katter

Przechowywanie narzędzi

Polecane posty

katter    2

Gdzie zwykle przechowujecie narzędzia, aby się nie gubiły. U mnie jest to spory problem, bo wszystko się gubi co strasznie wkurza - bo trzeba wydawać kasę na klucze i inne narzędzia które gdzieś wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25a1    294

Albo lepszy sposób to nauczyc się porządku i odkładac na swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

A co będzie jak szafkę zgubi? Pojedynczy klucz to nic w porównaniu do całego zestawu. A może twoje klucze mają swoje życie i uciekają w nocy np. do sąsiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Ja swoje trzymam ZAWSZE na noc pod kluczem, w takim pomieszczeniu w garażu, też się nieraz zostawiało byle gdzie jak się  czegoś nie skończyło naprawiać, ale to do momentu jak mnie kiedyś okradli(właśnie z narzędzi) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jak koledzy piszą trzeba się nauczyć porządku i po skończonej pracy wszystko musi trafić na swoje miejsce. Wiadomo można coś zgubić ale nie w dużych "ilościach".

 

Fajne są do takich rzeczy szafki z wytłoczkami do kluczy i nie tylko wtedy szybko można sprawdzić czy wszystko wróciło na miejsce bo w każdej skrzynce narzędziowej nie jesteśmy w stanie wizualnie sprawdzić czy wszystko jest, ale to trzeba chcieć.

 

 

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ramzes88
      Szukam solidnych narzędzi (klucze itd) do Ursusa bo wszystkie które miałem już połamane albo pogięte , pora na zakup porządnych , polecacie jakieś dobre sprawdzone marki ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj