Pat-Rol95

Składany heder

Polecane posty

Pat-Rol95    0

Czy waszym zdaniem składany heder jest dobrym rozwiązaniem na mniejsze, oddalone od siebie pola?

Takie rozwiązanie jest chyba znacznie lepsze od oferty claasa. Edytowano przez Pat-Rol95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

na pewno ogranicza widoczność bardziej i więcej elementów do popsucia niż w zwykłym hederze


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

No nie wiem czy taki dobry.Duza cena zakupu,slaba widoczność.W nowszym kombajnie przypięcie i odpięcie hederu to kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Tylko że jak na przykład dojezdzasz do ronda,albo wyjazdu zanim się cos zobaczysz z kombajnu,to heder ci już dużo wystaje.Wynalzek może i nie zły ale drogi,i ma parę wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darecki99    2

Ja przez 3 sezony pracowalem skladakiem ale claasa i moge podzielic sie swoja opinia .W skrócie do plusow nalezy zaliczyc kilka rzeczy mianowicie

-szybkie rozkladanie  doslownie minuta i mozna kosic

-latwe manewrowanie w trasie np strome zjazdy z drogi na pole czy ostre skrety  badz zawracanie na kazdej drodze nie stanowia problemu  wiadome z wozkiem trzeba uwazac 

- no i praktycznie potrzeba doslownie troszke miejsca zeby sie rozlozyc  z wozkiem wiadomo jest trudniej

Mysle ze z plusow to tyle teraz minusy

-na drodze troszke buja i heder wystaje przez co faktycznie przy slabej widocznosci trzeba uwazac ( mowie o hederze claasa ktory jest skladany na boki inaczej jak na filmiku jd . Mysle ze to zdecydowanie lepsze rozwiazanie widocznosc przed siebie jest super tylko wjezdzajac z podworka na droge trzeba uwazac bo heder wystaje sporo przed maszyne

-dosc skaplikowana budowa co niesie za soba wieksze koszty np. napedy kos i motowidel z dwoch stron, dwie kosy, mechanizm rozkladania  itp

Dla mnie najwiekszym broblemem bylo zawsze obkaszanie od miedzy szerokie obudowy skrzyni z dwoch stron zawsze pogiete , no i czesto problem z tym ze na srodku w miejscu laczenia kos lubialo zostawiac grzywy niedokoszone -inne zyletki na kosach bagnety na srodku  po czasie sie podtarly i robily kiche.

Zapewne jakby bylo to nowe to nie stwarzalo by zadnych problem ale po czasie material pracuje  gdzies sie wygnie odksztalci i moga byc problemy z rozkladaniem skladaniem  czy to ze nie docina .

NIE POLECAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj