Skocz do zawartości

Zdjęcie

wymiana uszczelki skrzynia-tylni most

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Poznaniak

Poznaniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 15:31

Po remoncie skrzyni mocno luzowały mi się śruby aż uszczelka sie zepsuła i cieknie 1l/godzine

Jak sie zabrac za wymiane poza odkreceniem wszystkich srub???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wymiana uszczelki skrzynia-tylni most Dzisiaj, 23:41
  •  

#2 Share reenata

reenata

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 sierpień 2016 - 17:55

Witam serdecznie.Jestem pierwszy raz na takim forum i nie wiem, czy dobrze piszę.Mam takie pytanie.Moja mama 3 lata przed śmiercią(zmarła 26 grudnia 2013 roku), dzierżawiła pole 4 hektary.Po śmierci Mamy ten chłopak u którego Mama dzierżawiła pole był u mojej siostry przyrodniej, bo siostra ze swoją rodziną mieszka tam gdzie mieszkała mama za życia i spytał się siostry, czy nadal bedzie dzierżawiła u niego pole siostra powiedziała,że tak.Rozmawiałam telefonicznie z tym chłopakiem jak to jest z tą dzierżawą, powiedział mi,że mama jak żyła nie chciała spisywać z nim żadnej umowy,tylko ustalili ustnie?.W tej chwili już trzeci rok leci jak ciągnie się sprawa w sądzie o dział spadku po mamie, siostra powiedziała mi ,że żadnych pieniędzy za dzierżawe nie dostaje.Ja natomiast słyszałam od kogoś z naszej miejscowości,że siostrze ten chłopak płaci od hektara-800zł i ,że płaci jej pieniądze unijne.Mam do Państwa wielką prośbę, czy siostra powiedziała mi prawdę,że nie dostaje nic za dzierżawienie tych 4 hektarów pola?.Ja się na tym nie znam i dlatego tutaj się zalogowałam.Przepraszam,że pytam,ale siostra nie utrzymuje zemną żadnych kontaktów od kiedy zmarła nasza Mama, nie jestem informowana o niczym.Ja od swojego rodzinnego domu mieszkam 30km. już 26 lat jestem poza domem.W tej miejscowości gdzie mieszkała moja kochana Mama mieszka siostra przyrodnia z ojczymem i swoją rodziną i na tym samym podwórku mieszka drugi brat ze swoją rodziną i jeszcze jeden brat mieszka 1,5 km. od miejscowości gdzie mieszka siostra.Ale się tutaj rozpisałam, a bo jakoś chciałam się Wam wyżalić,że muszę tutaj pisać do obcych ludzi, bo od rodzeństwa niczego nie mogę się dowiedzieć.Jakbyście Państwo mogli mi odpisać o tej dzierżawie naszego pola, byłabym Wam bardzo wdzięczna.Nawet pisząc ten list tutaj mam łzy w oczach, bo czy ja muszę tu pisać na tym forum,żeby dowiedzieć się od obcych ludzi jak to jest z tym dzierżawieniem pola, bo niestety przykro mi jest bardzo,że mam takie rodzeństwo, zwłaszcza siostre, która po śmierci mamy zaraz w kwietniu zapisała na siebie całą gospodarkę, a jeszcze się spadek po mamie nie zakończył.Niech ma tą gospodarkę, ja od niej nic nie potrzebuję , tylko mnie ciekawi czy siostra powiedziała mi prawdę,że nie bierze żadnych pieniędzy za dzierżawe pola.Ale się rozpisałam.Przepraszam z góry,że tu napisałam swoje żale, poprostu chciałam to wyrzucić z siebie ,żeby mi było lżej.Proszę Państwa,żeby mi ktoś odpisał, bo niewiem, czy siostra mówi mi prawdę, czy kłamie.Bardzo serdecznie pozdrawiam i przepraszam,że tak się rozpisałam:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2425 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 30 sierpień 2016 - 20:26

Wyrazy współczucia w zaistniałej sytuacji.

Jeśli chodzi o problem z dzierżawą to tu nikt Ci konkretnie nie powie. Prawdy dowiesz się dopiero od siostry bądź osoby która od was wzięła pole.

Ogólnie wyjaśniając to do uprawianej ziemi przysługują dla osoby która uprawia dopłaty z Unii w ramach refundacji różnych innych kosztów i czasami się przyjmuje, że osoba która wzięła pole w dzierżawę oddaje dopłaty właścicielowi jako opłatę za dzierżawę. W tej sytuacji też tak może być ale nie musi. 

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share reenata

reenata

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 17:04

Bardzo dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam serdecznie:)