Zaloguj się, aby obserwować  
mariusz190

ile można zapłacić za agregat??

Polecane posty

mariusz190    0

witam,

więc jak w temacie kolega ma agregat uprawowy 3.30 Lech krośniewice

jest to roczny agregat który pracował na 40 ha w bardzo dobrym stanie

ile można za niego zapłacić??

bo on nie wie ile wziąść a ja nie wiem ile mu mogę dać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ja za 3 letnie kombi 3b wołam 4500 - nowe takie kosztuje 6600netto :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

jeśli on mówi że nie wie ile za ten agregat... to żebyś sie nie zdziwił że sie rozmyśli.... tacy ludzie to są marni do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak jest w dobrym stanie to mozna dac troche wiecej jak połowa


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Masz fotki tego agregatu?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz190    0

nie nie mam fotek ale on się prawie wogóle nie różni od nowego :P

prawie to mam na myśli że ten ma rok a nowy to nowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mi sie wydaje że z 6 tyś może 6500 powinieneś za niego wziąść ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

o i moj kombiak dzis poszedl

klient sie dopatrzyl ze mam zgiety jeden walek a ja tego przez 3 lata nie zauwazylem, chcial zeby mu dac rabat z tego tytulu ale i tak stanelo na 4500

 

wlasnie znalezlem lecha 4.2m nowke na allegro za 10999, wiec mysle ze 3.2m uzywka roczna to jest wart tak okolo 5-5.5tys


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

To jest oferta godna uwagi -to ja rok temu w grudniu dalem 10tys za lecha 4,2m :P

teraz pewnie ze 12tys diler krzyknął by za niego...

 

 

 

EDIT

a co Ty Jacku na to:

http://www.allegro.pl/item334660034_agrega..._agro_masz.html -szósta fota :P

Delikatyny niby jest ale za to bardzo lekki -zator smigałby idelanie B)

Moze wyszedł by Cie 8,5-9tys ale nowy to zawsze nowy...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ojciec wlasnie rano mial jechac do ich lokalnego dilera, obejrzec i podpytac co i jak,

slyszalem jednak ze one sa za***iscie delikatne a poza tym sasiad kupil 4.2m (uprawowy) do 16145 i juz w pierwszym dniu mial przecieki z hydrauliki a nastepnego dnia cos sie polamalo :P

 

tak sie zastanawiam jaki on siewnik na siebie bedzie w stanie podniesc - niby racja ze nowe to zawsze nowe i proste i szczele powinno byc, ale z 2. strony agro-masz powstal w 2005roku wiec mozna rzec ze zero doswiadczenia maja


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

doświadczenie doświadczeniem ale gdy by sie starali to wszystko sie da dobrze zrobić żeby odbiorca był zadowolony.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

no i cena robi swoje, znalazlem dilera co tam jakos bez vatu, gdzies tam i wychodzi kolo 7700 z tym ciezkim walem z tylu, jako kontr kandydat jest agregat z pomu brodnica ale to juz 11tys netto:P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ojciec wlasnie rano mial jechac do ich lokalnego dilera, obejrzec i podpytac co i jak,

slyszalem jednak ze one sa za***iscie delikatne a poza tym sasiad kupil 4.2m (uprawowy) do 16145 i juz w pierwszym dniu mial przecieki z hydrauliki a nastepnego dnia cos sie polamalo :P

 

tak sie zastanawiam jaki on siewnik na siebie bedzie w stanie podniesc - niby racja ze nowe to zawsze nowe i proste i szczele powinno byc, ale z 2. strony agro-masz powstal w 2005roku wiec mozna rzec ze zero doswiadczenia maja

A czy na pewno to był ex-pomu? może Agro-Factory czy cos w tym stylu B) -chociaż jak przejęło go 160kucy to wszystko możliwe :P

 

Chcesz to mogę probic foty swojemu i naprawdę (według mnie) delikatnie to on nie wygląda B)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

właśnie miałem narade z ojcem decyzja zapadła - bierzemy U644 z POM Brodnica, teraz tylko musze podzwonic po dilerach i wyrwac jak najlepsza oferte i obczaic wszelkie opcje jakie sa dostepne dla tego agregatu.

 

ale o tym juz pisze w innym watku


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj