Skocz do zawartości

Zdjęcie

OPRYSKIWACZ RĘCZNY ELEKTRYCZNY

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 10:42

Czy ktoś używa opryskiwacza ręcznego akumulatorowego?

Co myślicie o opryskiwaczach Bass Polska?

http://allegro.pl/pl...6251642888.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
OPRYSKIWACZ RĘCZNY ELEKTRYCZNY Dzisiaj, 15:54
  •  

#2 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 03 wrzesień 2016 - 21:49

Cena niska ale wszystko co ma w opisie Bass Polska nie ma nic wspólnego z Polską i jest to Chińska tandeta. Jeśli masz dużo do pryskania tego typu sprzętem to lepiej kup coś konkretnego i może nawet warto pomyśleć o napędzanym spalinowo ale jeśli potrzebujesz dość rzadko i na małe powierzchnie to już lepiej kupić plecakowy ale z pompą ręczną.

Nie wiem czy jeszcze ta firma istnieje ale była kiedyś taka firma jak Kwazar i robiła opryskiwacze o różnej pojemności. Przez wiele lat użytkowałem 12 litrowy i zero problemów a gdyby coś padło lub się zgubiło to w każdym sklepie ogrodniczym były części do tych opryskiwaczy. Do chinola nie kupisz nic i nigdzie.

#3 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 08:59

Właśnie chodzi o to żeby nie pompować ręcznie, spalinowy odpada , Kwazar jak najbardziej istnieje i ma taki opryskiwacz tylko że za 900zł i w tym cały problem bo napewno wybrałbym kwazara.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 10:01

Rozumiem Twój ból bo sam przecież też często staje przed wyborem ale kupić aby kupić a potem mieć problem to też problem. Kwazar robi porządne opryskiwacze. Widziałem kiedyś ten elektryczny ale nie był mi aż taki potrzebny więc kupiłem ręczny. Jeśli plecakowy ręczny dla Ciebie odpada to znaczy, że sporo masz do pryskania więc tym bardziej nie ma co się pchać w chinola. Jeśli dobrze pamiętam to Kwazar miał wymienne akumulatory i można było do roboty wziąć drugi na zapas jak dużo pryskania. Druga sprawa to pamiętaj,że elektryczne nie mogą pracować w sposób ciągły bo padnie silniczek. Więc jeśli ma być tanio to tylko z pompą ręczną a jak drogo to spalinowy...chyba, że chcesz sąsiadowi w nocy coś roudapem popryskać to rozumiem,że ma być cichy :lol:

#5 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 07:40

Teść na stare lata szuka udogodnień, ma jedno pole 0,5ha porzeczki, oddalone 15-20km na które mu się znudziło jeździć ciągnikiem i wymyślił że weźmie sobie wodę w bańki i taki opryskiwacz da sobie na wózek i będzie pryskał. Jak chce niech próbuje może akurat się uda, 250zł też nie majątek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 10:08

W takim wypadku to może być dobre rozwiązanie no i jak nie wypali to tej kasy tak nie szkoda. Obawiam się tylko o to czy prądu w akumulatorze wystarczy żeby to opryskać.

Dodaj odpowiedź