Skocz do zawartości

Zdjęcie

Orkisz ukrainski ekologiczny

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share SlawaUKR

SlawaUKR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:prawnik, logistyk, dystrybutor ziarna

Napisany 13 wrzesień 2016 - 15:19

Sprzedam orkisz ukrainski EKOLOGICZNY obłuszczony lub nie 2,000 ton. sertyfikat, specyfikacja. cena 1130 PLN/tona. cena, warunki płatności i dostawy mogą być regulowani. kontakt po e-mail kolesnichenko1986@gmail.com lub Viber +380970001442,  po polsku,ukrainski,angelski.

Oferuję do sprzedaży zboża z Ukrainy. każdy rodzaj zboża w dobrej cenie, prośe napisać jaki rodzaj ziarna jest interesująca, aby omówić ceny i warunki dostawy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Orkisz ukrainski ekologiczny Dzisiaj, 14:31
  •  

#2 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 13 wrzesień 2016 - 21:55

Bez urazy kolego ale rolnicy w Polsce mają już wystarczająco dużo problemów przez import taniego zboża z Ukrainy, którego nikt nie kontroluje i przez to nasze zboże jest tanie a my nie mamy należnych nam za ciężką pracę zysków. Ukraińskie władze nakładają na Polskie produkty rolne najwyższe cła z całej Chujni Europejskiej a tanie produkty z Ukrainy zalewają nasz niczym nie chroniony rynek.

Tak więc chyba sam rozumiesz, że Twoja oferta jest co najmniej nie na miejscu na portalu rolniczym.

#3 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 06:37

Orkisz ukrainski ekologiczny też to miałem napisać ale sa też na forum hodowcy którzy szukają taniej paszy
ZETOR TEAM

#4 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 10:19

Dla czego szukają taniej paszy ? Bo ktoś sprowadza z zagranicy tanie mięso i u nas ceny idą w dół. Dlaczego w skupie są tanie owoce i ludzie likwidują wieloletnie plantacje i sady ? Bo ktoś sprowadza z zagranicy tanie owoce i gotowe koncentraty owocowe. Dlaczego nikt nie produkuje wiertarek w Polsce (bo Celma to nie wiem czy sama robi czy też na imporcie jedzie) ? Bo ktoś sprowadza kontenery tanich wiertarek z Chin. Można to wymieniać bez końca.

Nie mam nic przeciwko temu by był export i import ale towary z zagranicy powinny być droższe od krajowych i ludzie powinni je kupować dlatego, że są lepsze (jeśli są) a nie dlatego, że są tańsze. Tak powinien wyglądać normalny rynek w kraju, w którym ktoś dba o swoich obywateli...ale to nie u nas...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 14 wrzesień 2016 - 14:20

I jeszcze ten nick... Prosto spod czerwono-czarnej flagi...

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#6 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 20:03

Nick faktycznie dość prowokacyjny ale tego już się czepiać nie będę bo każdy ma prawo być dumny z tego skąd pochodzi...choć nie każdy musi to tak ostentacyjnie prezentować. Żeby nie było, że jestem anty Ukraińcem...jestem anty wszystkiemu co niszczy i destabilizuje nasz rynek rolny i gospodarkę. Niestety politycy mają w d*pie dobro obywateli i tylko kasa i wpływy się dla nich liczą. Nikt nie kontroluje handlu i w Polsce można sprzedać wszystko.

#7 Share SlawaUKR

SlawaUKR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:prawnik, logistyk, dystrybutor ziarna

Napisany 14 wrzesień 2016 - 22:48

Orkisz ukrainski ekologiczny Przepraszam , jeśli mój post jest nieprzyjemne. To tylko praca. SLAWA to jest moje imie, nic polityczniego. Jeśli Panstwu ciekawo, oferujte coś do nas. Zawsze gotowi do pomocy I dialogu. Pozdrawiam

Edytowany przez SlawaUKR, 14 wrzesień 2016 - 22:56.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 23:49

Spokojnie kolego :D ja też nie politycznie. Chodzi mi o to, że nikt nie chroni naszego rynku przed tańszą konkurencją. Tak jak pisałem uważam, że w Polsce mogą a nawet powinny być towary z importu ale powinny być droższe od naszych i wtedy kupi je ktoś za to, że są lepsze albo inne a nie z powodu niskiej ceny. Tak już jest z wyrobami przemysłowymi. Jak ktoś chce kupić zachodni ciągnik to niech kupuje ale musi zapłacić więcej niż za Polski. To samo dotyczy każdego kraju a więc i Ukrainy. W Charkowie robią "Kirowce" i wyobraź sobie, że ktoś sprowadza na Ukrainę John Deere poskładane w Brazylii a więc tanie. Po roku fabryka w Charkowie pada a ludzi idą na bruk. To samo z żywnością. Niemcy pchają na wschód czyli do Rosji, Ukrainy i na Białoruś tanią gównianą wieprzowinę i w ten sposób zabijają hodowlę w tych krajach. Myślę, że znajdziesz kogoś kto mimo wszystko będzie chciał od Ciebie kupić zboże bo będzie się dla niego liczył jego zysk tu i teraz ale to nie zmienia faktu, że tak być nie powinno. Jeśli też jesteś rolnikiem to myślę, że zrozumiesz o co mi chodzi w moich wypowiedziach.