Skocz do zawartości

Zdjęcie

McCormick Mtx 135 pólbiegi

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dawid323a

dawid323a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 wrzesień 2016 - 12:25

McCormick Mtx 135 pólbiegi Witam,mam problem w Mccormicku Mtx 135 silnik beta power. Problem z polbiegami - gdy jest zimny bez problemu zmienia 1,2,3,4 ale gdy już się nagrzewa to działają tyko 1 i 2 chyba że wyjadę na drogę to po kilku minutach znów działają wszystkie pólbiegi i wtedy jak schodze tylko 3 i 4 to na rozgrzanym będą działać nawet cały dzień ale jak już zejde 1,2 to to samo. W żniwa zauważyłem że wieczorami działają już znowu wszytkie połówki. Sprawdzalem mniej więcej połączenia kabli ale bez skutku, dodam że ciągnik dość głośno zmienia te pólbiegi, głośniej niż w innych ciągnikach, może ten typ tak ma albo coś. Bylbym bardzo wdzięczny za jakieś wskazówki, skrzynia manualna oczywiście 4 biegi z rewresem.

Edytowany przez dawid323a, 07 wrzesień 2016 - 12:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
McCormick Mtx 135 pólbiegi Dzisiaj, 17:25
  •  

#2 Share AndrzejMikulewicz

AndrzejMikulewicz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 08 wrzesień 2016 - 09:58

McCormick Mtx 135 pólbiegi Na kable nie ma co patrzeć skoro wszystko działa na zimnym. Filtry czyste? Olej kiedy wymieniany?

Andree94444

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 07:04

No właśnie to raczej  problem  z elektryką, a  dokładnie  z rączką.

Miałem podobnie w Case MX a to chyba  prawie bliźniak.

Rano problem z  półbiegami nie chciał się zmieniać podobnie jak u ciebie po godzinie wszystko ustępowało ale sam potrafił zmieniać półbiegi i to z 4 na 2 lub z 3 na 1, jak raz mi z 4 na 2  zmienił przy 30 km to od razu zamówiłem nową rączkę i  po problemie.

Tak więc kupuj rączke i pop problemie, ja z 3 lata temu dałem z 1 tyś netto,  w serwisie Case,  to nie zbyt wygórowana cena.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share AndrzejMikulewicz

AndrzejMikulewicz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 08:10

McCormick Mtx 135 pólbiegi On nie pisał, że ciągnik sam zmienia połówki.

Andree94444

#5 Share dawid323a

dawid323a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 13:33

McCormick Mtx 135 pólbiegi Olej był zmieniany - jest czysty. Mam go 2 lata i problem jest coraz większy, na poczatku było w miarę dobrze ale też bez szału.
Jak przestają działać to na wyświetlaczu gdy przełącze na 3 pólbieg to Nie ma reakcji, gdy na 4 polbieg to przerzuca na 1 pomimo tego że na wyświetlaczu pokazuje 4 polbieg - po prostu są tylko dwa pólbiegi i tak potrafi być caly dzień aż do wieczora.
Ale czy to na pewno jest rączka ? Jest jakaś możliwość Sprawdzenia jej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 19:32

Opisałem mój przypadek mi akurat jeszcze sam zmieniał biegi, ale też rano nie miałem 2 biegów. Są różne objawy.

Kupić rączke i założyć. Umówić się z sprzedawcą że jak coś to można oddać.Ja  w serwisie kupowałem ale byłe na 90% pewny że to ona.

Ona jest nie rozbieralna, zalana żywicą, może na samych kablach by poszło idą 3 kable do rączki, ale tu już by trza elektryka.

Z innego podłożyć na próbę.