Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD 550

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kr7ys

kr7ys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 17:25

JD 550

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym na tym forum więc za wszystkie błędy przepraszam:)
Zakupiłem belarkę JD 550 chodzi przy c360 i jest mód malina wszytko ładnie zbija ciągnik daje radę wszytko pięknie cacy chodzi, ale mam parę pytań, a mianowicie.
Zazwyczaj jak zaczynam belkę to zapycha się podbieracz ( tak wiem były tematy o tym) i jak troszkę więcej złapie to podbieracz się zatrzymuje tak jak by jakieś sprzęgło było a patrzyłem to nic nie widziałem i jak podbierak wpadnie w jakiś rowek tak że zęby mocno wchodzą w ziemię to tak też stają i czy to jest normalne?

Druga sprawa ja kończy owijać belę sznurkiem (po stronie noża) to strasznie blisko jest krawędzi i nie raz spada tam jest taki ogranicznik ale i tak spada jak to po prawić?

Trzecia sprawa gdzie są wszystkie smarowniczki i nie chce słyszeć że sam znajdziesz bo mam ją 2 sezon i dziś znalazłem kolejne 2 i nie wiem jak  mogłem ich nie widzieć więc proszę o lokalizację i czy łańcuchy na podbieraczu się smaruje?:)
To chyba wszystko, ogólnie prasa super belki zbite luks pasy jak nówki orginał farba na podbieraczu:D

A jak ktoś ma jakiś problem z nią chętnie pomogę a i mam serwis jd co mają orginalne spinki do pasów i sami zakuwają za 80 zł ja u nich się kupuje spinkę to zakucie gratis :) Jak ktoś chce namiary niech pisze 

Dziękuje i czekam na odpowiedzi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD 550 Dzisiaj, 12:16
  •  

#2 Share Niewielkilecznieduzy

Niewielkilecznieduzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 20:22

JD 550 A skąd kolego jesteś ? :-)

#3 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 22:08

JD 550

1.pewnie się  pasek ślizga u mię było tak samo aż się spalił spróbuj go naciągnąć jak się jeszcze  da   albo wymień

2. co ci spada sznurek z balota bo za daleko idzie czy te ramie co owija na dół leci czy sznurek ucieka z noża bo nie wiem za bardzo o co chodzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kr7ys

kr7ys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 00:51

JD 550 Mieszkam 15km od Ostrołęki:)
A sznurek spada z belki ponieważ jest za blisko brzegu ramię chodzi elegancko nóż też tylko jak by ten ogranicznik był za blisko brzegu belki a patrzyłem to chyba nie można go przestawić dziś po południu belowanie więc wstawię fotki:)

Edytowany przez kr7ys, 09 wrzesień 2016 - 01:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kr7ys

kr7ys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 12:17