Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki rozdzielacz hydrauliczny?

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Stefanostefano

Stefanostefano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 wrzesień 2016 - 00:26

Witam szanownych forumowiczów. To jest mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Problem jest taki iż ,siadł mi rozdzielacz w hds w przyczepie leśnej 8 sekcyjny,oryginał kosztuje on coś koło 7 tys( na dżojstikach).Fajnie by było "zmotać" coś tańszego, chciałbym też tak to zrobić aby sterowanie hds-em było jak w koparkach tj. (fotel-podłokietnik-dżojstik). dodam jeszcze,że jest możliwość, a nawet chciałbym (większa wydajność) zamontowania dwóch  pomp..,a więc wymyśliłem sobie że podłącze 2 rozdzielacze(2-sekcyjne na dżojstikach) z tura czy z czegoś innego pod jedną pompę, a pod drugą drugi rozdzielacz 4-sekcyjny (min 2 sekcje na cewkach elektrycznych) albo po 2 rozdzielacze 4 sekcyjne np taki: http://motoart.slask...y-120l-min.html pytania są następujące..

-czy to w ogóle będzie działać(zakładam że tak, bo siłownikowi obojętne czy zasilany jest z rozdzielacza 1-sekcyjnego czy z 8-sekcyjnego)
-czy można zasilać z jednej pompy 2 rozdzielacze (przez trójnik u wylocie)
-czy możecie polecić jakieś rozdzielacze dobre w rozsądnej cenie, bo te "galtechy" podejrzanie tanie

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki rozdzielacz hydrauliczny? Dzisiaj, 01:59
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki rozdzielacz hydrauliczny? Dzisiaj, 01:59
  •  

#2 Share bronson

bronson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 wrzesień 2016 - 06:39

Na forum mechanicznym mają dział  z narzędziami. Tam często pojawiają się tego rodzaju pytania. Może tam szuakj.