Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno Renault

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolkam72

rolkam72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 16:01

Kupno Renault

Witam.Ostatnio interesuje się kupnem zastępcy mojego c 360 i znalazłem jakoby pomocnika jakim miał by być Renault 95.12TX lub Renault 75.14 

I tu moje zapytanie do użytkowników tych pojazdów jak z awaryjnością , spalaniem oraz dostępem i ceną części , co nieco już zasięgnąłem informacji i chciałbym się jeszcze dowiedzieć coś więcej o tym sprzęcie.

Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno Renault Dzisiaj, 18:39
  •  

#2 Share everto

everto

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 17:57

Kupno Renault bierz w ciemno. najlepiej z przednim napędem. miałem kiedyś zetora 8441 i c360. Potem zamiast 60 kupiłem renault 851.4s. tak mnie przekonała do renówek ze teraz mam tylko renówki.

#3 Share rolkam72

rolkam72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 18:20

Kupno Renault

bierz w ciemno. najlepiej z przednim napędem. miałem kiedyś zetora 8441 i c360. Potem zamiast 60 kupiłem renault 851.4s. tak mnie przekonała do renówek ze teraz mam tylko renówki.

A jak z dostępem części i głównie ich CENĄ ?

Jak ma się u ciebie spalanie głownie w orce ?

#4 Share Renault145

Renault145

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 18:32

Kupno Renault czesci są droższe niż do naszych sprzętów typu ursus zetor ale o wiele tańsze niż john lub inne podobne. części mam na tel. dziś zamawiam jutro mam. chodź jak trzeba coś na juz to grene i agroma tez ma.

#5 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 18:54

Kupno Renault

Agroma do renówek to chyba żarówki i wentylki ma tylko. W grene jest troche lepiej ale części typowo mechanicznych też nie dostaniesz.

#6 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 19:02

Kupno Renault

Nie wiem jak w Twoim regionie ale u mnie Gregorsklep jest super zaopatrzony w części do Renówek a jak coś brak to na drugi dzień sprowadzą. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share everto

everto

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 19:02

Kupno Renault

części tak jak pisze Renault145. Dużo tańcze niz do innych zachodnich. Spalanie w orce wyszło mi tak : Ares 630 RZ w 3 obrotówce kvernelanda 13 l/ha

#8 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 19:06

Kupno Renault

Nie wiem jak w Twoim regionie ale u mnie Gregorsklep jest super zaopatrzony w części do Renówek a jak coś brak to na drugi dzień sprowadzą. 

A co ma ten twój Gregorsklep do firmy Agroma?

#9 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 19:09

Kupno Renault

Odpowiedz tyczyła się założyciela tematu o pytanie gdzie dostanie części. Nie była to odpowiedz do Ciebie i tej całej Agromy. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#10 Share Renault145

Renault145

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 19:11

Kupno Renault fakt zależy co mają. ale Reno to teraz class a agroma prowadzi claasa. wiec jakieś części mają. Gregor ma części. ale osobiście wolę sgz agri. mają również części używane. wiec można czasem oszczędzić parę złoty

#11 Share OveerDRIVE

OveerDRIVE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 21:57

Kupno Renault

Uważam, że warto kupić ciągnik Renault najlepiej z przednim napędem. Nie będziesz chciał się przesiąść z powrotem na Ursusa C360. Jeżeli chodzi o awaryjność, to na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ciągnik spisuje się bez zastrzeżeń już drugi sezon. Miał kilka drobnych awarii np. po zimie zniknęły hamulce, skończył się orbitrol, skończył się alternator i urwała się linka od sprzęgła. W tym sezonie wymieniałem łożyska w zwrotnicy bo koła "pływały" i krzyżaki półosi bo się wyrobiły. Wszystkie awarie idzie samemu wymienić przy odrobinie umiejętności i dachu nad głową. Do wszystkich elementów jest rewelacyjne dojście. Części jak poszukasz kupisz za rozsądne pieniądze. Dostęp do części jest moim zdaniem duży. W dobie internetu idzie znaleźć wszystko począwszy od części używanych po części nowe.   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share RafaSzymanik

RafaSzymanik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 09:24

Kupno Renault Ja też miałem c360 i zmieniłem go na renault 75.34MX i jestem bardzo zadowolony. Spalanie w porównaniu z c360 jest dużo mniejsze. Awarii większych jak na razie nie było
A z dostępem do części nie ma problemu.