Skocz do zawartości

Zdjęcie

Instrukcja obsługi oraz katalog części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b"

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kamilos1619

kamilos1619

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 17:19

Instrukcja obsługi oraz katalog części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b"

Witam serdecznie

Poszukuję instrukcji obsługi oraz katalogu części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b rok produkcji 1993 firmy ROL MASZ

Najbardziej zależy mi na schemacie tegoż siewnika .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Instrukcja obsługi oraz katalog części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b" Dzisiaj, 06:43
  •  

#2 Share waldac

waldac

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 17:43

szukałeś na aukcjach/ogłoszeniach?

#3 Share kamilos1619

kamilos1619

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 17:57

szukałem ale bez skutku ....

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Instrukcja obsługi oraz katalog części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b" Dzisiaj, 06:43
  •  

#4 Share puszek97

puszek97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 18:21

Instrukcja obsługi oraz katalog części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b" Mam całą instrukcje mogę podesłać kilka fotek które mogą interesować. A po internetach nie szukałeś pełno tego jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kamilos1619

kamilos1619

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 19:17

Instrukcja obsługi oraz katalog części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b" Jest pełno, ale nie znalazłem odnośnie tego modelu a potrzebuje tego do pracy inżynierskiej. Byłbym bardzo wdzięczny jak byś podesłał skan schematu odnośnie sekcji wysiewajacej (cały tył mnie interesuje)

#6 Share waldac

waldac

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 20:02

Kolejny "internetowy" inżynier - strach się bać ....

#7 Share puszek97

puszek97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 20:03

Instrukcja obsługi oraz katalog części do siewnika rzędowego "Poznaniak 6 " SO43/3b" To jest ten na przekładni olejowej? to lipa bo ja mam na zwykłej..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kamilos1619

kamilos1619

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 21:17

Kolejny "internetowy" inżynier - strach się bać ....

To było dobre ;-) poprosiłem o pomoc gdyż nie posiadam książki do tego siewnika a nie o ocenę... Jeżeli nie znalazłem tego fizycznie na półce skierowałem prośbę do użytkowników tego forum i jeżeli zamierzasz drwić to olej ten temat i nie komentuj...
Puszek97 odnośnie twojego pytania: siewnik posiada przekład olejowa

Dodaj odpowiedź