diablo2953

Posiadam 0,5697 ha - jaki czynsz za dzierżawę ziemi gatunek 4

Polecane posty

Sadek    1115

Kokosów na tym nie zarobisz,jak sąsiad przez miedzę to z 4/5 q, jak dalszy to pewnie połowa tego, praca na takim polu to porażka dużym sprzętem.

 

Nie widziałem poprzednich postów, ale niech nikt nie mówi że się nie opłaci jak taki czynsz oferujecie.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

kolego doplata jest od 1 ha za piaski 4 klasy jak dostaniesz z pół hektara 500 zl i zapłacisz jeszcze podatek to się ciesz ja bym więcej nie dał i nikt w mojej okolicy gdyż przy tych cenach więcej się nie daje a zarobić 100 zł i się męczyć na takim kawałeczku uważam ze jest to mało opłacalne . pozdrawiam
chyba ze na ziemniaki albo jakieś warzywa na 4 klasę ? doplata jest za rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2643

Juz nie przesadzaj że 4 klasa to piasek.Chyba nigdy 5 czy 6 nie widziałeś.Na 4 można uprawiać wszystko tylko opady muszą być w miarę.Taki kawałek to może weźmie ktoś kto ma blisko bo duzym sprzętem to więcej nawrotow niż roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2420

@ diablo2953 czytam te Twoje tematy na tym forum człowieku nie osmieszaj się już więcej jak Ty się pytasz czy czynsz dzierżawy jest co miesiąc?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3822

w moich stronach trzeba postawić dobre piwo co miesiąc żeby tylko kto chciał takie coś uprawiać chyba że komuś pasuje przez miedze to z 50 PLN za rok można dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227

podobno doplate sie robi dopiero powyżej 1ha

to jest liczone za dzierżawę miesiecznie

kolego a czy to pole przynosi zysk co miesiac?

skoro liczysz na doplate i jeszcze jakis czynsz chcesz z tego kawałeczka to albo jakis sasiad albo... Posiejmy tam konopie najlepiej indyjskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj