stan oleju w silniku dodatkowo ciężko pali silnik MTZ wtryski nowe w tamtym roku.Czy może to być już końcówka kadencji pompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj