lucas_s

Wałek pośredni BIZON Z-056 / Z-058- rysunek wykonawczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
akmaly    703

Panowie waldac i Elektrotechnik - nie macie pojęcia to dajcie sobie na luz. Rozumiecie co to jest proces technologiczny? Jaka konstrukcja, jakie obliczenia? Po co się tak produkujecie skoro nawet pojęć nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

akurat pojęcie mamy - ale to nie jest tematem wątek poszedł w innym  kierunku

po prostu po twoim podejściu do sprawy, mamy prawo wątpić w kwalifikacje przekazane Tobie na uczelni- skopiować? zdać? zapomnieć? niech się psuje....jestem tylko inżynierem...

takie sprawy załatwia się u źródeł, będąc na praktykach itd., -  pewnie ci to jest obce - ale taka była dawna sztuka inżynierska

temat zaczyna odbiegać od sedna sprawy, która nota bene powinna być kasowana przez admina od początku- takie jest moje subiektywne zdanie

i nie dziw się krytyce skoro zaczynasz takie wątki- sam sobie wystawiasz opinie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Widać że nie macie pojęcia. Nie znacie terminów, mieszacie przy tym. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Co do moich kwalifikacji i praktyki to jak nie wiesz to nie pisz.

Psuje się bo inżynier zapomniał co na uczelni uczyli - żyj dalej z takim przekonaniem.

lukig - nie wiesz nawet jaki on rysunek potrzebuje, po co się produkujesz z takim postem? 

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Przeczytaj raz jeszcze wszystkie odp. - najlepiej na głos- to pozwala lepiej zrozumieć o czym pisaliśmy - bo teraz to ty wszystko pomieszałeś - nikt nie pisał o psuciu przez jakieś zapomnienie itd.

fakt :Dalsza dyskusja nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Widać że nie macie pojęcia. Nie znacie terminów, mieszacie przy tym. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Co do moich kwalifikacji i praktyki to jak nie wiesz to nie pisz.

Psuje się bo inżynier zapomniał co na uczelni uczyli - żyj dalej z takim przekonaniem.

lukig - nie wiesz nawet jaki on rysunek potrzebuje, po co się produkujesz z takim postem? 

 

Rysunek wykonawczy. Pare takich rysunków różnych wałków robiłem. To, że suwmiarką nie zdejmie tolerancji kształtów i pasowań to nie znaczy, że nie może się dowiedzieć jakie powinny być tak?

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

No ale skąd ma się dowiedzieć - powiedz mu jak znasz. 

Dlatego napisałem mu wcześniej że jeśli chce dokładny rysunek wykonawczy dla tego wałka musi zgłosić się do producenta ww części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

W literaturze o projektowaniu maszyn rolniczych może by znalazł. Ten wielowpust jest znormalizowany, pod łożyska to wiadomo jakie, reszta pewnie zgrubne Ra=20.

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1934

dlaczego się przypier...acie? Argumenty macie od czapy.
Jak już ktoś wspomniał nie projektuje skrzyni tylko proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Bez rysunku wykonawczego będzie ciężko. Chociażby informacje o rodzaju nakiełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
    • Przez Kurwer21
      Cześć, pytanie z ciekawości, wie ktoś może czy do produkcji bizonów fabryka przykładała się? Słyszałem kiedyś, że bizony fabrycznie potrafiły wyjeżdżać z fabryki niedomalowane w niektórych miejscach, albo z zaciekami, a kiedyś spotkałem się z bizonem (podobno oryginalny), który miał krzywo ponaklejane naklejki. Co wiecie na ten temat?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj