Skocz do zawartości

Zdjęcie

Systemy jakości krajowe i unijne. Global Gap. Produkcja integrowana itp

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dszywala

dszywala

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 10:39

Nie znalazłem takiego tematu na forum, więc pomyślałem że dobrym pomysłem było by założenie takowego w którym można by dzielić się wiedzą na temat systemów jakości.

Czy ktoś z forumowiczów posiada Global Gap lub inny system jakości?

Zamierzam w przyszłym roku rozpocząć starania o certyfikację. Warto? Jakie ogólne koszta, czy wymagania do realnego spełnienia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Systemy jakości krajowe i unijne. Global Gap. Produkcja integrowana itp Dzisiaj, 01:59
  •  

#2 Share Armag

Armag

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 07 październik 2016 - 20:36

Z bydłem to warto mieć certyfikat QMP, to certyfikat o chowie bydła luźno wybiegowego i bezuwięziowego. za certyfikatem idzie cena. po 1zł wyższa za 1kg półtuszy, czyli na sztuce ok 350-450zł więcej za niego ale wymagają też certyfikatu na wodę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Systemy jakości krajowe i unijne. Global Gap. Produkcja integrowana itp Dzisiaj, 01:59
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pogromca200

pogromca200

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 14 marzec 2017 - 23:17

Systemy jakości krajowe i unijne. Global Gap. Produkcja integrowana itp Witam, mam pytanie odnośnie QMP, jak widzę cena jest wyższa za półtusze ale czy ktoś wie czy przy sprzedaży na żywca podnoszą cenę? Czy jedynie na półtuszy?