Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Kabina w Roller/Lampo - mała ale czy wygodna?

Polecane posty

Ferdek07    75

To że jest mała ma swoje zalety gabarytowe, ale jak z funkcjonalnością rozmieszczenie nawiewów, wyciszenie szczelność, no i czy jak ktoś większy jedzie po nierównościach to nie zabije się o słupek lub o szybe?

Edytowano przez Pixel
Ortografia i interpunkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

O słupek czy też o szybę to nie ale przy moim wzroście uderzyłem parę razy w silniczek od tylnej wycieraczki :P

 

A czemu się o Agroplusa nie pytasz? Przecież to te same ciągniki ;]


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Hmm... nie interesowałem się tymi ciągniczkami chodź wiem, że DF jest droższy ale żeby aż tak znacząco ?

 

Proszę, podaj jakieś wartości dot. cen tych maszynek oczywiście jak znasz ;>


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

To wreszcie jaka moc Cię interesuje ?


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

r2 76, bo i po co mu turbo przy tej masie a 4ry garki to już stabilny by był no i licze przede wszystkim na niskie spalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ferdek nie myśl tyle bo czasu na robotę brakuje :P Odkąd pamiętam to ciągnika szukasz i nie możesz się zdecydować B) Kup pierwszy lepszy i po kłopocie :P A pewnie u Komonia byłeś że o te ciągniczki pytasz???


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ojj tam... "Szukajcie a znajdziecie..." Do tego jest forum żeby pytać a, że chłopak "trochę" nie zdecydowany to już inna sprawa :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

zdecydowany już na bank jestem że kupuje, fakt że od roku wam d*py zawracam, że może ten a moze tamten i dzięki temu swoje wiem, a czepiłem się tego r2 bo wcześniej na rynku tego nie było i był droższy wiec pod uwagę małych sdf nie brałem, więc zamiast filozofować czy kupie czy nie bo nie tego dotyczy temat, pomóżcie i napiszcie conieco o tej kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0
r2 76target 112 tyś a 86target 118 tyś a df wiem ze drożej

A ile kosztuje R2 56 target, bo taki mnie interesuje???

Może ktoś wie jaka jest dopłata za tłumik na słupku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

he katalogi to ja zanam a tak naprawde jak jest w praktyce naprawde nikt nie ważył rollerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Co do wagi to nie orientuje się, szukałam na necie jakichś danych ale nic nie było B) Odnośnie kabiny(mówie tu o Samie Laserze) zarówno w 150-tce jak i w 130-tce jest niewygodnie i ciasno . Jeżdżąc jako pasażer za przeproszeniem obiłam sobie tyłek(szczególnie przy talerzowaniu kiedy troche się podskakiwało :P) bo siedziałam przy uchylonym bocznym oknie, na takiej hmm ramie. Z kolei siedząc z tyłu na ramie(chwilowy przewóz jeszcze jednego pasażera) w żebro wbił mi się kawałek plastiku od siłownika utrzymującego tylnią szybe B) Także ciężkie jest życie pasażera jeśli chodzi o kabine Sama :P Ale innych traumatycznych przeżyć z tym ciągnikiem związanych nie mam :) Pozdrawiam :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

ja swojego rollera ważyłem i ma 3620 kg, no ale ma komplet obciążników a co do kabiny to w moim egzemplarzu jest dobrze spasowana, szczelna, cicha, i nie sprawia wrażenia ciasnej, mimo małych gabarytów, i nawet dorobiliśmy siedzenie dla pasażera co prawda raczej "niewielkiego pasażera" no ale ja przy wzroście 178 siedząc na tym siedzonku nie uderzam w podsufitke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

lampo/roller ma gołą czarną blache na błotnikach w kabinie i nawiewy tylko w dachu, to czy to są dobre rozwiązania? obejrzałem sobie to faktycznie super poręczna i przemyślana ta kabinka jest nie to co w farmtracku, ale czy jak nie ma obić to cihco jest i te nawiewy tylko w dachu, tak wogóle to jaktam idzie nagrzewnica do dachu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Ferdżi na cholerę Ci ubogi, bez tapicerki ciągnik za duże pieniądze, skoro za tę sama kasę można kupić całkiem coś fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0
lampo/roller ma gołą czarną blache na błotnikach w kabinie i nawiewy tylko w dachu, to czy to są dobre rozwiązania? obejrzałem sobie to faktycznie super poręczna i przemyślana ta kabinka jest nie to co w farmtracku, ale czy jak nie ma obić to cihco jest i te nawiewy tylko w dachu, tak wogóle to jaktam idzie nagrzewnica do dachu????

 

tak jest w Lampo/Roller? Czy w tych nowych R2 Target/Dorado???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

np co fajnego? a jak obejrzałem te tapicerki, jak maska kołysze się jak pudełko po jogurcie na farmtracku,

może zefira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ferdek ja to bym Ci radził kupić po jednym ciągniku z każdej marki tych ok. 80 km i może wreszcie będziesz zadowolony :D


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StanPiter    0

Nie jest taka mała ta kabinka! Siedziałem w Dorado 76 (w tej tańszej wersji)i miałem sporo luzu nad głową przy wzroście 193cm! I o dziwo jest większa, niż Same Explorer 100- tutaj szorowałem głową po suficie, no chyba, że fotel można jakoś inaczej ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj