adamski1510

Ciągnik Renault

Polecane posty

everto    58

Właśnie dlaczego tylko nie Ares?
Mam i Aresa na silniku John Deere i starszą renówkę na silniku MWM.
Z Doświadczenia mogę powiedzieć że silniki MWM są bardzo ekonomiczne zarówno w ciężkiej pracy jak i w lekkiej. Natomiast aresy z silnikami John Deere w lekkiej pracy już tak ekonomiczne nie są. Ale wystarczy mu zapiąć odpowiedni sprzęt i jest super u mnie na przykład w tym roku Ares 630 w Orce kverneland es100 Vario 4skiby spalił 11 litrów na hektar. Możecie wierzyć lub nie ale sam nie dowierzałem.
Jako użytkownik renówek tych z silnikami John Deere jak i MWM mogę śmiało je polecić. W tej cenie z tym wyposażeniem nie znajdziesz nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz68    0

Posiadam model 85-34 TX i bardzo chwalę. Spalanie w równaniu do zetora (6245) mniejsze oraz jest bardziej czuła na wciśnięcie pedału gazu. Posiada silnik marki MVM znany z ciągników fendt, który wytrzyma tysiące godzin pracy. Mój model ma 8 500 h przepracowane i nie widać po nim tego. Komfort pracy jest bardzo dobry. Wygodna kabina, bardzo dobra widoczność, rewers, 24 biegi do przodu i tyłu, wałek 540/1000, wajchy nie latają po kabinie i inne.

Ja bardzo polecam ciągniki tej marki. Gdybym miał kupić następny ciągnik to byłby właśnie marki renault <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam renault 75-34 mx z silnikiem MWM i jak najbardziej polecam. Nie jest droga w utrzymaniu i jak narazie większych awarii nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak wszyscy to i ja też polecam Renówki posiadam już czwarty sezon model 85.14. Jak do tej pory spisuje się bezawaryjne czasami jakaś tam duperelka wyskoczy jak na wiosnę np. urwana linka gazu czy jak kupiłem wymiana klocków hamulcowych a tak chodzi bajecznie, więc z ręką na sercu mogę polecić Renówki z silnikiem MWM jak i Aresy które wyglądają prześlicznie i też nic im nie można zarzucić. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xforrest    1

Posiadam Renault Aresa 640 już 3 sezon i złego słowa powiedzieć nie mogę. Spisuję się bardzo dobrze, wygoda i komfort pracy na wysokim poziomie. Zero poważnych awarii. Bardzo polecam zakup renówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo75    1

Sprzedaję części m.in.do Renault. Uszczelka pod głowicę, tuleja przedniego mostu i różne uszczelniacze. Poza tym pompa wodna,czujnik temperatury. To się psuje. Użytkownicy są bardzo zadowoleni.


Części do maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adameo    1

super maszyny cena adekwatna do maszyny i niech ludzie nie gadają głupot o tych ciągnikach z silnikiem Jd coś kosztem czegoś jak spali to i zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ja również polecem tą markę ciągników. Sam mam 106.54 z silnikiem MWM Fenda i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć :D

Ludzie nie ma silników Fendt-a!!! Zapamiętajcie do końca życia Fendt nie produkował w życiu swoich silników!!!

 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrMa-i    0

Ja posiadam od pięciu lat 85-14 i w tym czasie nie miałem jakiś większych problemów z moją RENIĄ. Jedyny problem który mnie nęka prawie od samego początku to wyciek oleju z przedniego mosty a dokładniej lewe koło. Próbowałem to kiedyś samodzielnie naprawić ale chyba użyłem nie oryginalnego oringu i olej nadal leci i brudzi całe koło od strony wewnętrznej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crickmaverick    104

ja uzwywam renault 103.54 ciagam nim 4 skibowy pług akpila, i inne maszyny polecane dla przedziału 100-120 koni i renia swietie daje rade, jak bym miał wybrac inny ciagnik to tylko fendt seria 500 favorit ta z pomiedzy 98 -2000 roku, renault to naprawde dobra solidne masywne ciagniki! przemyslana konstrukcja i wygodna kabina, silnik fajnie mruczy bardzo osczedny moja pali ok 10 l na zaorany ha, 4-5 l na uprawe , 5 l na siew z agregatem  bardzo osczednie. ona wrecz wacha paliwo , tylko trzeba dbac o dobre oleje i dobre filty wymieniac na czas wszytko nawet w zwolnicach i rzednim moscie na cza wtedy bedzie gitarka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wit24    0

witam posiadam starszą renie 6814 jak kupowałem  dwa lata temu miała 18000h ja dorobiłem 1000h,super sprzęt na mniejsze gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo75    1

Ludzie nie ma silników Fendt-a!!! Zapamiętajcie do końca życia Fendt nie produkował w życiu swoich silników!!!

 

Prawda!!!

 

Ja posiadam od pięciu lat 85-14 i w tym czasie nie miałem jakiś większych problemów z moją RENIĄ. Jedyny problem który mnie nęka prawie od samego początku to wyciek oleju z przedniego mosty a dokładniej lewe koło. Próbowałem to kiedyś samodzielnie naprawić ale chyba użyłem nie oryginalnego oringu i olej nadal leci i brudzi całe koło od strony wewnętrznej. 

Zadzwoń 502 321 445 mam ten uszczelniacz


Części do maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Ma ktoś Renault 95-12 mam wyciek oleju od strony chłodnicy z prawej strony pod alternatorem jest tam jakaś zaślepka albo jakaś wkrecana durza zaślepka Pomorze ktoś wiedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj